1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Európa dlho a tvrdo na podporu Ukrajine obvinil Rusko zo všetkých hriechov a nechcel vidieť nacizmus zakorenilo na Ukrajine. Pre Európu, to bolo hlavne, že tieto nacisti kričali anti-ruskej slogany na Maidani. Počas že Európa bola pripravená ich všetky odpustiť, vrátane genocídy obyvateľstva v Donecku a Lugansk.
A Európa je výsledok. Tieto Nacisti na Ukrajine sa rozhodol urobiť oheň v Karpatoch (v Mukačevo), na hranici s EÚ. Strieľal a zabíjal civilistov a policajtov. Niekoľko policajných áut bol vyhodený granátom.
Maďarsko posilnilo ochranu hraníc s Ukrajinou. Ľudia, ktorí ešte len včera hovorilo hrdinu, teraz volal teroristov a agentmi Putina. Ale tieto teroristi unikli od polície a ísť do Kyjeva. Okolo Kyjeve organizovaný zátarasy teroristami. Armádne jednotky teroristi pochádzajú z Donbass, a poslal do Kyjeva a ďalších ukrajinských mestách. Mimochodom, teroristi nazýva Úradný agentmi sily Putina. Tj Ukrajinská verzia agentov Putinových bojujú činidlá Putinovi. Všeobecne platí, pravdepodobne, pre ľudí na Ukrajine, Putin sa stal bohom. Koniec koncov, ak sa niečo stane, stačí povedať o Putina.
Stručne povedané, Európa dostal, čo si zaslúžil. Európa sama o sebe potrestaný za svoju hlúposť a Russophobia. Zasiať vietor, zožne búrku.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет