1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Ma olen Vene!

Ma olen Vene! Ja see ei ole ainult minu rahvusest. Ma olen Vene! Ma - vene keeles! Ma - endine kodanik suur riik nimega Nõukogude Liit.
Olen sündinud ja kasvanud Nõukogude Liidus. Mul on häbi seda? Ei, ma ei häbene, ma olen selle üle uhke!
Kahjuks, kui ma sest riigi nimega Nõukogude Liit ei ole enam? Jah, ma olen kurb, et meil on lubatud America hävitada suur riik. Ma olen kurb, kuid ma ei häbene, sest ma elan Venemaal. Peaks olema häbi neile, kes reetis mälu esivanemate kes võitlesid natsi-Saksamaa.
On kahju, kui poolakad, sest asjaolu, et Poola toetab Ukraina, mida peeti kangelane Bandera? Häbi sakslaste eest, mida nad kantsler toob õlut USA president, kuigi Ameerika Ühendriigid olid hiljuti kuulsin mobiiltelefoni kantsler?
Isiklikult ma ei häbene vaid siis, kui Venemaa on lubatud America tegutseda Euroopas, kodus jalad lauale. Ma oli häbi, et Venemaa on lubanud NATO hävitada Jugoslaavia. Tahaksin vabandada, et serblased tollases Venemaa oli nõrk ja ei suutnud neid kaitsta. Aga enamik Venemaa ei luba seda teha. Ma ei väida, et võidelda USA on raske. Kuna Venemaa ei täida seadusi, ja Ameerika usub, et siseriiklike seaduste Ameerikas täidab kogu maailma. Kuna Venemaa räägib tõtt. Ja Ameerikas valetab, kui Ameerikas on kasumlik. Kuid Venemaa võidab.
Ja kas häbi bulgaarlased ja poolakad, kes olid kunagi sõbrad NSVL? See oli häbi leedulased ja eestlased, kes elasid NSVL ja nüüd hakkas rääkima nõukogude okupatsiooni? Oli idaeurooplastele häbi, et nad andsid meelevallas Jugoslaavia?

Ma - vene, ja ma olen selle üle uhke.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет