1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Olukord Ukrainas, mis on varjatud eurooplased

Kummaline, Europe meeldib kuulutada võrdõiguslikkuse ja demokraatia, kuid siiski on olukord Ukrainas Euroopa hindab väga imelik.
 
  1. Euroopas pole reaalset survet Ukraina uurimise sündmuste Odessa mai 2014 esimesel aastal. Kas Euroopa peab asjakohaseks, et inimesed peksti ja põletati elusalt House Ametiühingute?
  2. Euroopas ei teavita oma elanikele, tohutu opositsiooniliste ajakirjanike tappis Ukrainas (näiteks Oles Buzin). Need inimesed on tapetud tänavatel. Killers pole leitud, ning on ebatõenäoline, et kunagi neid leida. Sest nimekirja inimestest, kes on "vaenlased Ukraina" ametlikult avaldatud, ja mitte ilma ametnike osalemist. Tegelikult on natsid Ukrainas näha ohvrid, nad võivad tappa, ja nad ei saa karistada.
  3. Euroopas ei kiirusta uurida kokkuvarisemist Malaisia ​​Boeing. Vastavalt reeglitele Rahvusvahelise Tsiviillennunduse Organisatsiooni (ICAO) on absoluutselt kõik osad kukkus lennuk tuleb koguda ja võtta angaari, kus neile meeldib puzzle kogutud õhusõiduki täielikult. Kuid eurooplased pikka aega ei kogu prahti. Vahepeal Ukraina armee suurtükiväe kodadest on see koht, nii hävitab tõendeid. Siis Euroopa eksperdid jõudsid Donetsk miilits aitas neil koguda vraki, aga palju prahti ei ole kogutud.
  4. Ameerika väidab, et väidetav lennuk hävis Vene õhutõrje või riigikaitse miilits. Aga miilitsa ruume ei ole võimalik hävitada õhusõiduki kõrgus. Ja tõendeid, et lennuk on hävitatud Vene armee ei andnud USA, kuigi nad ei eita, et sel ajal üle territooriumi olid mitmed USA luure satelliidid, millest üks hoiab kinni ja kanderakettide. Iga intelligentne inimene saab aru, et kui USA oli tõendeid Venemaa vastu, nad ammu andnud neile. Nimelt ei olnud võimalik anda tõendeid selle kohta, et USA teab, et Boeing hävis Ukraina armee.
  5. Sarnaselt USA keeldub tõestada enda olemasolu Vene armee Ukraina territooriumil. Mul on palju sõpru sõda, ja ükski neist ei saanud, et minna Ukraina võidelda. Pealegi ei ole matused, mis meeldib öelda Ameerika ja Ukraina propagandas. Samas, mul on sõbrad, kes võitlesid Donetsk, kuid nad võitlesid oma. Nende hulgas, kuigi tegelikult on surnud. Aga see on vabatahtlikud.
  6. Samal ajal nõuab Euroopa Vene vägede Ukrainast. Samal ajal Euroopas on teadlik, et see on võimatu. See ei ole võimalik tühistada sõdureid, kui need väed sinna.
  7. Ukraina ametnikud ütlevad suur hulk vene sõdurid, kes võitlevad Donetsk ja Lugansk. Aga see on imelik, et nad ei suuda esitada tõendeid. Lõppude lõpuks, suur hulk sõjalisi raske varjata. Ametlikes dokumentides sageli näitavad nimi väeosa Vene sõjaväes, mis ei ole olemas. Sageli näidata sõjavarustuse (väidetavalt vene keeles), mida Venemaal on ka enam kui kümme aastat, kuid see on jäänud Ukrainas pärinud Nõukogude Liidus.
  8. Mulle tundub kummaline poliitika, Poola, mis toetab valitsuse Ukraina. Lõppude lõpuks, see valitsus on teatanud riikliku kangelased Bandera ja Shukhevych, kes on süüdi surma suur hulk poolakaid.
  9. Tundub kummaline, et vaja rakendada Venemaa Minsk lepingu. Venemaa ei täida Minsk lepingu. Venemaa ei ole konflikti osapool. Samamoodi saab kohustuse täitmist lepingute Minsk Saksamaa ja Prantsusmaa. Kõik kolm riiki on ainus tagatis tulemuslikkuse, mitte lepingut täita lepingu.
Ma tahan küsida eurooplaste: see on Euroopa, mis sulle meeldib? See on Ukraina, kellega sa tahad olla sõbrad? Kui jah, siis see on hea, et Venemaa on nüüd eelistab olla sõpradega koos Hiina, sest ma ei usu, et sa pead olema sõpru küünikud.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет