1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Doněcká lidová republika a Lugansk lidová republika se obrátit na Radu bezpečnosti OSN s žádostí k Mezinárodnímu tribunálu pro válečné zločiny v ukrajinské armády na území Donbasu.
 
Žena a malé dítě bylo zabito ostřelování poklidném městečku Ukrajinská armáda
 
- Vyzýváme generálního tajemníka OSN, stálí členové Rady bezpečnosti, Spojených států, Francie, Británie, Čína a Rusko, aby usilovaly o vytvoření mezinárodního tribunálu. Z naší strany jsme připraveni poskytnout důkaz a veškeré informace o bezpečnostních sil Kyjev trestných činů v Donbass - vedoucí z Lugansk Igor Plotnitskiy lidové republiky.
- Ani smrt nebude zapomenut - šéf Doněck lidové republiky, Alexander Zakharchenko - velké množství důkazů spojující ukrajinské bezpečnostní služby k masovému zabíjení civilistů. Svědčí o tom desítky hrobů, jsme našli v Doněcku lidové republiky a Lugansk lidové republiky.
Celkem se podle Zakharchenko, během konfliktu v Donbass zabil 3684 civilistů, včetně 523 žen a 65 dětí, během 2015 zabil 1212 občanů. Více než 3 tisíce lidí chybí. Podle nejnovějších údajů OSN, oběti konfliktu bylo asi 6500 lidí.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Tinydeal WW