1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Rusija palaipsniui atkurti didelį maitinimo būseną. Ir geriausias įrodymas, šis faktas, kad JAV propaganda, Rusija vis labiau veikia prieš Rusiją. Amerika patiko paklusnus ir silpnąsias Rusiją dešimtojo dešimtmečio ir Rusijos stiprinimą nepatinka Ameriką.

Pasibaigus dėl sunkaus konflikto pasaulyje 80s pabaigoje kilęs galią. Pasaulyje nebegali egzistuoti dvi supervalstybių. Arba turėjo sunaikinti Sovietų Sąjunga ar Jungtinės Valstijos turėtų būti sunaikinti. O Amerika naudojamas visas nesąžiningus būdus, kad ji buvo TSRS žlugo. Tarybų Sąjungoje surengė Sovietų Sąjungos likimas referendumą. Dauguma žmonių Sovietų Sąjungos norėjo Sovietų Sąjunga ten pasiliko. Net ir dabar, daugelis žmonių yra liūdna SSRS. Sovietinė žmonės buvo per naivus ir pasitiki, jie tikėjo, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose - mūsų draugas. Ir Amerika jie apgauti. Laimei, šiuolaikinės Rusijos žmonės jau žino, kad Amerika negalima pasitikėti.

Dabar Amerikos propagandos pradeda naudoti tuos pačius metodus, kad ji naudojo prieš Sovietų Sąjungą. Naudota klaidingi ir neįrodyti teiginiai. Amerikiečiai tikriausiai visiškai prarado vaizduotę. Ukrainoje, ji naudojo tą patį provokacija, kaip ir Vilniuje 1991 m. Snaiperis žuvo keli žmonės, o tada apkaltino vyriausybę nužudymo, taip nustatydami prieš vyriausybę minios.

Pavyzdžiui, Amerikos ir Europos politikai dažnai kartoju, kad Ukraina yra Rusijos kariuomenė. Tačiau ne vieną kartą, nei JAV, nei Europa bandė įrodyti.

Tačiau vienas iš didžiausių apgaulingi platina Amerikos ir Europos žiniasklaidos pranešimus, kad Antrasis pasaulinis karas prasidėjo dėl SSRS ir Vokietija pasirašydamas dokumentą, pavadintą "Molotovo-Ribbentropo paktas". Ji nėra net paminėti tikrąjį vardą dokumento: ". Dėl nepuolimo tarp Vokietijos ir Sovietų Sąjungos sutarties".

Tačiau pats paktas yra mažai domina Amerikos propagandistai. Sunku rasti kaltės su taikos sutarties, ypač kai Jūs manote, kad pats sutarties su Vokietija buvo, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje. Todėl jie paprastai kalbėti apie kai "Slaptai" pranešimuose Sutartį. Neva šie protokolai Vokietija ir Sovietų Sąjunga suskirstyti į Lenkijos teritoriją tarp jų. Tačiau nei iš kurių Lenkijos pertvarų šiame dokumente nėra pasakyti. Protokolas apibrėžta Takoskyros tarp dviejų šalių. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad apibrėžtas ribas, kuriam pasibaigus pirma šalis turi teisę kreiptis, jei staiga, ji kovojo su kai trečiosios šalies (nepamirškite tarp Vokietijos ir Sovietų Sąjungos karo nereiškia, nes tai buvo taikos sutartis). Beje, "paslaptis" paraiškos - taip pat propagandos gaminiai. Visi šie TAKOSKYRA buvo paskelbti per mėnesį, rugsėjis 29, 1939 laikraštyje "Pravda".

Pavadinimas laikraščio Pravda Rgs 29, 1939

Pastaba laikraštyje Pravda apie pasirašant taikos sutartį su Vokietija

Aprašymas iš SSRS ir Vokietijos interesų zoną ribų

Nuotrauka iš taikos sutarties pasirašymo

Žemėlapis iš palūkanų SSRS ir Vokietijos zonose

Aš mačiau netikras "protokolus", kurie periodiškai pasirodo internete. Šis dokumentas yra pavadinta "paslaptis Papildomas protokolas". Kiekvienas, kuris yra susipažinęs su standartiniu dokumentų TSRS tik prasideda juoko, kai jis pamatė ją. Su tuo pačiu sėkmės, mes galime pasakyti, kad kažkas yra labai svarbus dokumentas, ir parodyti kelis dokumentus su antrašte "labai svarbus dokumentas". Visa tai labai primena suklastotų dokumentų ir Holivudo filmus.

Ir beje, šis protokolas nebuvo nuteistas už bet kurią iš šalių.

Tačiau dabartinė politika Amerikoje ir Europoje yra vertas mokiniai Goebbelso ir Hitleris. 1 dalyje, 10 skyrius savo knygoje "Mein Kampf" Hitleris rašė: "Šie ponai išplaukė iš teisingai apskaičiuoti, kad siaubingą sukčiavimo, greičiau galite patikėti Paprasti žmonės mieliau tiki didelis melas, nei mažytis Tai atitinka jų primityvios sielos... Jie žino, kad jie maži ir gali meluoti sau, gerai, kad labai jie guli, gal drovus. didelis melas, net tiesiog nereikia ateiti į jų protus. Štai kodėl masė negali įsivaizduoti, kad kiti galėtų per monstriškas melas pernelyg gėdinga iškraipymo faktus. Ir net tada, kai jie paaiškina, kad jis yra iš siaubingą melą klausimas, jie vis dar abejoti ir linkę manyti, kad tikriausiai dar čia yra tiesa. Štai kodėl virtuozai ir melas .. Visa partija, pastatytas tik melu, jis visada kreipiamasi į šio metodo Melagiai gerai žino šio turto svorio apgaudinėja stipresnis - nieko iš jūsų melo liks taip ".

Tačiau atgal į nepuolimo tarp Vokietijos ir Sovietų Sąjungos sutarties. Susitarimo šalys buvo įpareigotos susilaikyti nuo puola viena kitą ir išlikti neutrali, jei vienas iš jų tampa karinių operacijų trečiųjų šalių objektas. Dalyviai į Susitarimą ir atsisakė dalyvauti įgaliojimais grupėje "tiesiogiai ar netiesiogiai siekiama kitai šaliai." Jame numatyta abipusio keitimosi informacija klausimais, turinčiais įtakos Šalių interesus. Dokumentas buvo pasirašytas Rgp 23, 1939. Atminkite, kad datą. Dabar, prisiminkite ankstesnius įvykius.

 1. 30 rugsėjis 1938 (ty prieš metus mes svarstome dokumentą), Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija ir Italija pasirašė Miuncheno sutartis.Susitarimas, susijęs su Čekoslovakijos Sudetų perdavimo Vokietijai. Dokumentas buvo pasirašytas Chamberlain, Daladier, Mussolini ir Hitleris.
 2. Be to, rugsėjis 30, 1938 tarp Didžiosios Britanijos ir Vokietija pasirašė deklaraciją dėl tarpusavio nepuolimo. Panašus dokumentas tarp Prancūzijos ir Vokietijos buvo pasirašyta vėliau (6 gruodis 1938).
 3. Spalis 4, 1938, prancūzų ambasadorius Maskvoje Robertas Coulondre pažymėjo, kad Miuncheno sutartis "ypač stiprus grėsmė Sovietų Sąjungoje. Po neutralizavimo Čekoslovakijos Vokietijoje atvėrė kelią į pietryčius." Tai taip pat nurodyta diplomatinių dokumentų JAV, Prancūzija, Vokietija, Italija, Lenkija ir kitomis šalimis.
 4. Tačiau pagal Čekoslovakiją jis buvo ne tik Vokietija. Lenkija dalyvavo Čekoslovakijos padalijimo: 21 Rgs 1938, atsižvelgiant į Sudetų krizės įkarštyje ir Lenkijos vadovai pristatė į čekai ultimatumą ant "grįžti" juos Cieszyn regione, kur 80 tūkstančių lenkų ir čekų 120.000.
 5. Rugsėjis 27 buvo paskelbta iš naujo skambutį. Yra isterijos prieš Čekoslovakiją. Vardu vadinamosios "sąjungos Silezijos sukilėlių" Varšuvoje, buvo atvirai rekrūtuojant Těšín savanorių korpuso. Būrys "savanorių" tada yra siunčiami Čekoslovakijos sienos, kur organizuotas ginkluotas provokacijas ir sabotažu, išpuolių ginklų saugyklos. Lenkų kasdien lėktuvas pažeidė Čekoslovakijos sieną. Lenkijos diplomatai Londone ir Paryžiuje kovojo dėl vienodo požiūrio į sprendžiant iš Sudetų ir Cieszyn, o Lenkijos ir Vokietijos karinių problemų, tuo tarpu, buvo susitarta dėl demarkacinės linijos karių iš Čekoslovakijos invazijos atveju.
 6. Dėl Miuncheno susitarimą rugsėjo 30 sudarymo dienos, Lenkija atsiuntė ultimatumą Prahoje kartą ir tuo pat metu vokiečių karių jo kariuomenė Cieszyn regione, teritorinių ginčų tarp jos ir Čekoslovakija 1918-1920 objektas. Kairysis į tarptautinę izoliaciją, Čekoslovakijos vyriausybė buvo priversta priimti ultimatumą.
 7. Čekoslovakijoje jis subrendo labai rimtą konfliktą tarp Slovakijos nacionalistų ir Prahos valdžia. Šis konfliktas buvo Hitleris, kaip už "liekanas Čekijoje" (tai. Rest-Tschechei) aneksijos pretekstu.
 8. Spalis 7 pagal Vokietijos spaudimo Čekoslovakijos vyriausybė dėl suteikimo autonomiją Slovakijoje ir spalis 8 sprendimą - Karpatų Rusia.
 9. 21 spalis 1938, Hitleris skelbia slaptas instrukcijas, kurios informuoja apie artimiausioje ateityje galimybė išspręsti problemą su "liekanas Čekijoje."
 10. Lapkritis 2, 1938 Vengrija spręsti Pirma Viena premija gavo pietus (butas) sritis Slovakijos ir Karpatų Rusios (dabar. Zakarpacki Ukraina) į Užhorodas, Mukachevo ir Beregovo miestuose.
 11. 15 kovas 1939, Vokietija okupavo Čekiją, o kovo pabaigoje - Memel teritorijoje. 21 kovas 1939, Ribentropo pareikalavo iš jo Lenkijos kolega Beck ultimatumą patenkinti visus Vokietijos reikalavimus, tada "vykdo bendrą antisovietinę politiką su Vokietija".
 12. Reaguodama į Čekijos Respublikos okupacijos ir jos įtraukimo į Vokietiją, sovietų valdžia rašte Kov 18, 1939 m pareiškė: "... Į bet kokį Čekijos žmonių valios išraiška, nesant buvo Čekijos Respublikos okupacija Vokietijos karių ir vėlesnių veiksmų Vokietijos vyriausybės gali būti ne pripažįstamas kaip savavališkas, smurtinio, agresyvus."
 13. 18 kovas 1939, ryšium su Vokietijos ultimatumą Rumunija naujienos, SSRS liaudies komisaras Užsienio reikalų Litvinovas per Didžiosios Britanijos ambasadorius Maskvoje pasiūlė sušaukti šešių šalių konferencija: SSRS, Didžioji Britanija, Prancūzija, Rumunija, Lenkija ir Turkija, siekiant užkirsti kelią ateityje vokiečių agresiją. Tačiau britų pusė laikoma pasiūlymą "per anksti" ir pasiūlė apriboti bendrą deklaraciją Anglijos, Prancūzijos, Sovietų Sąjungos ir Lenkijos, šių šalių interesą dėl nepriklausomumo ir vientisumo Rytų ir Pietryčių Europos valstybių išsaugojimo.
 14. 23 kovas 1939 dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės, miesto ir apylinkių miesto Memel (Klaipėda), kuris gyvena nemažai etninių vokiečių neprieštaravimo buvo perkelti į Vokietiją, kuris iš karto pradėjo savo karius čia.
 15. 16 Bal 1939 Litvinovas, atsakant į Jungtinės Karalystės pasiūlymą užtikrinti gerai sided Lenkiją ir iš Sovietų Sąjungos, pasiūlė trišalį susitarimą projektą, numatantį "teikia visiems, įskaitant karinių, pagalba Rytų Europos valstybių, įsikūręs tarp Baltijos ir Juodosios jūrų bei ribojasi su Sovietų Sąjungos agresijos prieš šių valstybių atveju. " Pasiūlymas d ÷ l trišalio aljanso buvo suvokiama Vakaruose kaip pernelyg radikalios.
 16. Atsakant, Prancūzija, balandžio 25-29 pasiūlė vietoj apriboti skolintų deklaraciją ketinimas: teikti karinę paramą vieni kitiems ir kartu paremti Vidurio ir Rytų Europos šalims iš Vokietijos agresijos prieš bet kurį iš atsakovų atveju. TSRS, pasiūlymas neradote paramą.
 17. Didžiosios Britanijos vyriausybė pasiūlė SSRS gegužės 8 mažiau privalomas deklaraciją, kurioje Sovietų Sąjunga išreiškė ketinimą padėti Anglijos ir Prancūzijos, jeigu jie užsiima karo su Vokietija, vykdydama savo garantiją Rytų Europos šalyse. Šis pasiūlymas buvo atmestas Sovietų Sąjungą, nes ji neatitiko abipusiškumo principą.
 18. Tuo metu, dalyvavimo su Vokietijos karo perspektyva neatitiko Staliną kaip Sovietų Sąjunga nebuvo techniškai pasirengusi karui. Todėl buvo nuspręsta atidėti karo pradžios, kaip ilgai, kaip įmanoma. Kaip rezultatas, Litvinovas Stalinas atleidžia ir skiria jo vietą Molotovo. Šis pokytis buvo suvokiama Vokietijoje kaip geras ženklas.
 19. 11 rugpjūtis 1939 metu Sovietų Sąjungos siūlymu pradėjo derybas tarp SSRS, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos. Pasiūlymas pradėti derybas buvo išsiųstas liepos 23, tačiau Chamberlainas sąmoningai pratęsė derybų pradžios. Derybos buvo grindžiamas Anglo-prancūzų projekto Geg 27, su pakeitimais, padarytais Sovietų birželio 2. Ragina Sąjungos galiojančių atveju vienos iš Europos valstybių (ty Vokietija) į Susitariančiosios Šalies, Vokietijos agresijos prieš Belgijoje, Graikijoje, Turkijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje priepuolio (visi jie susitariančiosios šalys buvo suteikta garantijų apsauga)
  Vienas iš derybų temų buvo Raudonosios armijos klausimas pro Lenkijos teritorijoje, į Vilnių ir Galisijos koridorių - be kurių, anot sovietų pusėje, negalėjo būti atsižvelgta į galimą Vokietijos agresijos. Lenkai atsisakė perduoti Raudonąją armiją per jos teritoriją, nepaisant spaudimo iš Prancūzijos.
 20. Lygiagrečiai su šiomis derybomis Jungtinė Karalystė prasideda slaptas derybas su Vokietija. Britų pasiūlymai įtraukti į įtakos sferas Vokietijos su Vokietijos interesų Rytų ir Pietryčių Europoje pripažinimo padalinį, taip pat savo kolonijų Jungtinėje Karalystėje teises (TSRS ir Kinija buvo dalis bendro Anglo-vokiečių "Bendradarbiavimas" Taikymo sritis "). Jie aptarė Versalio sutarties persvarstymo 1919 su planais Vokietijos dalyvavimo operacijoje "kolonijinės Afrikos regione."
  Dėl britų pusėje taip pat pateikė pasiūlymus dėl nepuolimo sutarties su anksčiau suteiktų garantijų Britanijoje, įskaitant Lenkiją nutraukimą. Žvelgiant iš sovietinės diplomatijos taško, Londonas derybos buvo siekiama nukreipti vokiečių agresiją prieš SSRS ir Rytų Europoje. Derybos buvo nesėkmingos dėl tarp Vokietijos ir Britanijos prieštaravimų gylio. Kai derybų detalės tekėjo į spaudą, Chamberlainas aptarė derybas Wilsonas išsisukinėjimų ir pasakė, kad Hadsono veikė savo iniciatyva.
  Lenkijos prieškarinis politika amerikiečių istorikas Williamas Shirer apibūdina kaip "savižudybę". Shearer sakė, kad Lenkija nuo 1934 Vokietija buvo nuolat palaikoma Versalio sistemos sąskaita. Tuo pačiu metu tarp Lenkijos ir Vokietijos, ten buvo per Dancigo koridoriaus atskirtas Vokietijos teritoriją į dvi dalis aštrus teritorinis ginčas. Santykiai tarp Lenkijos ir Sovietų Sąjungos buvo kietas, nes Lenkijos-Sovietų karo, kurio metu Lenkija persikėlė sieną su Curzon Line rytus (kaip iš beveik 6 mln etninių baltarusių ir ukrainiečių rezultatas buvo Lenkijoje). Po Pilsudskio politikos Lenkijos mirties nulėmė veteranų Sovietų ir Lenkijos karo, pavyzdžiui, Beck ir Rydz-Rydz sukonfigūruotas konfrontacijos su Sovietų Sąjunga. Taigi, pagal Shearer, Lenkija turėjo sienas, "nepriimtina", skirta Vokietijoje arba TSRS, nors ir nėra pakankamai stipri, kad būtų galima kovoti su abiem kaimynais tuo pačiu metu.

Kaip matome, nuo 1938 pradžios Europoje buvo aktyvus pasikeitimas sienų. Ir pažymi, kad Sovietų Sąjunga nedalyvavo perskirstymo! Tuo pačiu metu, Britanija darė viską, kad kurstantį Vokietiją į Sovietų Sąjungą. Manau, JK tiktų bet kokio karo baigčiai. Vienas oponentas bus nugalėtas ir kitas priešininkas būtų rimtai susilpnėti. Kaip jau sakiau, tuo metu Sovietų Sąjunga nebuvo pasirengusi pradėti karą su Vokietija. Todėl sovietų valdžia reikalauja, pasirašant sutartis nepuolimo tarp Vokietijos ir Sovietų Sąjungos.

Susitarimo turinys:

 • Sutartis sudarė septyni trumpų straipsnių.
 • I straipsnis Šalys įsipareigoja susilaikyti nuo agresijos prieš kitą;
 • II straipsnis šalis įpareigoja neremti trečiosioms šalims agresijos prieš kitos šalies;
 • IV straipsnis įpareigoja šalis negali patekti į karinius aljansus, nukreiptus prieš kitą;
 • Siūlomo būdu taikaus konfliktų V straipsnis;
 • VI straipsnis aprašyti sutarties terminą (dešimt metų su automatinio atnaujinimo kiekvienam penkerių metų laiku);
 • III ir VII straipsnis buvo grynai techninis.

Iš už SSRS sutarties pasirašymas buvo Sovietų Sąjungos anksčiau prarastų teritorijų grąžinimą, traukdami karą su Vokietija dvejus metus ir išvengti anti-sovietinės aljanso tarp Vokietijos, Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos kūrimą.

Tačiau yra dviem punktais:

 1. Pagal Molotovo-Ribentropo pakto sąlygas, Vokietija buvo įpareigota savo lėšomis parengti ir aprūpinti SSRS. Taip, teisingai! Jei iki kelių minučių iki karo pradžios Sovietų-Vokietijos sienos su vokiečiais buvo traukiniai duonos, avikailis, kanapės, kitos žaliavos - kad valcavimo link kompozicijų su mašinomis, ginklais, rafinuotas gamyklos įrangą. Tai buvo Vokietijos priešlėktuvines patrankas ginantys Maskvą iš dangaus ir iškrenta vokiečių bombonešius puola vokiečių tankus, tai vokiečių ginklas buvo už sovietų 45-mm prieštankinių šautuvų vystymosi pagrindas, ji įrašo į lėktuvą ir vokiečiai pardavė automobiliai padėjo sukurti puikią "Jak"; Vokietijos projektai povandeniniai laivai virto povandeninis klasės "u" ir Vokietijos "U-88" neria virsta "pėstininkai". Tai pirmieji pavyzdžiai, kurie ateina į galvą. Apskritai, karinės įrangos, įsteigto pagal Vokietijos modelį, Raudonoji armija buvo gana daug. Bet tai ne - Rusijos dizaineriai patys karo pradžioje išmoko kurti puikus ginklas. Tai daug svarbiau, kad Vokietija padėjo sukurti gamybinę bazę, kad yra pasirengusi gaminti ją pakankamais kiekiais. Vokietijos mašina tochilis kriauklių prieš Vokietijos šarvai, Vokietijos mašina poliruoti alkūninius velenus sovietų tankai ir bokštai supjaustyti petnešėlėmis, Vokietijos spaudos antspaudu dangtelį sovietų mašinų. Ir kas smulkmenos pridėti iki būsimo pergalę.
  Ir juokingas dalykas yra - visi šie ginklai ir mašinos atvyko į SSRS kredito balas 300 mln reichsmarkių, kad Stalinas davė Hitlerį. Atspėkite, kas buvo kredito likimas po karo?
 2. Žinoma, su Vokietijos karas buvo neišvengiamas, o Stalinas žinojo ją. Tačiau Europoje, SSRS buvo dar priešas. Tai priešas buvo Lenkija!
  25 Bal 1920 - Lenkija be skelbia karą, užpuolė Rusiją, kraujavimas į pilietinį karą, o sutartis sudaryta su Rygos Ukrainos ir Baltarusijos žemių.
  Spalio 1920 Lenkijos karių konfiskavo Vilniaus ir Vilniaus kraštas Lietuva, Suvalkų ceremonijų pažeidė sutartį.
  3 Geg 1921 Lenkija kariniu užkariauti Aukštutinės Silezijos pradžia. Sąjungininkai perspėjo Berlyno reichsvero kad intervencija reikštų karą. Kaip rezultatas, spalio 1921 Lenkiją persikėlė didelę dalį Aukštutinėje Silezijoje su 80% visos pramonės, ir didžiąją dalį anglies atsargas.
  Per visą 20-30s Lenkija nepalikite ketinimus priede Lietuvą. Ypač įkvėpė Varšuva grobuoniškų veiksmų Hitlerio Austrijoje Kov 1938. Beje, su fašistinio režimo Hitlerio Lenkijos vyriausybės jau seniai labai šiltas santykius pasirašant nonaggression paktą 1934. Kai Hitleris kovo 11-12 d 1938 atlieka Austrijos Anschluss, Varšuva bandė daryti tą patį su Lietuva (kuri yra nurodyta tik kaip "Lenkijos Austrijoje). 15 kovas 1938 Varšuvoje ir Vilniuje vyko antilietuviškos demonstracijos pagal šūkį "Pirmyn į Kauno" (Kaune - Tada Lietuvos sostinė). Lietuva buvo suteiktas ultimatumą ir orientuota į Lietuvos sienos daugiau nei 100 tūkstančių. Lenkijos karių. Tik Sovietų Sąjungos pozicija, ir Prancūzija laikėsi Lenkiją nuo karinės invazijos.
  Grd 28, 1938 naujai paskirtas pasiuntinys Lenkijoje Irane J. Karsh-Sedlevsky sakė su Vokietijos ambasados ​​Lenkijoje R. Shelia konsultanto interviu:
  "Politinė perspektyva Rytų Europoje yra aiškus. Po kelerių metų, Vokietija kovosime su Sovietų Sąjunga ... yra geriau už Lenkijos konfliktas tikrai stovėti ant Vokietijos pusėje, kaip teritorinių Lenkijos interesų į vakarus ir politinių tikslų Lenkijos rytuose, ypač Ukrainoje, gali būti teikiama tik iš anksto pasiekti Lenkijos-Vokietijos susitarimas. Jis Karshi-Sedlevsky, pavaldūs savo veiklą kaip Lenkijos pasiuntinio į Teheraną šio didžiojo Rytų koncepcija, nes ji yra būtina, galų gale įtikinti ir taip pat skatinti persai ir afganai vaidinti aktyvų vaidmenį būsimam karui su sovietais "(" Metai krizės, 1938 1939:. Dokumentai ir medžiagos ", v.1, Maskva, 1990, p 162).
  Pripažinimas Ribbentropo po susitikimo su Lenkijos užsienio reikalų ministru Beck Sau 26, 1939: "Ponas Beck neslėpė, kad Lenkija teigia, kad Sovietų Ukrainos ir iki Juodosios jūros išeiti."
  Arba užsienio reikalų ministras Lenkijos pavaduotojas Count Shembek 10 Grd 1938 duoti nurodymus Lenkijos ambasadorius Maskvoje, GRZYBOWSKI:
  "Mes esame labai sunku išlaikyti pusiausvyrą tarp Rusijos ir Vokietijos pusiausvyrą. Mūsų santykiai su pastarasis yra visiškai pagrįstas labiausiai atsakingų asmenų Trečiojo Reicho, kurie teigia, kad ateityje tarp Vokietijos ir Rusijos konfliktas, Lenkija bus natūralus sąjungininkas Vokietijos koncepciją. "
  Gruodį 1938 iš 2 (žvalgybos) skyriaus Pagrindinio štabo Lenkijos armijos ataskaita tiesmukai pareiškė:
  "Rusijos suskaldymas grindžiamas Lenkijos politiką Rytuose ... Todėl mūsų įmanoma padėtis bus sumažintas iki formulę: kas dalyvaus skyriuje. Lenkija neturėtų likti pasyvus, į šį puikų istorinio momento. Tikslas yra parengti iš anksto fiziškai ir dvasiškai ... Pagrindinis tikslas - susilpninti ir pralaimėjimą Rusijos »(«Z dziejow stosunkow polsko-radzieckich. Studia i materialy», T.III. Warszawa, 1968, S. 262, 287).
  Rgs 25, 1938 į pokalbį su jo JAV kolega Lenkijos ambasadorius Paryžiuje, Łukasiewicz pasakė:
  "Tai prasideda nuo religinio karo tarp fašizmo ir bolševizmo, o į pagalbą Sovietų Sąjungos Čekoslovakija Lenkijoje teikimo atveju yra pasirengusi karui su Sovietų Sąjunga, petys į petį su Vokietija. Lenkijos vyriausybė yra įsitikinusi, kad per tris mėnesius Rusijos kariuomenė bus visiškai sunaikinti, ir Rusija nebebus net valstybės regimybę.
  Lenkija nuolat garsiai pareiškė, kad bolševizmą sunaikinti bet kokiu būdu - jos pagrindinis tikslas. Lenkija sukurta, ginkluotas, dengta savo teritorijoje didelių gaujų, kad reguliariai nusiaubė sovietų teritoriją, apiplėšė, išprievartavo, žuvusių civilių gyventojų ir tada laimingai sugrįžo į Lenkiją, ir ji pasiliko saugos nuo persekiojimo NKVD vienetų ir pasieniečiai.
  Lenkija turėjo tris kartus daugiau ir daug geriau apginkluota kariuomenė nei Vokietijoje prieskoniais Vermachto, kad buvo kovojama visoje Europoje ir gavo išsamius sunkiųjų ginklų neegzistavo.
  30 rugsėjis 1938 Varšuva išsiuntė oficialų prašymą į Berlyną: ar jis gali tikėtis geranoriško padėtį Vokietijoje, jei artėjančius invazija Lenkijos karių rezultatas į Čekoslovakiją ten ginkluotas konfliktas tarp Lenkijos ir Sovietų Sąjungoje?
  Tai reiškia, kad Lenkija buvo pasirengę pradėti karą su Sovietų Sąjunga, bet kuriuo metu!

Vokietijos susitarimas leis išvengti dviem frontais (su Prancūzija vienoje pusėje ir dėl kitų TSRS) byloje dėl Lenkijos užpuolimo karas 1939 rugsėjo mėnesį.

Kai kurie istorikai mano, kad šis susitarimas sukėlė žalą tarptautinį prestižą Sovietų Sąjungos ir paskatino šalies antifašistinę propagandos, kuri susilpnino antifašisto frontą sumažinimo. Istorikas Kumanev mano, kad Sovietų Sąjungos paktas sudarė ne daugiau kaip laikinas pasiekimų nestabilios neutralumo ir Stalinas gerai žino: nuo sutarties pasirašymo išvakarėse, jis pripažino, kad tai nebuvo lengva pasirinkimas, ir net dar sunku "pliusų" Sovietų Sąjungai dar daugiau. Paktas suteikė Sovietų Sąjunga laimėti laiko, o Hitleris pradėjo didelio masto karinių veiksmų prieš valstybių narių skaičius. Net Hitleris neslėpė, kad šis susitarimas yra laikinas. Dėl 12 dienų iki Hitlerio pasirašymo sakė: "Viskas man yra nukreipta prieš Rusiją, jei Vakarai per kvailas ir aklas suvokti tai, aš būsiu priversta derėtis su Rusijos, ritmas Vakarų ir tada, kai jo pralaimėjimo, koncentruotos jėgos apskųsti Sovietų Sąjungoje. Man reikia Ukrainą, kad mes ne alkanas iki mirties, kaip paskutinės karo. "

Winstonas Churchillis pasakė apie šį susitarimą:

"Neįmanoma pasakyti, kas jis įkvėpė daugiau pasibjaurėjimą -. Hitlerį ar Staliną Abu žinojo, kad tai gali būti tik laikina priemonė diktuoja aplinkybes tarp dviejų imperijų ir sistemų antagonizmas buvo mirtina Stalinas, be abejo, maniau, kad Hitleris būtų mažiau pavojinga priešas.. Rusijoje po metų karą prieš Vakarų galių. Hitleris po jo metodą "vieni." Tas faktas, kad toks susitarimas buvo įmanoma, žymi visą gylį iš Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos politikoje ir diplomatijos nesėkmę keletą metų.

Naudai sovietams reikia pasakyti, kad Sovietų Sąjunga buvo svarbu stumti kiek įmanoma į vakarus prasideda pozicijas Vokietijos armijų, kad Rusijos turiu laiko ir galėjo surinkti jėgų iš visų jo milžiniško imperijos dalių. Per Rusijos karštu lygintuvu atsispausdinti avarijos protus, kad patyrė savo kariuomenę 1914, kai jie metė patys į dėl vokiečių ataka, dar nebaigtas mobilizacijos. Ir dabar jų sienos buvo daug toliau į rytus, nei per pirmąjį karą. Jie turėjo priversti ar sukčiavimo užimti Baltijos šalyse ir dauguma Lenkijos, kol jie puola. Jei jų politika buvo šalta atsargumas, taip pat tuo metu buvo labai realus. "

Williamas Shirer, amerikiečių istorikas, 1939 m Vokietijoje korespondentas:

"Prancūzija kartu su Vokietija ir Anglijoje vienbalsiai nusprendė Rusiją nuo tarp Miuncheno susitikimo dalyvių. Po kelių mėnesių Vakarų demokratijų turėjo mokėti už jį m. Spalio 3, keturias dienas po Miuncheno susitikimo Werner von Tippelskirch, patarėjas Vokietijos ambasados ​​Maskvoje, pranešė, kad Berlyne Miuncheno pasekmes Sovietų Sąjungos politiką. <...>

Londone ir Paryžiuje, kad apgailestavo dvigubą žaidimą Stalinas. Jau daugelį metų Sovietų tironas šaukė apie "fašistų žvėrys", ragindami visus taikos mylintis tautos suvienyti sustabdyti nacių agresijos. Dabar jis tampa jos bendrininkas. Kremlius teigia, kad, tiesą sakant, padarė Sovietų Sąjunga padarė tai, ką Didžioji Britanija ir Prancūzija tapo prieš metus Miunchene - ne sąskaita maža valstybė nusipirkau ramų atokvėpį būtina iš naujo pasipriešinti Vokietijai. Jei Chamberlainas veikė sąžiningai ir garbingai, todėl taikos Hitlerį ir davė jam Čekoslovakiją 1938 metais, kodėl Stalinas elgėsi nesąžiningai ir niekingas taika per metus Hitleris Poland, kuris vis dar atsisakė sovietų pagalbos?

Ir noriu priminti, kad nei Didžioji Britanija, nei Jungtinės Amerikos Valstijos pasmerkė taikos sutartį tarp Vokietijos ir Sovietų Sąjungos, nors bandė užkirsti kelią jo pasirašymo.


Tiesą sakant, tai, kas atsitiko pasaulyje po karo daug, atrodo keista. Atrodo keista, kad daugelis nacių nusikaltėlių tada gyveno laisvėje Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje. Atrodo keista, kad Britanija rengė karo su Sovietų Sąjunga planą tuo metu, kai Sovietų Sąjunga vis dar kariauja su Vokietija (1945 m pavasarį, planas "Totality"). Atrodo keista, kai jie sako, kad "šaltasis karas" prasidėjo Sovietų Sąjungą. "Šaltojo karo" pradėjo kovas 5, 1946, kai Čerčilis sakė: "Fulton kalbos." Tačiau net ir šiuo kalboje Čerčilis išreiškė pagarbą Stalino. Atrodo keista, kad jie sako apie sovietų okupacijos Rytų Europoje. Kodėl, tuomet, nekalbame apie JAV okupacijos? Kodėl gi ne kalbėti apie britų okupacijos? Juk Europa buvo padalinta tarp dviejų šalių. Kodėl dabar nekalbame apie tos šalies, kurioje esama karinės bazės NATO okupaciją? Kaip Vokietijos karinių bazių, esančių Jungtinėse Amerikos Valstijose?

Kodėl Amerikos politikai ir istorikai taip mėgsta girtis, kad jie padėjo SSRS "land-lease"? Ir kodėl jie sako, kad į Sovietų Sąjungą JAV tiekiamos prekės pinigus? Jūs esate dėkingas pardavėjui, nes jis parduoda duoną jums į parduotuvę?

Kodėl amerikiečių politikai ciniškai paneigti komunistų vaidmenį Didžiojo Tėvynės karo ir Antrojo pasaulinio karo? Iki karo pradžios komunistų partija sudarė apie 3800000 narių ir pakaitinių narių šaliai. 60% iš jų išvyko į karą prieš Vokietiją. Per karą, šalis perėmė 5300000 žmonių. Per karą žuvo daugiau nei trijų milijonų komunistų.

Kodėl niekas prisiminti Sovietų karys drąsos? Per Stalingrado mūšis sovietinės armijos (31 žmonių) kariai gynė keturių aukštų namas (vėliau vadinama "Pavlovo namas") per 58 dienų! Per sovietų kareivių gynybos sunaikinti namuose daugiau vokiečių kareiviai, nei vokiečių kariuomenė prarado Paryžiaus surinkimo. Leiskite jums priminti, kad Prancūzijos kariuomenė buvo daugiau nei du milijonai žmonių ir kariuomenė po 46 dienų karo, pasidavė į Vokietiją.

Pavlovo namas

Kodėl niekas prisimena laivyno sutikimą Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje 1935 metais, kai Britanija leidžiama Vokietija turėti jūros galia esant 35% Didžiosios Britanijos valdžią norma, o povandeninis laivynas - galia, lygi pati JK? Tiesą sakant, vokiečiai leido statyti 5 kariškų, dvi lėktuvnešių, 21 naikintojus ir 64 griovėjas. Be oficialių komentarus Britų vyriausybės pabrėžė, kad sutarties įgyvendinimas leis Vokietija nustatyti ribas jūrų viršenybę Baltijos jūroje, tai yra užsimenama antisovietinio sutartyje. Laimei, Vokietija neturi laiko visiškai pasinaudoti šio Susitarimo dalis.

Kodėl viskas apie niekas prisimena, bet tuoj pat pradeda isterijos apie Stalino, TSRS ir Molotovo-Ribentropo pakto?

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
 • Комментариев нет