1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
 1. Prečo Poroshenko povedal, že Rusko je nájomca, ale má svoj vlastný továreň v Rusku (Lipetsk)?
 2. Prečo Poroshenko povedal, že Rusko je nájomca, ale požiadal o zľavu z ceny zemného plynu?
 3. Prečo je obrovský počet utečencov cestovať do Ruska (ktorý volá Poroshenko nájomcu)?
 4. Prečo Rusko dôsledne doručená humanitárnu pomoc do Donbasu, a Európa jediný zaoberá táranie? A ak má Európa niečo a pošle na Ukrajinu, nie lieky alebo jedlo, ale zbraň.
 5. Prečo potom, čo Gazprom ponúkol Ukrajine zľavu na plyn, Ukrajina bude vyžadovať ešte väčšiu zľavu?
 6. Prečo Ukrajina odmieta na čerpanie plynu do podzemných zásobníkov plynu, aj keď Gazprom opakovane varoval, že ak nechcete nahrať zemného plynu v oblasti skladovania plynu, bude zima byť problém s dodávkami zemného plynu do Európy?
 7. Prečo ukrajinskej úradníci hovoria, že Rusko napadol (na Ukrajine), ale ani vyhlásiť vojnu Rusku?
 8. Prečo Ukrajinská armáda Poroshenko volá jeden z najlepších armád v Európe, ale boja bojovať s touto ruskou armádou (nie vynájdený ruskej armády, ako v súčasnej dobe)?
 9. Veríte, že ukrajinské úrady, keď hovoria, že domáce a školské požiare nie sú Ukrajinská armáda? Veríte, že ukrajinské úrady, keď hovoria, že sami milície ostreľovanie svoje domovy a školy, aby zdiskreditovať Ukrajinu? Ste pripravení zabiť svoje dieťa obviňovať to na niekoho iného?
 10. Prečo na Kryme všetky vojenské jednotky (s výnimkou jedného) z vlastného prebehol k ruskej?
 11. Prečo Vladimir Putin (podľa názoru Ukrajiny - nájomca) navrhol mierový plán pre Ukrajinu?
 12. Prečo Vladimir Putin vyzval úrady, aby vykonávať Doneck referendum o nezávislosti?
 13. Prečo Merkelová a Hollande ignorovali fakt, že ich rozhovory počúval americký inteligenciu?
 14. Prečo Obama povedal, že po problémoch s Iránom, nebude potrebné protiraketovej obrany v Európe, a keď je problém vyriešený s Iránom, Obama späť na jeho slovo?
 15. Prečo America vyhlásil, že "Boeing" Doneck milicionári zostrelil niekoľko hodín po katastrofe? Žiadne vyšetrovanie ani nebola zahájená.
 16. USA tvrdia, že v tomto bode došlo žiadne ukrajinskej komplexy "Buk". Avšak, deň pred haváriou (16 júla 2014) na ukrajinskej televízii bol správa, ktorá prišla Poroshenko na vojakov, ktorí slúžia v komplexoch "Buk" v tejto oblasti. Myslíte si, že Spojené štáty?
  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201407281016-v8zo.htm  (video)
  http://rutube.ru/video/23e7cf9aacce8d3af663203e48ff9f28/ 
 17. Prečo riadiaci letovej prevádzky na ten deň zmenil trasu letu MH17?
 18. Predpokladajme, že komplex "Buk", ktorý bol zostrelený MH17, patril k Rusku, a bol v meste Snowy (ako v USA). Prečo Rusko má Kompeks tam, vzhľadom k tomu, že lietadlo malo letieť inou cestou?
 19. Prečo pol hodiny pred zničením MH-17 ukrajinských novinách a televízii uviedol, že rebeli (milície), údajne majú zbrane, ktoré umožňujú zničiť lietadlo vo vysokej výške? Je to náhoda? Aj keď väčšina odborníkov je presvedčená, že rebeli chytenie komplexy poškodený, navyše nemajú miliční špecialistami schopné využívať týchto zariadení.
 20. Prečo by rebeli, alebo ruská armáda (v prípade, že tam sú) zostreliť civilné lietadlá? Koniec koncov, každý chápe, že Európa a Amerika sú ochotní pripustiť, že biela - to je čierna, a krajina je plochá, ak takéto výroky poškodiť Rusko.
 21. Prečo Ukrajina Scramble rokovania o riadiacich letovej prevádzky (aj keď musel dať týmto konaním vyšetrovateľom)?
 22. Prečo riadiaci letovej prevádzky (Ukrainian) ukončiť svoju prácu niekoľko dní po katastrofe, a zmizol bez stopy?
 23. Videli ste v televízii ako ruský vojenský riadený launcher komplexu "Buk" v Donecku (falošné chcel ukázať, ukrajinskej a niektoré európske kanály)? Už ste niekedy videli prepravujúce radar "kupola" a riadiace bod? Nie, som nevidel. A to je chyba amerických propagandistov. Skutočnosť, že launcher bez radaru "kupola" môže zničiť lietadlo v nadmorskej výške menšej ako 6000 m. Pamätajte si, že nadmorská výška sa zrazil MH17?
 24. Prečo vyšetrovanie nezohľadnil svedectvo Eugene Agapov (občan Ukrajiny, odišiel do Ruska zo strachu o svoj život)? Eugene podáva v mechanik ukrajinskej Air Force. Agapov dobrovoľne prekročil rusko-ukrajinskej hranice a vyjadrila želanie spolupracovať s ruským vyšetrovaním. Počas výsluchu povedal, že v deň pádu vložky - 17.července 2014 - v popoludňajších hodinách na bojovej misii letel Su-25 ukrajinskej letectvo, pilotovaný kapitána Vološin. Lietadlo sa vrátil na letisko s prázdnou munície, zatiaľ čo pilot vysvetlil kolegom, že "lietadlo bolo v zlom čase a zlé miesto." Agapov Neskôr sa dozvedel, že v rovnaký deň na Ukrajine malajskej lietadlo havarovalo.
 25. Existujú správy, že v čase, keď územie bolo letieť lietadlo prezidenta Ruska Vladimira Putina. Avšak, cesta bola zmenená, čo nebolo oficiálne oznámené. Ako je táto informácia pravdivá, ja neviem.
 26. Prečo USA odmietnuť poskytnutie fotografií z oblasti dopadu "Boeing" (s prieskumných družíc)?
 27. Prečo Austrálsky portál "News Corp Austrália" publikoval "senzačný", video, čo sa nakoniec ukázalo, že je video BBC (pred rokom), ale zostavený z dielov? https://www.youtube.com/watch?t=20&v=j4zQKUVPfAQ&bpctr=1437461697 
 28. Prečo Austrálsky portál ukazuje len 4 minúty od 17?
 29. Prečo prenos diskusie veľmi podivná slová sú vykladané milície (povstalci)?
  Po telefonickom rozhovore s veliteľom jednej z milícií (rebeli) povedal svojim kolegom:
  "[Veliteľ] povedal, že" Su "(stíhacie) zostrelil civilné lietadlo.
  A naši vojaci zostrelený "Su" (stíhacie).
  Oni (ukrajinské orgány), rozhodol sa robiť vyzerať, ako keby sme zostrelili lietadlo. "
  To znamená, že "Boeing" priniesol dole pomocou ukrajinskej "Su" (bojovník). Po tom, milície (rebeli) zaklopal stíhačku. Čo to dokazuje, že "Boeing" milície zostrelený (povstalci)? Zdá sa mi, naopak tvrdia, že "Boeing" bol hit Ukrajinská armáda.
 30. Prečo Spojené štáty žiadať vytvorenie tribunálu pre "Boeing", pokiaľ Organizácia Spojených národov v júni 2014 prijala rezolúciu 2166 na túto tému (nie tribunál, že nie je k dispozícii)? http://www.un.org/ru/documents/ods.asp?m=S/RES/2166(2014)
 31. Prečo Spojené štáty žiadať vytvorenie tribunálu pre "Boeing", aj keď to nebolo precedens? Spomínam 4. októbra 2001 ukrajinskej protivzdušnej obrany zostrelil Tu-154 (Tel Aviv - Novosibirsk), tribunál nebol, aj keď Ukrainka odmietol priznať vinu. 03.07.1988, rok raketový krížnik "Vincennes" US Navy zničili iránsky civilné lietadlá (Airbus A300B2-203 aerolíniách Iran Air). Počas odpálenie rakety krížniku Vincennes bola v iránskych teritoriálnych vodách. Zabil 290 ľudí, vrátane 16 členov posádky, vrátane 65 cestujúcimi boli deti. Tribunál nebolo vykonané. Viceprezident Spojených štátov amerických v roku 1988, George HW Bush, najmä, povedal: "Ja sa nikdy ospravedlniť pre Spojené štáty, bez ohľadu na to, čo fakty» («I will never apologize for the United States of America, I don’t care what the facts are»)
 32. Prečo Čína (nemá záujem o vyšetrovaní zlyhaní) oponoval vytvorenie tribunálu (Čína požadoval, aby v súlade s rezolúciou BR OSN 2166)?
 33. Prečo Európa potrebuje ušetriť tranzit plynu cez Ukrajinu?
 34. Prečo Európania trpia klamanie svojich novín a televíziu?

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
 • Комментариев нет
Taobao RU