1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

kaasaegne ameerika fašism

Tere!

Kas teadsite, et 21. novembril 2014. aastal võttis ÜRO vastu resolutsiooni võitlus ülistamist fašism? Võib-olla sa isegi tead, et see resolutsioon võeti vastu juhitud Venemaa?

Ja tead, millised riigid olid vastased otsuse resolutsiooni? Vastaste otsuste resolutsioonid olid USA, Kanada ja Ukraina. Euroopa Liidu riikides hääletanud. Kuid imelik oleks eeldada, et teine reaktsioon riikidest, hõivatud Ameerika Ühendriikidega.

Miks selle vastu resolutsiooni oli Ukraina selge. Sest praegune võim Ukraina on fašist, põlenud inimesi Odessas ja tapab inimesi Donetsk ja Lugansk. Võim, mis обстреливает linna rahumeelsed elanikud välja rakettide sisseseade.

Miks vastu resolutsiooni oli Kanada on ka võimalik ära arvata. Sest just Kanadas elab palju lapsi ja lapselapsi tapjate ukraina rahvuslane väed. Aga miks vastu olid Ameerika Ühendriigid?

Võib-olla sellepärast, et Ameerikas väga meeldib fašist ideoloogia? Sest kes veel peale fašistide võib öelda, et tema riik on "erakordne"? Ja Obama nimetas Ameerika erandlik 24 september 2013. Just Ameerikas usub, et neil on õigus pommi teised riigid. Just Ameerika on otsustanud õpetada ukraina sõjavägi, kuigi Ukraina valitsus ведëт sõda omaenda rahvaga.

Muide, euroopa ajalehtede väga armastavad meenutada, et Venemaa on väidetavalt okupeeris Krimmis. Kuigi, tegelikult Krimmis viidi läbi referendum, mille järel Krimm lahkus Ukraina koosseisu. Ja ainult nädal Krimmis võeti vastu Venemaa koosseisu. Aga miks siis euroopa ajalehed ei kirjuta sellest, et ukraina Odessa põlenud elavad inimesed. Ei kirjutavad euroopa ajalehed ja sellest, et Ukrainas elavaid keelavad kanda lipud ja mõned medalid. Euroopa ajalehed üritavad petta lugejaid ja konkreetselt kirjutada, palju asju, mis ei meeldi nende riikide elanikele.

Ma arvan, et eurooplastel on vaja lõpetada kiidelda oma demokraatia, ja mõelda, kas neil on see demokraatia?

Kui Ukraina ameeriklased on keelatud Janukovitši kasutada relvi vastu meeleavaldusi, siis see on demokraatia? Või demokraatia seisnes selles, et "rahulik" meeleavaldajad põles ja lõid torud ukraina julgelt pakuti (politsei)? Siis miks demokraatia on kutsutud ja kasutada relva vastu protestivad Ameerikas inimesi?

Miks eraldamine Jugoslaavias Ameerika nimetab õige, aga branch Krimmis alates Ukraina-Ameerika usub vale? Ja sellepärast, et Ameerikas oli kasulik hävitatud Jugoslaavia ja Ameerikas oli vaja Krimmis koosseisus Ukraina, et paigutada sinna usa laevastiku ja ähvardavad Venemaa.

Miks Ameerikas pidevalt ütleb, et Venemaa on kehtestanud oma armee Ukrainasse? Ja miks nad keelduvad seda tõestada? "Meil Ameerikas on suur hulk luure satelliidid. Miks Ameerika paar korda andis satelliidifotod, mis on hiljem osutunud võltsimisega? On selge, et Ameerika on lihtsalt ei ole tõendeid! Sest ameeriklased tahavad, et Venemaa alustas võitlema Ukraina ja Venemaa keeldub võidelda. Igale mõistlikule inimesele on selge, et Venemaa ei ole muutunud oleks nõuda läbirääkimiste ja pakkuda Минские lepingu, kui Ukrainas, olid vene väed.

Ameerikas on väga tahab Venemaad diskrediteerida. Ameerikas on väga tahab, et Venemaa oli nõrk. Kuid ameeriklased ei saa aru, et vene inimesed sellises olukorras ei ole häbelik, vaid vastupidi, muutuvad tugevamaks. Ning usa ja euroopa karistused põhjustavad venelased ainult naerma.

Muide, ameeriklased ja seal on veel üks harjumus. Sageli on nad kasvatavad soovitud neil riigis neile sobival valitsus, ja siis ootamatult väidavad, et see valitsus ei ole демократичным ja hakkab pommi riiki. Nii et ukraina turule valitsus ei tasu mõelda. Aga nagu parim sõbrad Ameerikas, Euroopas (Poolas ja balti riikides).

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет