1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
 1. Assad je nelegitimní, protože přijal moc od svého otce.
  V tomto případě, vládci Saúdské Arábie a Kataru také nelegitimní, že nebrání tomu, aby Spojené státy na jejich podporu.
 2. V Sýrii, porušením práv sunnity.
  Absolutní nesmysl. Sýrie - sekulární zemi. Proto lidé všech náboženství a víry v Sýrii mají stejná práva. Například ministr obrany v Sýrii - Sunni. Šéf generálního štábu armády Sýrie - Sunni. Syrské Sunni teologů ve své většině podporoval Assada. Obrovské množství členů strany Asada - sunnité. Navíc, manželka Bašára al-Asada (velmi známé a populární lidé v Sýrii) je Sunni.
 3. IS (Islámský stát) vznikl v Sýrii z důvodu porušení práv sunnitů.
  IS vznikl v Iráku. Příčinou IS je invaze americké armády ve státních Iráku (bez rezoluce Rady bezpečnosti OSN a pozvání irácké vlády, která je v rozporu s mezinárodním právem).
 4. Rusko hádal se všemi sunnitského světě.
  Egypt podpořil mírové aktivity Ruska v Sýrii. Kromě toho, v Rusku většina muslimů - sunnitů.
 5. Assad bojuje proti "volný syrské armády".
  Tyto jednotky představují jako "volný syrské armády", prostě neexistuje. Tato organizace je vynález Spojených států. Rusko se opakovaně veřejně požádat o jeho představitelů se dostat do kontaktu s Ruskem, aby bylo možné koordinovat boj proti IS. V souvislosti přišel nikdo. Ruští diplomaté apeloval do Spojených států, aby jména vůdců "volný syrské armády". US nemohl jmenovat jediný název.
 6. Rusko nemá právo bojovat v Sýrii proti IS.
  Mluvit z pohledu mezinárodního práva, že je Rusko na ni mají nárok (Bashar Assad oficiálně apeloval na Rusko o pomoc). Ale opět, Američané jsou mezinárodní zločinci. Protože Spojené státy opět napadl v cizí zemi bez rezoluce Rady bezpečnosti OSN a bez žádosti předsedy Sýrie.
 7. Ruští bomby zabít civilisty.
  Žádné potvrzení těchto informací ze Sýrie není k dispozici. Jediným zdrojem těchto informací - "Syrian Observatory For Human Rights" (organizace, která zaměstnává pouze jednu osobu).
Chcete-li být upřímný, nejsem vůbec překvapen záplavě lží z USA. Spojené státy nikdy nebyla přítomnost svědomí.
Poznámka. Ukrajinská strana již nabídl zveřejňovat na internetových stránkách "mírotvůrce" těchto ruských pilotů, kteří bojují v Sýrii. Jak uvedl ukrajinský náměstek Viktor Geraščenko, bude provedeno tak, že se radikálové mohli najít IS pak pilotů a jejich rodin, a pomstu.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
 • Комментариев нет
Dx WW