1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Europa długa i trudna do wspierania Ukrainy oskarżył Rosję o wszystkich grzechów i nie chce, aby zobaczyć nazizm zakorzenił się na Ukrainie. Dla Europy, to przede wszystkim, że naziści krzycząc antyrosyjskie hasła na Majdanie. Podczas, że Europa jest gotowa wybaczyć je wszystkie, w tym ludobójstwa ludności w Doniecku i Ługańsku.
A Europa jest wynikiem. Te naziści na Ukrainie zdecydował się ogień w Karpatach (w Mukaczewo), na granicy z UE. Zastrzelony cywilów i policji. Kilka samochody policyjne zostały wysadzone przez granat.
Węgry wzmocnił ochronę granicy z Ukrainą. Ludzie, którzy wczoraj byli nazywani bohaterami, teraz nazywa się terrorystów i agentów Putina. Ale terroryści uciekli przed policją i udać się do Kijowa. Około Kijowie zorganizowano blokady dróg terrorystów. Jednostek wojskowych terroryści pochodzą z Donbasu i wysłał do Kijowa i innych miast ukraińskich. Przy okazji, terroryści nazywa oficjalne agentów władzy Putina. Czyli Ukraińska wersja agentów Putina walczą agentów Putina. W ogóle, chyba, dla ludzi z Ukrainy, Putin stał się bogiem. Mimo wszystko, jeśli coś się stanie, po prostu powiedz o Putina.
Krótko mówiąc, Europa dostał na co zasłużył. Sama Europa ukarani za jego głupotę i rusofobii. Siać wiatr zbiera burzę.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Newfrog WW