1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
 1. Proč Poroshenko řekl, že Rusko je nájemce, ale má svůj vlastní továrnu v Rusku (Lipetsk)?
 2. Proč Poroshenko řekl, že Rusko je nájemce, ale požádal o slevu z ceny zemního plynu?
 3. Proč je obrovský počet uprchlíků cestovat do Ruska (v tomto případě, Rusko Poroshenko okupační volání)?
 4. Proč Rusko důsledně doručena humanitární pomoc do Donbasu, a Evropa jediný praktikovat demagogii? A pokud má Evropa něco a pošle na Ukrajinu, ne léky nebo jídlo, ale zbraň.
 5. Proč poté, co Gazprom nabídl Ukrajině slevu na plyn, Ukrajina bude vyžadovat ještě větší slevu?
 6. Proč Ukrajina odmítá k čerpání plynu do podzemních zásobníků plynu, i když Gazprom opakovaně varoval, že pokud nechcete nahrát zemního plynu v oblasti skladování plynu, bude zima být problém s dodávkami zemního plynu do Evropy?
 7. Proč ukrajinské úředníci říkají, že Rusko napadl (na Ukrajině), ale ani vyhlásit válku Rusku?
 8. Proč Ukrajinská armáda Poroshenko volá jeden z nejlepších armád v Evropě, ale bojí bojovat s touto ruskou armádou (ne vynalezený ruské armády, jak v současné době)?
 9. Věříte, že ukrajinské úřady, když říkají, že domácí a školní požáry nejsou Ukrajinská armáda? Věříte, že ukrajinské úřady, když říkají, že sami milice ostřelování své domovy a školy, aby zdiskreditovat Ukrajinu? Jste připraveni zabít své dítě obviňovat to na někoho jiného?
 10. Proč Vladimir Putin (podle názoru Ukrajiny - nájemce) navrhl mírový plán pro Ukrajinu?
 11. Proč Vladimir Putin vyzval úřady, aby provádět Doněck referendum o nezávislosti?
 12. Proč Merkelová a Hollande ignorovali fakt, že jejich rozhovory poslouchal americký inteligenci?
 13. Proč na Krymu všechny vojenské jednotky (s výjimkou jednoho) z vlastního přeběhl k ruské?
 14. Proč Obama řekl, že po problémech s Íránem, nebude potřeba protiraketové obrany v Evropě, a když je problém vyřešen s Íránem, Obama zpátky na jeho slovo?
 15. Proč America prohlásil, že "Boeing" Doněck milicionáři sestřelil několik hodin po katastrofě? Žádné vyšetřování ani nebyla zahájena.
 16. USA tvrdí, že v tomto bodě došlo žádné ukrajinské komplexy "Buk". Nicméně, den před havárií (16 července 2014) na ukrajinské televizi byl zpráva, která přišla Poroshenko na vojáky, kteří slouží v komplexech "Buk" v této oblasti. Myslíte si, že Spojené státy?
  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201407281016-v8zo.htm  (video)
  http://rutube.ru/video/23e7cf9aacce8d3af663203e48ff9f28/ 
 17. Proč řídící letového provozu na ten den změnil trasu letu MH17?
 18. Předpokládejme, že komplex "Buk", který byl sestřelen MH17, patřil k Rusku, a byl ve městě Snowy (jako v USA). Proč Rusko má Kompeks tam, vzhledem k tomu, že letadlo mělo letět jinou cestou?
 19. Proč půl hodiny před zničením MH-17 ukrajinských novinách a televizi uvedl, že rebelové (milice), údajně mají zbraně, které umožňují zničit letadlo ve vysoké výšce? Je to náhoda? I když většina odborníků je přesvědčena, že rebelové chycení komplexy poškozen, navíc nemají miliční specialisty schopné využívat těchto zařízení.
 20. Proč by rebelové, nebo ruská armáda (v případě, že tam jsou) sestřelit civilní letadla? Koneckonců, každý chápe, že Evropa a Amerika jsou ochotni připustit, že bílá - to je černá, a země je plochá, pokud takové výroky poškodit Rusko.
 21. Proč Ukrajina Scramble jednání o řídících letového provozu (i když musel dát těmto jednáním vyšetřovatelům)?
 22. Proč řídící letového provozu (Ukrainian) ukončit svou práci několik dní po katastrofě, a zmizel beze stopy?
 23. Viděli jste v televizi jako ruský vojenský řízený launcher komplexu "Buk" v Doněcku (falešné chtěl ukázat, ukrajinské a některé evropské kanály)? Už jste někdy viděli přepravující radar "Kupol" a řídicí bod? Ne, jsem neviděl. A to je chyba amerických propagandistů.Skutečnost, že launcher bez radaru "Kupol" může zničit letadlo v nadmořské výšce menší než 6000 m. Pamatujte si, že nadmořská výška se srazil MH17?
 24. Proč vyšetřování nevzal v úvahu svědectví Eugene Agapov (občan Ukrajiny, odešel do Ruska ze strachu o svůj život)? Eugene podává v mechanik ukrajinské Air Force. Agapov dobrovolně překročil rusko-ukrajinské hranice a vyjádřila přání spolupracovat s ruským vyšetřováním. Během výslechu řekl, že v den pádu vložky - 17.července 2014 - v odpoledních hodinách na bojové misi letěl Su-25 ukrajinské letectvo, pilotovaný kapitána Vološin. Letoun se vrátil na letiště s prázdnou munice, zatímco pilot vysvětlil kolegům, že "letadlo bylo ve špatném čase a špatné místo." Agapov Později se dozvěděl, že ve stejný den na Ukrajině malajského letadlo havarovalo.
 25. Existují zprávy, že v době, kdy území bylo letět letadlo prezidenta Ruska Vladimira Putina (). Nicméně, cesta byla změněna, co nebylo oficiálně oznámeno. Jak je tato informace pravdivá, já nevím.
 26. Proč USA odmítnout poskytnutí fotografií z oblasti dopadu "Boeing" (s průzkumných družic)?
 27. Proč Australský portál "News Corp Austrálie" publikoval "senzační", video, což se nakonec ukázalo, že je video BBC (před rokem), ale sestavený z dílů? https://www.youtube.com/watch?t=20&v=j4zQKUVPfAQ&bpctr=1437461697 
 28. Proč Australský portál ukazuje jen 4 minuty od 17?
 29. Proč přenos diskuse velmi podivná slova jsou vykládány milice (povstalci)?
  Po telefonickém rozhovoru s velitelem jedné z milic (rebelové) řekl svým kolegům:
  "[Velitel] řekl, že" Su "(stíhací) sestřelil civilní letadlo.
  A naši vojáci sestřelen "Su" (stíhací).
  Oni (ukrajinské orgány), rozhodl se dělat vypadat, jako kdybychom sestřelili letadlo. "
  To znamená, že "Boeing" přinesl dolů pomocí ukrajinské "Su" (bojovník). Po tom, milice (rebelové) zaklepal stíhačku. Co to dokazuje, že "Boeing" milice sestřelen (povstalci)? Zdá se mi, naopak tvrdí, že "Boeing" byl hit Ukrajinská armáda.
 30. Proč Spojené státy požadovat zřízení tribunálu pro "Boeing", pokud Organizace spojených národů v červnu 2014 přijala rezoluci 2166 na toto téma (ne tribunál, že není k dispozici)? http://www.un.org/ru/documents/ods.asp?m=S/RES/2166(2014)
 31. Proč Spojené státy požadovat zřízení tribunálu pro "Boeing", i když to nebylo precedens? Vzpomínám 4. října 2001 ukrajinské protivzdušné obrany sestřelil Tu-154 (Tel Aviv - Novosibirsk), tribunál nebyl, i když Ukrainka odmítl přiznat vinu. 03.07.1988, rok raketový křižník "Vincennes" US Navy zničili íránský civilní letadla (Airbus A300B2-203 aeroliniích Iran Air). Během odpálení rakety křižníku Vincennes byla v íránských teritoriálních vodách. Zabil 290 lidí, včetně 16 členů posádky, včetně 65 cestujícími byly děti. Tribunál nebylo provedeno. Viceprezident Spojených států amerických v roce 1988, George HW Bush, zejména, řekl: "Já se nikdy omluvit pro Spojené státy, bez ohledu na to, co fakta» («I will never apologize for the United States of America, I don’t care what the facts are»)
 32. Proč Čína (nemá zájem o vyšetřování selhání) oponoval vytvoření tribunálu (Čína požadoval, aby v souladu s rezolucí Rady bezpečnosti OSN 2166)?
 33. Proč Evropa potřebuje ušetřit tranzit plynu přes Ukrajinu?
 34. Proč se lidé v Evropě trpí leží své noviny a televizi?

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
 • Комментариев нет
Newfrog WW