1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Evropa dlouho a tvrdě na podporu Ukrajině obvinil Rusko ze všech hříchů a nechtěl vidět nacismus zakořenilo na Ukrajině. Pro Evropu, to bylo hlavně, že tyto nacisté křičeli anti-ruské slogany na Maidan. Během že Evropa byla připravena je všechny odpustit, včetně genocidy obyvatelstva v Doněcku a Lugansk.
A Evropa je výsledek. Tyto Nacisté na Ukrajině se rozhodl udělat oheň v Karpatech (v Mukačevo), na hranici s EU. Střílel a zabíjel civilisty a policistů. Několik policejních aut byl vyhozen granátem.
Maďarsko posílilo ochranu hranic s Ukrajinou. Lidé, kteří teprve včera říkalo hrdiny, nyní volal teroristů a agenty Putina. Ale tyto teroristé unikly od policie a jít do Kyjeva. Kolem Kyjevě organizovaný zátarasy teroristy. Armádní jednotky teroristé pocházejí z Donbass, a poslal do Kyjeva a dalších ukrajinských městech. Mimochodem, teroristé nazývá Úřední agenty síly Putina. Tj Ukrajinská verze agentů Putinových bojují činidla Putinovi. Obecně platí, pravděpodobně, pro lidi na Ukrajině, Putin se stal bohem. Koneckonců, pokud se něco stane, stačí říct o Putina.
Stručně řečeno, Evropa dostal, co si zasloužil. Evropa sama o sobě potrestán za svou hloupost a Russophobia. Zasít vítr, sklidí bouři.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW