1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
 1. Dlaczego Poroszenko powiedział, że Rosja jest okupant, ale ma własną fabrykę w Rosji (Lipieck)?
 2. Dlaczego Poroszenko powiedział, że Rosja jest okupant, ale o zniżkę na cenę gazu ziemnego?
 3. Dlaczego jest ogromna liczba uchodźców podróż do Rosji (co wymaga Poroszenko okupant)?
 4. Dlaczego Rosja jest stale dostarczana pomoc humanitarną do Donbasu, a Europa zajmuje tylko gadać? A jeśli Europa ma coś i wysyła do Ukrainy, a nie leków lub żywności, ale broni.
 5. Dlaczego po Gazprom zaproponował Ukrainie zniżki na gaz, Ukraina będzie wymagać jeszcze większą zniżkę?
 6. Dlaczego Ukraina nie chce do pompowania gazu do podziemnych magazynów gazu, choć Gazprom wielokrotnie ostrzegał, że jeśli nie przesyłać gaz ziemny w magazynowanie gazu, zima będzie problem z dostaw gazu ziemnego do Europy?
 7. Dlaczego ukraiński urzędnicy mówią, że Rosja najechała (na Ukrainie), ale nie wypowiadają wojnę Rosji?
 8. Dlaczego armia ukraińska Poroszenko nazywa jedną z najlepszych armii w Europie, ale boi się walczyć z tym armii rosyjskiej (nie wymyślony przez wojska rosyjskie, jak obecnie)?
 9. Czy wierzysz, że ukraińskie władze, gdy mówią, że pożary domu i szkole nie są armia ukraińska? Czy wierzysz, że ukraińskie władze, gdy mówią, że same milicje ostrzał swoje domy i szkoły, by zdyskredytować Ukrainę? Czy jesteś gotowy, aby zabić swoje dziecko, aby zrzucić winę na kogoś innego?
 10. Dlaczego na Krymie wszystkie jednostki wojskowe (z wyjątkiem jednego) na własną rękę uciekł do rosyjskiego?
 11. Dlaczego Władimir Putin (w opinii Ukrainy - okupant) zaproponował plan pokojowy dla Ukrainy?
 12. Dlaczego Władimir Putin zwrócił się do władz, aby nie przeprowadzać Donieck referendum niepodległościowe?
 13. Dlaczego Merkel i Hollande Dlaczego zignorowali fakt, że ich rozmowy słuchał amerykańskiego wywiadu?
 14. Dlaczego Obama powiedział, że po problemach z Iranem, obrony przeciwrakietowej w Europie nie będzie potrzebny, a kiedy problem zostanie rozwiązany z Iranem, Obama z powrotem na jego słowa?
 15. Dlaczego Ameryka stwierdził, że "Boeing" milicjanci Donieck zestrzelił kilka godzin po katastrofie? Nie dochodzenie nawet nie zaczął.
 16. USA twierdzi, że w tym momencie nie było żadnych kompleksów "Buk" ukraińskie. Jednak dzień przed katastrofą (16 lipca 2014) w sprawie ukraińskiej telewizji był raport, który wszedł Poroszenko do żołnierzy, którzy służą w kompleksach "Buk" w okolicy. Czy wierzysz w Stanach Zjednoczonych?
  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201407281016-v8zo.htm  (wideo)
  http://rutube.ru/video/23e7cf9aacce8d3af663203e48ff9f28/ 
 17. Dlaczego kontrolerzy ruchu lotniczego na ten dzień zmienił lot trasy MH17?
 18. Załóżmy, że kompleks "Buk", który został zestrzelony MH17, należały do ​​Rosji, i był w mieście, Snowy (w USA). Dlaczego Rosja ma Kompeks nie, biorąc pod uwagę, że samolot miał lecieć inną drogą?
 19. Dlaczego na pół godziny przed zniszczeniem MH-17 ukraińskich gazet i telewizji poinformował, że rebelianci (milicji) rzekomo mają broni, które umożliwiają zniszczenie samolotu na dużych wysokościach? Czy to zbieg okoliczności? Mimo, że większość ekspertów uważa, że rebelianci schwytane kompleksy uszkodzony, co więcej, nie mają specjalistów milicji w stanie korzystać z tych udogodnień.
 20. Dlaczego miałby rebelianci lub wojsko rosyjskie (jeśli byli tam) do zestrzelenia samolotu cywilnego? Po tym wszystkim, każdy rozumie, że Europa i Ameryka są skłonni przyznać, że białe - to czarny, a ziemia jest płaska, jeśli takie oświadczenia zaszkodzić Rosji.
 21. Dlaczego Ukraina negocjacje Gramolenie kontrolerów ruchu lotniczego (choć musiał dać tych negocjacji śledczym)?
 22. Dlaczego kontroler ruchu lotniczego (ukraiński) porzuciła pracę w kilka dni po katastrofie, i zniknął bez śladu?
 23. Widziałeś w telewizji, jak rosyjski wojskowej napędzane kompleksu wyrzutni "Buk" w Doniecku (fałszywy chciał pokazać Ukrainy i niektórych europejskich kanałów)? Czy kiedykolwiek widziałeś transportujący radar "Kupol" i punkt kontrolny? Nie, nie widziałem. I to jest błąd amerykańskich propagandystów.Fakt, że bez radaru wyrzutni "Kupol" może zniszczyć samolot na wysokości 6000 metrów poniżej. Pamiętaj, wysokość został znokautowany MH17?
 24. Dlaczego dochodzenie nie uwzględniają świadectwo Eugene Agapov (obywatel Ukrainy, wyjechał do Rosji z obawy o swoje życie)? Eugene służył w mechanika ukraiński Air Force. Agapov dobrowolnie przekroczył granicę rosyjsko-ukraińskiego i wyraził chęć współpracy z rosyjskiego śledztwa. Podczas przesłuchania, powiedział, że w dniu upadku liniowej - 17 lipca 2014 - w godzinach popołudniowych na misji bojowych Su-25 przeleciał Air Force, ukraiński pilotowany przez kapitana Wołoszyn. Samolot wrócił do lotniska z pustymi amunicji, a pilot wyjaśnił kolegów, że "samolot był w złym czasie i złym miejscu." Agapov później dowiedziałem się, że w tym samym dniu na Ukrainie rozbił się samolot Malezji.
 25. Istnieją doniesienia, że ​​w tym czasie terytorium było latać samolot prezydenta Rosji Władimira Putina (). Jednak trasa została zmieniona, co nie zostało oficjalnie ogłoszone. Jak ta informacja jest prawdziwa, nie wiem.
 26. Dlaczego US odmówić udzielenia zdjęcia obszarze oddziaływania "Boeing" (z satelitów zwiadowczych)?
 27. Dlaczego Australijski portal "News Corp Australia" opublikował "sensacyjny" film, który ostatecznie okazał się film BBC (rok temu), ale zmontowane z części? https://www.youtube.com/watch?t=20&v=j4zQKUVPfAQ&bpctr=1437461697 
 28. Dlaczego portal australijski pokazuje zaledwie 4 minut od 17?
 29. Dlaczego rozmowy transferu bardzo dziwne słowa są interpretowane milicje (rebeliantów)?
  Po rozmowie telefonicznej z dowódcą jednej z bojówek (rebelianci) powiedział do swoich kolegów:
  "[Dowódca] powiedział, że "Su"(fighter) zestrzelił samolot cywilny.
  A nasi żołnierze zastrzelili "Su" (fighter).
  Oni (władze Ukrainy) zdecydował się na wygląd, jak gdybyśmy zestrzelony samolot. "
  Oznacza to, że "Boeing" sprowadzona z pomocą ukraińskiego "Su" (myśliwiec). Po tym, milicja (rebelianci) zapukał myśliwiec. Co dowodzi, że "Boeing" milicja zestrzelony (przez rebeliantów)? Wydaje mi się, wręcz przeciwnie, to twierdzi, że "Boeing" został potrącony przez ukraińskiej armii.
 30. Dlaczego Stany Zjednoczone wymagają powołania trybunału dla "Boeing", jeśli ONZ w czerwcu 2014 roku podjęło uchwałę 2166 na ten temat (brak Trybunał nie jest)? http://www.un.org/ru/documents/ods.asp?m=S/RES/2166(2014)
 31. Dlaczego Stany Zjednoczone wymagają powołania trybunału dla "Boeing", choć nie jest to precedens? Pamiętam, w dniu 4 października 2001 roku ukraiński obrony powietrznej zestrzelony Tu-154 (Tel Awiw - Nowosybirsk), Trybunał nie był, choć Ukrainka nie chciał przyznać się do winy. 03 lipca 1988, roku krążownik rakietowy "Vincennes" US Navy samolot zniszczył irańskiego cywilnego (Airbus A300B2-203 linii lotniczych Iran Air). Podczas krążownik rakietowy Vincennes było uruchomienie w irańskich wodach terytorialnych. Zabił 290 osób, w tym 16 członków załogi, w tym 65 osób to dzieci. Trybunał nie została przeprowadzona. Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych w 1988 roku, George HW Bush, w szczególności, powiedział: "Nigdy nie będę przepraszać za Stanów Zjednoczonych, bez względu na okoliczności" («I will never apologize for the United States of America, I don’t care what the facts are»)
 32. Dlaczego Chiny (nie interesuje bada katastrofę), w przeciwieństwie do tworzenia trybunału (Chiny zażądał do wykonania rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ 2166)?
 33. Dlaczego Europa potrzebuje zapisać tranzytu gazu przez Ukrainę?
 34. Dlaczego ludzie w Europie cierpi leży swoje gazety i telewizji?

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
 • Комментариев нет