1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Ajalugu peitub USA propaganda kui ründerelv

Venemaa on järk-järgult taastada oma suurriigi staatuse. Ja parim tõend sellest, et Ameerika propaganda Venemaal on üha rohkem koostööd Venemaa vastu. Ameerikas meeldis kuulekas ja nõrk Venemaa üheksakümnendate ja tugevdamine Venemaal ei meeldi Ameerikas.

Lõpus 80s maailmas tõsine konflikt alguse võimu. Tänapäeva maailmas ei saa enam eksisteerida kahe suurriigi. Või oli hävitada Nõukogude Liidu ja Ameerika Ühendriikide hävitatakse. Ja Ameerikas on kasutanud kõiki ebaaus viisil, et see oli NSVL lagunes. Nõukogude Liidus toimunud rahvahääletusel saatus Nõukogude Liidus. Enamik inimesi Nõukogude Liidu tahtnud Nõukogude Liidu jäi sinna. Ja isegi nüüd, paljud elanikud on kurb NSVL. Nõukogude inimesed olid liiga naiivne ja usaldav, nad uskusid, et Ameerika Ühendriigid - meie sõber. Ja Ameerikas nad petnud. Õnneks inimesed tänapäeva Venemaal juba tead, et Ameerika ei saa usaldada.

Nüüd American propaganda hakkab kasutama samu võtteid, et ta on kasutanud Nõukogude Liidu vastu. Kasutatud vale ja tõendamata väited. Ameeriklased ilmselt täiesti kadunud kujutlusvõimet. Ukrainas on ta kasutanud sama provokatsioon, nagu Vilniuses 1991. aastal. Snaiper tappis palju inimesi ja siis süüdistanud valitsust mõrva, seega milles rahvahulga vastu valitsuse.

Näiteks Ameerika ja Euroopa poliitikud sageli korrata, et Ukrainas on vene väed. Kuid mitte kunagi ega USA ega Euroopa on püüdnud tõestada.

Aga üks suurimaid valedest levitab Ameerika ja Euroopa ajakirjanduse, et II maailmasõda algas NSV Liidu ja Saksamaa allkirjastades dokumendi nimega "Molotov-Ribbentropi pakt". See isegi ei maini tõelist dokumendi nimetus: "lepingu mittekallaletungi Saksamaa ja Nõukogude Liidu."

Kuid pakt ise on vähe huvi American propagandas. On raske leida vigu rahuleping, eriti kui arvestada, et sama lepingu Saksamaaga oli näiteks Suurbritannias. Seetõttu on nad tavaliselt räägime mõned "salajane" aruannete alusel. Näiliselt need protokollid Saksamaa ja Nõukogude Liidu jagatud Poola territooriumil nende vahel. Kuid kumbki ei Poola jagamine Selles dokumendis ei öelda. Protokollis sätestatud piir kahe riigi vahel. Mida see tähendab? See tähendab, et määratleda piiri, mis eriti riigil on õigus minna, kui äkki ta oli võitlus mõne kolmanda riigi (mäletan sõda Saksamaa ja Nõukogude Liit ei tähenda, et see oli rahuleping). Muide, "saladust" taotlus - on ka propaganda kandekonstruktsioonid. Kõik need eraldusjooned on avaldatud kuul, 29. september 1939 ajalehes "Pravda".

Pealkiri ajalehe Pravda 29. september 1939

Märkus ajalehes Pravda sisselogimise kohta rahuleping Saksamaa

Kirjeldus piirid on el NSV Liidu ja Saksamaa

Foto allkirjastamist rahuleping

Alade kaart huvi NSVL ja Saksamaa

Olen näinud võlts "protokollid", mis perioodiliselt ilmuvad Internet. See raamat on pealkirjastatud "Secret lisaprotokoll". Igaüks, kes on tuttav standard paberimajandust NSVL lihtsalt hakkab naerdes, kui ta nägi seda. Sama edu võib öelda, et midagi on väga oluline dokument, ja näidata mitmeid dokumente pealkirja "väga oluline dokument." Kõik see on väga meenutab valedokumente ja Hollywoodi filme.

Ja muide, see protokoll ei ole mõistetud süüdi mõnes riigis.

Kuid praegune poliitika Ameerikas ja Euroopas on väärt jüngrid Goebbels ja Hitler. 1. osa, 10. peatükk oma raamatus "Mein Kampf", Hitler kirjutas: "Need härrad lähtunud arvutada õige, et koletu petmine, varem sa seda uskuda. Tavalised inimesed pigem usuvad suur vale kui väike. See vastab nende primitiivne hing. Nad teavad, et nad on väikesed ja võimalik valetada ennast hästi, nii et väga palju nad asuvad, võib-olla häbelik. suur vale, isegi lihtsalt ei jõudnud oma mõtetes. See on põhjus, miks mass ei suuda ette kujutada, et teised said liiga koletislik asuvad liiga häbitu faktide moonutamine. Ja isegi siis, kui nad selgitavad, et see on küsimus koletu vale, nad jätkuvalt kahelda ja kipuvad eeldada, et ilmselt ikka veel siin on tõde. See on põhjus, miks virtuoosid ja valetamine Kogu Partei, mis on ehitatud ainult valed, see on alati kasutanud seda meetodit. Valetas on teadlikud kaalu selle pakkumisega. petab tugevam - midagi oma valedega jääb nii. "

Kuid tagasi lepingu mittekallaletungi Saksamaa ja Nõukogude Liidu. Lepingu pooled olid kohustatud hoiduma rünnata teineteist ja jääda neutraalseks kui üks neist muutub objektiks sõjalisi operatsioone kolmandatele isikutele. Osalejad kokkuleppele ja keeldus osalemast rühmitus volitused, "on otseselt või kaudselt suunatud teise poole." See näeb ette vastastikuse teabevahetuse küsimustes, mis mõjutavad osapoolte huvid. Dokument allkirjastati 1939. a 23. augustil. Pidage meeles, et kuupäeva. Nüüd, pea meeles varasemaid sündmusi.

 1. 30. september 1938 (st aasta enne kui me räägime dokument), Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa ja Itaalia allkirjastasid Müncheni kokkuleppe. Lepingu ülekande suhtes Sudeedimaa Tšehhoslovakkia Saksamaa. Dokumendi allkirjastasid Chamberlain, Daladier, Mussolini ja Hitler.
 2. Ka 30. september 1938 vahel Suurbritannia ja Saksamaa allkirjastas deklaratsiooni vastastikuse mittekallaletungi. Sarnase dokumendi Prantsusmaa ja Saksamaa vahel sõlmiti hiljem (6. detsember 1938).
 3. 4. oktoober 1938, Prantsuse suursaadik Moskvas Robert Coulondre märkida, et Müncheni kokkuleppe "eriti tugev ohtu Nõukogude Liidu. Pärast neutraliseerimist Tšehhoslovakkia Saksamaa avas tee kagus." See on ka nimetatud diplomaatiliste dokumentide USA, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Poola ja teiste riikidega.
 4. Kuid vastavalt Tšehhoslovakkia oli mitte ainult Saksamaa. Poola osales partitsiooni Tšehhoslovakkia: 21. september 1938, keset Sudeten kriisi ja Poola juhid esitas ultimaatumi tšehhid on "tagasi" neid Cieszyn piirkonnas, kus 80 tuhat poolakat ja tšehhid 120,000.
 5. 27. september kuulutati uuesti helistada. Seal hüsteeria vastu Tšehhoslovakkias. Nimel nn "Union of Sileesia mässajad" Varssavis, oli avalikult värbamisel on Těšín vabatahtlike väeüksused. Lähetatavate "vabatahtlikud" Seejärel saadetakse Tšehhoslovakkia piiri, kus organiseeritud relvastatud provokatsioonide ja sabotaaži, rünnakud sõjatehaste. Poola päev õhusõiduki rikkunud piiri Tšehhoslovakkia. Poola diplomaadid Londonis ja Pariisis võitlesid võrdne lähenemine probleemi lahendamisele Sudeedimaa ja Cieszyn ja Poola ja Saksa sõjaväes, vahepeal on kokku lepitud piir väed puhul sissetungi Tšehhoslovakkiasse.
 6. Päeval sõlmimise Müncheni kokkulepe 30. september Poola saatis ultimaatumi Praha kord ja samal ajal Saksa väed oma armee Cieszynis piirkonnas, mille suhtes territoriaalsete vaidluste vahel tema ja Tšehhoslovakkia aastatel 1918-1920. Vasak rahvusvahelises isolatsioonis, Tšehhoslovakkia valitsus oli sunnitud ultimaatumi vastu.
 7. Tšehhoslovakkias on laagerdunud väga tõsine konflikt Slovakkia natsionalistide ja Praha valitsus. See konflikt kasutas Hitler ettekäändena annekteerimist "jäänuseid Tšehhi Vabariik" (see. Rest-Tschechei).
 8. 7. oktoober Saksa surve Tšehhoslovakkia valitsus teeb otsuse, millega antakse autonoomia Slovakkia ja oktoobris 8 - Sub-Karpaatia Rus.
 9. 21. oktoober 1938, Hitler avaldab saladus juhiseid, mis informeerib võimalust lähitulevikus lahendada probleemi "jäänuseid Tšehhi Vabariik."
 10. 2. november 1938 Ungari tegeleda Esiteks Viini auhinna on saanud Lõuna-(korter) Slovakkia osades ja Sub-Karpaatia Rus (kohal. Taga Ukraina) linnadesse Uzhgorod, Mukachevo ja Beregovo.
 11. 15. märts 1939, Saksamaa okupeeritud Tšehhi ja lõpus märts - Memel Territory. 21. märts 1939, Ribbentrop nõudis ultimaatumi oma Poola kolleegi Beck kõigile nõuetele Saksamaa, siis "läbi viia ühiseid Nõukogude-vastane poliitika Saksamaaga."
 12. Vastuseks okupatsiooni Tšehhi Vabariik ja selle kaasamist Saksamaa, Nõukogude valitsus oma kirjast 18. märts 1939 märkis: "... In puudumisel tahteavalduse Tšehhi inimesi oli okupatsiooni Tšehhi Saksa väed ja edasist tegevust Saksa valitsus ei saa tunnustatud meelevaldne, vägivaldne, agressiivne. "
 13. 18. märts 1939, seoses uudiseid Saksa ultimaatumi Rumeenia, NSVL rahvakomissar välisasjade Litvinov läbi Briti suursaadik Moskvas kavandatud konverentsi kokkukutsumist kuus riiki: NSV Liidu, Suurbritannia, Prantsusmaa, Rumeenia, Poola ja Türgi, et vältida tulevikus Saksa agressiooni. Kuid Briti poolel on kaalunud ettepaneku "enneaegne" ja tegi ettepaneku piirata ühisdeklaratsiooni Inglismaa, Prantsusmaa, Nõukogude Liidu ja Poola, huvi nende riikide säilitamine sõltumatust ning terviklikkust riigid Ida- ja Kagu-Euroopas.
 14. 23. märts 1939 nõusolekuga Leedu valitsus, linna ja seda ümbritseva ala linna Memel (Klaipeda), mis on koduks märkimisväärne hulk etnilisi sakslasi üle Saksamaa, mis kohe alustas oma väed siit.
 15. 16. aprill 1939 Litvinov, vastuseks Briti ettepaneku tagada ka ühepoolne Poola ja Nõukogude Liit tegi ettepaneku eelnõu kolmepoolne kokkulepe, millega nähakse ette "osutama, sealhulgas sõjalise abi Ida-Euroopa riigid, mis asub vahel Läänemere ja Musta merd ja piirneva Nõukogude Liidu aastal vastu suunatud agressiooni korral nende riikidega. " Ettepanek kolmepoolne liit peeti Läänes liiga radikaalne.
 16. Vastuseks Prantsusmaa 25-29 aprill soovitas selle asemel, et piirata lühikeseks tahteavalduse: anda sõjalist toetust üksteist ja ühiselt toetada Kesk- ja Ida-Euroopas, kui Saksa agressioon mõni süüdistatavad. NSV Liidus, ettepanek ei leia toetust.
 17. Briti valitsus on pakkunud NSVL 8. mail vähem siduva avalduse, milles Nõukogude Liit teatas oma kavatsusest aidata Inglismaa ja Prantsusmaa, kui nad tegelevad sõda Saksamaaga, täites oma garantii Ida-Euroopa riikides. See ettepanek lükati tagasi Nõukogude Liidu, kuna see ei vastanud vastastikkuse põhimõtet.
 18. Tol ajal väljavaade osalemine sõjas Saksamaa ei sobinud Stalin kui Nõukogude Liit ei olnud tehniliselt valmis sõjaks. Seetõttu otsustati edasi lükata algust sõda nii kaua kui võimalik. Selle tulemusena Litvinov Stalin jätab ja määrab tema koha Molotov. See muutus oli tajutav Saksamaal hea märk.
 19. 11. august 1939 kell ettepanekul Nõukogude Liit alustas läbirääkimisi NSVL, Suurbritannia ja Prantsusmaa. Ettepaneku alustada läbirääkimisi saadeti 23. juulil aga Chamberlain teadlikult pikaajaline läbirääkimiste alustamisest. Läbirääkimiste aluseks oli Anglo-prantsuse projekti 27. mail Nõukogude muudetud 2. juunil. Nõuab kehtiva liidu puhul rünnaku üks Euroopa suurriigid (st Saksamaa), et lepingupool puhul Saksa agressioon Belgia, Kreeka, Türgi, Rumeenia, Poola, Läti, Eesti ja Soome (kõik lepinguosalised anti garantiid kaitse).
  Üks teemadest räägib oli küsimus Punaarmee läbi Poola territooriumil, Vilniuse ja galeegi koridorid - ilma mis vastavalt Nõukogude poolel ei ole võimalik kajastada võimalikus Saksa agressiooni. Poolakad keeldusid edasi Punaarmee läbi oma territooriumi, vaatamata survele Prantsusmaa.
 20. Paralleelselt läbirääkimised Suurbritannia hakkab salajase läbirääkimisi Saksamaaga. Briti sisalduvaid ettepanekuid jaotus mõjusfääride Saksamaa tunnustamisega Saksamaa huvid Ida- ja Kagu-Euroopas, samuti õigused oma kolooniad UK (NSVL ja Hiina olid osa ulatus ühiste Anglo-Saksa "koostöö"). Nad arutasid muutmise lepingu Versailles 1919. plaanid Saksamaa osalemist operatsioonis "koloonia Aafrika piirkonnas."
  Briti poolel ka ettepanekuid, kuidas mittekallaletungi lepingu tühistamisega on varem välja antud garantiid Suurbritannias, sealhulgas Poola. Alates seisukohast Nõukogude diplomaatia, London kõnelusi, mille eesmärk on suunata Saksa agressioon NSVL ja Ida-Euroopas. Läbirääkimised olid ebaõnnestunud tõttu sügavus vastuolusid Saksamaa ja Suurbritannia. Kui üksikasju läbirääkimiste voolanud press, Chamberlain arutasid läbirääkimiste Wilson käänuline ja ütles, et Hudson oli omal algatusel.
  Poola sõjaeelne poliitika Ameerika ajaloolane William Shirer kirjeldab kui "enesetapu." Shearer ütles, et Poola alates 1934 Saksamaa on pidevalt hooldatud arvelt Versailles süsteemi. Samal ajal Poola ja Saksamaa oli terav territoriaalse vaidluse Danzigi koridori, mis eraldab Saksamaa territooriumi kaheks osaks. Suhted Poola ja Nõukogude Liit olid lahedad, sest Nõukogude-Poola sõda, mille jooksul Poola liikunud oma piiri ida Curzon Line (tänu ligi 6 miljonit etnilist valgevenelaste ja ukrainlaste olid Poolas). Pärast surma Pilsudski poliitikast Poola oli otsustanud veteranid Nõukogude-Poola sõja, nagu Beck ja Rydz-Rydz konfigureeritud vastasseis Nõukogude Liidus. Seega, vastavalt Shearer, pidi Poola piiri, "vastuvõetamatu" kas Saksamaal või USSR, mis ei ole küll piisavalt tugev, et oleks võimalik võidelda nii naabrite samal ajal.

Nagu näeme, algusest 1938. aastal oli Euroopas aktiivselt muutus piire. Ja pange tähele, et Nõukogude Liit ei osalenud ümberjagamine! Samal ajal, Suurbritannia tegi kõik, et õhutada Saksamaa Nõukogude Liidule. Ma arvan, UK sobiks tahes sõja tulemust. Üks vastane oleks lüüa ja teiste vastane oleks tõsiselt nõrgenenud. Nagu ma ütlesin, sel ajal Nõukogude Liit ei olnud valmis alustama sõda Saksamaaga. Seega Nõukogude valitsus nõuab lepingule alla kirjutanud mittekallaletungi Saksamaa ja Nõukogude Liidu.

Kokkuleppe sisu:

Leping koosnes seitsmest lühikesi artikleid.

 • I artikkel kohustab pooli hoiduma agressiooni üksteise vastu;
 • Artikkel II kohustab pooli mitte toetada kolmandate riikide vastu suunatud agressiooni teise poole;
 • Artikkel IV kohustab pooli mitte sõlmida sõjalistesse liitudesse suunatud teistele;
 • Artikkel V kavandatud viisil rahumeelse lahendamise;
 • Artikkel VI kirjeldatud lepingu tähtaeg (kümme aastat koos automaatse uuendamise iga kord viie aasta jooksul);
 • Artikkel III ja VII puhtalt tehniline.

Lepingu allkirjastamist NSVL oli tagasipöördumine Nõukogude Liidu varem kaotatud territooriumid, tõmmates sõda Saksamaal kaks aastat ja vältida loomine Nõukogude-vastane liit Saksamaa, Suurbritannia ja Prantsusmaa.

Kuid on kahte aspekti:

 1. Tingimuste Molotov-Ribbentropi pakt, Saksamaa pidi omal kulul arendada ja õpetada NSVL. Jah, see on õige! Kui veel paar minutit enne algust sõda Nõukogude-Saksa piiri sakslased olid rongid leiba, lamba, kanep, muu tooraine - et valtsitud suunas kompositsioonid masinad, relvad, intelligentne tehase seadmed. See oli Saksa õhutõrje relvad, kaitstes Moskva taevast ja koputasin välja Saksa pommitajad rünnakuid Saksa tankid, see on saksa relv oli aluseks areng Nõukogude 45 mm tankitõrje relvad, see salvestab õhusõidukite ja sakslased müüdud autode aidanud arendada suurepärane "Yak"; Saksa projektide allveelaevade muutunud allveelaev klassi "u" ja saksa "U-88" sukelduda ümber "etturid". Need on esimesed näited, mis pähe tulevad. Üldiselt sõjavarustust loodud Saksa mudel, Punaarmee oli üsna palju. Aga see pole see - Vene disainerid end sõja alguses õppinud arendada suur relv. See on veelgi olulisem, et Saksamaal on aidanud luua tootmise alus, mis on valmis tootma seda piisavas koguses. Saksa masin tochilis kestad vastu Saksa raudrüü, saksa masin poleeritud väntvõllid Nõukogude tankid ja tornid lõigatud õlapaelad, Saksa press tembeldatud kate Nõukogude masinaid. Ja iga väike asju küündivad tulevikus võidu.
  Ja naljakas asi on - kõik need relvad ja masinad saabus NSVL krediidi skoor, et 300 miljoni Reichsmarga et Stalin andis Hitler. Arvake ära, milline oli saatus laenu pärast sõda?
 2. Muidugi, sõda Saksamaaga oli paratamatu, ja Stalin teadis seda. Aga Euroopas, NSVL oli teine ​​vaenlane. See vaenlane oli Poolas!
  25. aprill 1920 - Poola sõda kuulutamata, ründas Venemaa, verejooks kodusõda ning leping sõlmiti Riia Ukraina ja Valgevene maadel.
  Oktoobris 1920 Poola väed arestitud Vilnius ja Vilnius piirkonnas Leedu, Suwalki omamehelikult rikub lepingut.
  3. mai 1921 Poola sõjaliselt vallutada alguses Ülem-Sileesias. Liitlased hoiatas Berliini Reichswehr et sekkumine tähendaks sõda. Selle tulemusena oktoobris 1921 Poola liikus suur osa Ülem-Sileesias, kus 80% kogu tööstuse ja suur osa kivisöe varud.
  Kõigil 20-30s Poola ei jätnud kavatsusi lisab Leedus. Eriti inspireeritud Varssavi röövelliku tegevuse Hitler Austria märts 1938. Muide, koos fašistliku režiimi Hitleri Poola valitsus on pikka aega olnud väga soe suhe allkirjastades Mittekallaletungileping 1934. Kui Hitler on 11-12 märts 1938 läbi Anschluss Austria, Varssavi püüdis teha sama Leedus (mis on nimetatud ainult "Poola Austria"). 15. märts 1938 Varssavis ja Vilniuses toimus anti-Leedu meeleavaldused loosungi all "Edasi Kaunas" (Kaunas - siis Leedu pealinn). Leedu sai ultimaatumi, ja keskendus Leedu piiri rohkem kui 100 tuhat. Poola väed. Ainult seisukoht Nõukogude Liidu ja Prantsusmaa täitis Poolas sõjalise sissetungi.
  28. detsember 1938 Äsja ametisse saadik Poolas Iraan J. Karsh-Sedlevsky ütles intervjuus nõunik Saksa saatkond Poola R. Shelia:
  "Poliitilised väljavaated Ida-Euroopas on selge. Mõne aasta pärast, Saksamaa võitleb Nõukogude Liidu ... on parem Poola konflikt kindlasti seista pool Saksamaa, nagu territoriaalsed huvid Poolast läände ja poliitiliste eesmärkide Poola ida, eriti Ukrainas, võib pakkuda ainult eelnevalt saavutatud Poola-Saksa kokkuleppele. Ta Karshi-Sedlevsky, allutada oma tegevust Poola saadik Teheranis selle suure Ida mõiste, kuna see on vajalik end veenda ja innustada ka pärslased ja afgaanid mängida aktiivset rolli tulevikus sõda Nõukogude Liidu vastu "("Aasta kriisi, 1938 1939: Dokumente ja materjale ", V.1., Moskva, 1990, lk 162).
  Tunnustus Ribbentropi pärast kohtumist Poola välisministri Beck 26. jaanuar 1939: "Hr Beck ei teinud saladust, et Poola väidab, et Nõukogude Ukraina ja väljapääsu Mustale merele."
  Või asevälisminister Poola krahv Shembek 10. detsember 1938 antakse juhiseid Poola suursaadik Moskvas, Grzybowski:
  "Meil on väga raske säilitada tasakaalu Venemaa ja Saksamaa vahel. Meie suhted Viimane põhineb täielikult mõiste kõige vastutavad isikud Kolmas Reich, kes väidavad, et tulevikus konflikt Saksamaa ja Venemaa, Poola on loomulik liitlane Saksamaa. "
  Detsembris 1938 aruande 2. (luure) osakonna põhikoosseisu Poola armee keerutamata teatas:
  "Tükeldamist Venemaa lähtub Poola poliitika East ... Seega, meie võimalikku asendisse vähendatakse järgmise valemiga: kes osaleb osas. Poola ei tohiks jääda passiivseks see suur ajalooline hetk. Eesmärk on valmistada aegsasti füüsiliselt ja vaimselt ... peamine eesmärk - nõrgenemine ja lüüasaamine Venemaa »(«Z dziejow stosunkow polsko-radzieckich. Studia i materialy», T.III. Warszawa, 1968, S. 262, 287).
  25. september 1938 in vestlus oma USA kolleegi, Poola suursaadik Pariisis, Lukasiewicz ütles:
  "See algab ususõda vahel fašismi ja Bolshevism ja juhul, kui abi andmine Nõukogude Liidu Tšehhoslovakkia Poola on valmis sõda Nõukogude Liidu, õlg õla Saksamaa. Poola valitsus on kindel, et kolme kuu jooksul Vene väed on täielikult hävitatud, ja Venemaa ei ole enam isegi väljanägemine riik. "
  Poola pidevalt valjuhäälselt teatas, et hävitamist Bolshevism kuidagi - tema peamine eesmärk. Poola loodud, relvastatud, kaitstud oma territooriumil suured jõugud, et regulaarselt ründasid Nõukogude territooriumil, röövitud, vägistatud, tappis tsiviilisikuid ja siis õnnelikult läks tagasi Poola, ja see jäi ohutuse tagakiusamise NKVD üksused ja piirivalvurid.
  Poola oli kolm korda suurem ja palju paremini armee kui Saksamaa maitsestatakse Wehrmacht, mis oli võidelnud kogu Euroopas ja sai täis raskerelvade ei eksisteeri.
  30. september 1938 Varssavi saatis ametliku taotluse Berlin: kas ta saab loota heatahtlik positsiooni Saksamaal, kui tulemus tulemas sissetungi Poola väed Tšehhoslovakkiast seal relvastatud konflikt Poola ja Nõukogude Liit?
  See tähendab, et Poola oli valmis alustama sõda Nõukogude Liidu igal ajal!

Saksa leping võimaldab vältida sõda kahel rindel (Prantsusmaa ühel ja NSVL muu) on rünnak Poola 1939. aasta septembris.

Mõned ajaloolased usuvad, et see kokkulepe on tekitanud kahju rahvusvahelise prestiiži Nõukogude Liidu ja viinud kärpida riigi antifašist propaganda, mis nõrgestab antifašist ühisrinne. Ajaloolane Kumanev usub pakti Nõukogude Liidu esindatud enam kui ajutist saavutus ebastabiilne neutraalsuse ja Stalin on teadlik: eel lepingu allkirjastamist, tunnistas ta, et see ei olnud lihtne valik, ja isegi raske veel "plussid" Nõukogude Liidu ikka rohkem. Pakti andis Nõukogude Liidu aega võita, kuigi Hitler alustas ulatusliku sõjalise tegevuse vastu mitmed riigid. Isegi Hitler ei varjata asjaolu, et see kokkulepe on ajutine. 12 päeva enne allakirjutamist Hitler ütles: "Kõik, mida ma teha, on suunatud Venemaa vastu; kui Lääs on liiga loll ja pime mõista seda, ma sunnitud rääkima vene, peksid West ja siis, pärast tema lüüasaamist, kontsentreeritud jõud kaevata Nõukogude Liidus. Mul on vaja Ukrainas, et me ei ole nälga surnud, sest viimane sõda. "

Winston Churchill ütles selle lepingu:

"On võimatu öelda, kes ta on inspireeritud rohkem vastikus - Hitler või Stalin. Mõlemad olid teadlikud, et see võib olla ainult ajutine meede tingitud asjaoludest. Antagonism kahe impeeriumid ja süsteemide lõppes surmaga. Stalin, kahtlemata, arvasin, et Hitler oleks vähem ohtlik vaenlane Venemaale pärast aastatepikkust sõda lääneriikide. Hitler järgnes tema meetod "üksi." Asjaolu, et selline kokkulepe oli võimalik, tähistab täissügavuseni rike Briti ja Prantsuse poliitikas ja diplomaatias mitu aastat.

Kasuks Nõukogude tuleb öelda, et Nõukogude Liit oli oluline, et lükata nii palju kui võimalik, et lääne lähtepositsioonide Saksa armeed, et vene saanud aega ja suutsid koguda jõudu kõikjal oma tohutu impeeriumi. Mõtetes Vene kuuma rauaga söövitatud juhus, et kannatas oma armee aastal 1914, kui nad viskusid rünnak sakslased, ei ole veel valmis mobilisatsiooni. Ja nüüd oma piire olid palju kaugemale itta kui esimesel sõda. Neil oli sundida või pettuse hõivata Balti riikides ja enamikus Poolas, enne kui nad rünnata. Kui nende poliitika oli külm konservatiivsus, see oli ka tol ajal väga realistlik. "

William Shirer, Ameerika ajaloolane, 1939 korrespondent Saksamaal:

"Prantsusmaa koos Saksamaaga ja Inglismaa ühehäälselt otsustas Venemaa osalejate hulgast koosoleku Münchenis. Paar kuud hiljem Lääne demokraatiad pidanud selle eest maksma. 3. oktoober neli päeva pärast Müncheni kohtumisel, Werner von Tippelskirch nõunik Saksa saatkond Moskvas, teatas Berliini mõju kohta Münchenis poliitika Nõukogude Liidus. <...>

Londonis ja Pariisis, kibedalt kurtnud double play Stalin. Aastaid Nõukogude türann karjus umbes "fašist metsaline", kutsudes kõiki rahu armastav rahvaste ühendada lõpetada natside agressiooni. Nüüd ta saab tema kaasosaline. Kreml, kes väidavad, et tegelikult tegi Nõukogude Liit tegi, mida Suurbritannia ja Prantsusmaa tegi aasta tagasi Münchenis - arvelt väikeriik ostnud rahumeelne kergendust vaja uuesti astuda Saksamaa. Kui Chamberlain käitunud ausalt ja väärikalt, tehes rahu Hitler ja andis talle Tšehhoslovakkia 1938. miks Stalin käitunud ebaausalt ja alatu rahu läbi aasta Hitler Poola, mis ikka keeldus Nõukogude abi? "

Ja ma tahan meelde tuletada, et ei Suurbritannia ega Ameerika Ühendriigid on mõistnud hukka vaheline rahuleping Saksamaa ja Nõukogude Liidu, kuigi ta üritas vältida oma allkirjaga.


Kui aus olla, palju sellest, mis juhtus maailmas pärast sõda, see tundub imelik. Tundub kummaline, et paljud natsi kurjategijad siis elas vabadus Ameerika Ühendriikide ja Kanada. Tundub kummaline, et Suurbritannia valmistus plaan sõda Nõukogude Liidu ajal, kui Nõukogude Liit veel sõjas Saksamaa (kevadel 1945, kava "Totality"). Tundub kummaline, kui nad ütlevad, et "külm sõda" alustas Nõukogude Liit. "Cold War" algas 5. märts 1946, mil Churchill ütles: "Fulton kõnes." Kuid isegi see kõne Churchill avaldas austust Stalin. Tundub kummaline, et nad ütlevad Nõukogude okupatsioonist Ida-Euroopas. Miks siis ei räägi USA okupatsiooni? Miks mitte rääkida Briti okupatsiooni? Lõppude lõpuks, Euroopa jagati kahe riigi vahel. Miks nüüd ei räägi okupatsiooni riik, kus on sõjaväebaaside NATO? Kuidas Saksa sõjaväebaaside asub Ameerika Ühendriikides?

Miks on Ameerika poliitikud ja ajaloolased on nii kiindunud hooplemine, et nad aitasid NSVL "land-lease"? Ja miks nad ütlevad, et kaup, Nõukogude Liidu USA tarnitud eest? Olete tänulik müüjale, sest ta müüb leiba sa poest?

Miks on Ameerika poliitikud küüniliselt eitada rolli kommunistide Suures Isamaasõjas ja II maailmasõda? Autor sõja algust kommunistliku partei koosnes umbes 3800000 liikmed ja asendusliikmed poole. 60% neist läks sõtta Saksamaa vastu. Sõja ajal partei võttis üle 5300000 inimest. Sõja ajal hukkus üle kolme miljoni kommunistid.

Miks keegi ei mäleta julgust Nõukogude sõduri? Ajal Stalingradi lahing sõdurid nõukogude armee (31 inimest) kaitses nelja-korruseline maja (hiljem kutsuti "Pavlovi House") jooksul 58 päeva! Ajal kaitseks Nõukogude sõdurite hävitada maja rohkem Saksa sõdurite kui Saksa armee kaotas püüdmine Paris. Lubage mul teile meelde tuletada, et Prantsuse armee oli rohkem kui kaks miljonit inimest ning armee pärast 46 päeva kestnud sõja alistus Saksamaa.

Pavlovi House

Miks keegi mäletab mereväe kokkulepe Inglismaa ja Saksamaa 1935. aasta, mil Suurbritannia lubatud Saksamaal on võimu mere kiirusega 35% võimsuse Suurbritannia ja allveelaeva laevastiku - võim, mis võrdub UK ise? Tegelikult sakslased on teinud võimalikuks ehitada 5 pommitamine, kaks lennukikandjate, kakskümmend üks ristleja ja 64 hävitajat. Ametlikes kommentaare Briti valitsus rõhutas, et Lissaboni lepingu rakendamiseks võimaldab Saksamaa seada piiranguid meresõidu ülemvõimu Läänemerel, mis on vihjanud Nõukogude-vastane leping. Õnneks ei ole Saksamaa aega täielikult ära selle lepingu.

Miks on kõike keegi mäletab, kuid kohe algab hüsteeria umbes Stalin, NSV Liidu ja Molotov-Ribbentropi pakt?

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
 • Комментариев нет