1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
 1. Neden Poroshenko Rusya'nın işgalci olmakla birlikte, Rusya (Lipetsk) kendi fabrika var olduğunu söyledi?
 2. Neden Poroshenko Rusya'nın işgalci olduğunu söyledi, ancak doğalgaz fiyatına indirim istedi?
 3. Neden mülteci çok sayıda Rusya'ya seyahat edilir (Poroshenko işgalci çağıran)?
 4. Neden Rusya sürekli Donbas insani yardım teslim edilir ve Avrupa sadece demagoji uygulama? Ve Avrupa şey olduğunu ve Ukrayna değil, uyuşturucu veya yiyecek, ama silah gönderirse.
 5. Gazprom Ukrayna gaz bir indirim teklif sonra neden, Ukrayna daha büyük bir indirim gerektirir?
 6. Gazprom arka arkaya gaz depolama doğal gaz yükleme yoksa, kış Avrupa'ya doğalgaz tedariki ile ilgili bir sorun olacağını uyardı rağmen neden Ukrayna, yeraltı gaz depolama tesisleri içine gaz pompalamak reddediyor?
 7. Neden Ukraynalı yetkililer Rusya (Ukrayna), işgal, ancak Rusya'ya savaş ilan etmedi demek?
 8. Neden Ukrayna ordusu Poroshenko Avrupa'nın en iyi ordularından biri çağırır, ama (değil şu anda Rus ordusu tarafından icat) bu Rus ordusuyla savaşmak için korkuyor?
 9. Eğer Ukraynalı yetkililer, onlar ev ve okul yangınları Ukrayna ordusu olmadığını söylerken inanıyor musunuz? Onlar milislerin kendileri evlerini ve okullarını bombardımanı söylerken Ukraynalı yetkililer, Ukrayna gözden düşürmek için olduğuna inanıyor musunuz? Başkasına suçu için çocuğunu öldürmek için hazır mısınız?
 10. Neden Kırım'da kendi (biri hariç) tüm askeri birlikler Rus iltica?
 11. Neden (Ukrayna görüşüne - occupier) Vladimir Putin, Ukrayna için bir barış planı önerdi?
 12. Vladimir Putin, yetkililere sordu Neden bağımsızlık referandumu Donetsk yürütmek için değil?
 13. Neden Merkel ve Hollande kendi konuşmaları Amerikan istihbarat dinledi gerçeğini görmezden mi?
 14. Neden Obama İran ile sorunların ardından, Avrupa'daki füze savunma ihtiyacı olmayacağını söyledi ve sorunun sözünden İran, Obama ile geri çözüldü zaman?
 15. Neden Amerika "Boeing" Donetsk milisler felaketinden sonra birkaç saat düşürüldüğünü belirtti? Hiçbir soruşturma bile başlamamıştır.
 16. ABD bu noktada hiçbir Ukraynalı kompleksler "Buk" olduğunu iddia ediyor. Ancak, Ukrayna televizyon kazasında (16 Temmuz 2014) gün önce bölgede kompleksleri "Buk" hizmet askerlere Poroshenko gelen bir rapor oldu. Amerika Birleşik Devletleri inanıyor musunuz?
  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201407281016-v8zo.htm  (video)
  http://rutube.ru/video/23e7cf9aacce8d3af663203e48ff9f28/ 
 17. Neden o gün hava trafik kontrolörleri rota uçuş MH17 değişti?
 18. MH17 vuruldu kompleksi "Buk", (ABD gibi) Rusya'ya aitti ve şehir Karlı olduğunu varsayalım. Neden Rusya uçak farklı bir rota uçmak zorunda göz önüne alındığında, orada Kompeks var?
 19. Niçin MH-17 Ukraynalı gazete ve televizyon imha yarım saat önce yapmak isyancılar (milis) iddiaya göre yüksek irtifada uçağı imha izin silahlara sahip olduğunu bildirdi? Bu bir tesadüf müdür? Çoğu uzman isyancılar kompleksleri bozuk yakalanan inanıyorum rağmen, dahası, bu tesisleri kullanmak mümkün hiçbir milis uzmanımız var.
 20. Neden isyancılar ya da Rus askeri (onlar olsaydı) sivil uçakları vurmaya olur? Siyah, ve bu tür ifadeler Rusya'yı zarar eğer toprak düz - Sonuçta, herkes Avrupa ve Amerika beyaz itiraf etmeye istekli olduklarını anlar.
 21. Neden hava trafik kontrolörlerinin Ukrayna kapış müzakereler (bu müzakerelere araştırmacılar vermek zorunda rağmen)?
 22. Neden bir hava trafik kontrolörü (Ukrayna) birkaç gün felaketten sonra işini bırakmak ve iz bırakmadan kayboldu mu?
 23. Siz Donetsk Rus askeri tahrik başlatıcısı kompleksi "Buk" olarak televizyonda gördüm (sahte Ukrayna ve bazı Avrupa kanalları göstermek ister)? Hiç taşınması radar "Kupol" ve kontrol noktasını gördünüz mü? Hayır, ben görmedim. Ve bu Amerikan propagandacılarının bir hatadır. Radar olmadan başlatıcısı "Kupol" az 6000 metre rakımda uçakları tahrip edebilir gerçeği. , Rakım MH17 çaldı hatırlıyor musun?
 24. Neden soruşturma hesaba Eugene Agapov (yaşamı için korkudan Rusya'ya bıraktı Ukrayna vatandaşı,) ifadesini almadı mı? Eugene Ukrayna Hava Kuvvetleri mekanik olarak görev yaptı. Agapov gönüllü Rusya-Ukrayna sınırını geçti ve Rus soruşturma ile işbirliği yapmak istediklerini dile getirdi. 17 Temmuz 2014 - - öğleden sonra bir muharebe misyonunun Kaptan Voloshin tarafından pilot Su-25 Ukraynalı Hava Kuvvetleri, uçtu sorgulama sırasında, astarın çöküşü günü olduğunu söyledi. Pilot o meslektaşlarına açıkladı iken uçak, boş mühimmat ile havaalanına geri döndü "uçağı kötü bir zamanda ve kötü bir yerdeydim." Agapov sonra Ukrayna Malezya uçağı aynı gün çöktü öğrendim.
 25. Topraklarının sırasında Rusya Devlet Başkanı (Vladimir Putin) ve uçağı oldu raporlar vardır. Ancak, güzergah resmen ilan edilmemiştir, ne değiştirildi. Bu bilgiler doğruysa nasıl bilmiyorum.
 26. Neden ABD'nin "Boeing" etki alanının (keşif uyduları) fotoğraflarını vermeyi reddedebilir mi?
 27. Neden Avustralya portal "News Corp Australia" sonunda video BBC (bir yıl önce) olduğu ortaya çıktı "sansasyonel" bir video yayınladı, ancak parçalar monte? https://www.youtube.com/watch?t=20&v=j4zQKUVPfAQ&bpctr=1437461697 
 28. Neden Avustralya portal 17 sadece 4 dakika göstermektedir?
 29. Neden transferi konuşmak çok garip sözler yorumlanır milisler (isyancılar)?
  Milislerin birinin komutanı ile yaptığı telefon görüşmesinde sonra (isyancılar) meslektaşları söyledi:
  "[komutanı] olduğunu söyledi "Su"(savaşçı) sivil bir uçağı düşürüldü".
  Ve askerler "Su" (savaşçı) vuruldu.
  Uçaktan düşürüldü sanki onlar (Ukraynalı yetkililer) göz yapmaya karar verdi. "
  Yani, Ukrayna "Su" (savaşçı) yardımıyla aşağı getirdi "Boeing" dir. Bundan sonra, milis (isyancılar) avcı çaldı. Ne bu "Boeing" milis (isyancılar) tarafından düşürüldü kanıtlıyor? Bana öyle geliyor ki, tam tersine, bu "Boeing" Ukraynalı bir ordu tarafından vuruldu savunuyor.
 30. Birleşmiş Milletler Haziran 2014 yılında, konuyla ilgili çözünürlüğü 2166 kabul, neden Amerika Birleşik Devletleri (hayır Mahkeme sağlanan değildir) "Boeing" için mahkeme kurulmasını gerektiren nedir? http://www.un.org/ru/documents/ods.asp?m=S/RES/2166(2014)
 31. Bu emsal olmamasına rağmen neden Amerika Birleşik Devletleri, "Boeing" için mahkeme kurulmasını gerektiren nedir? Ukrainka suçunu itiraf etmeyi reddetti rağmen, Mahkeme değildi - ben Ukraynalı hava savunma bir Tu-154 (Novosibirsk Tel Aviv) düşürüldü 2001 4 Ekim'de anımsıyorum. 3 Temmuz 1988, yıllık füze kruvazörü "Vincennes" ABD Deniz Kuvvetleri, bir İranlı sivil uçağı (Airbus A300B2-203 havayolu Iran Air) yok etti. Füze fırlatma cruiser sırasında Vincennes İran karasularında oldu. 65 yolcu vardı çocuklar da dahil olmak üzere 16 mürettebat olmak üzere 290 kişiyi, öldürdü. Mahkeme yürütülen olmamıştır. 1988 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı George HW Bush, özellikle, şunları söyledi: "Ben ne olursa olsun ben Amerika Birleşik Devletleri için özür asla« («I will never apologize for the United States of America, I don’t care what the facts are»)
 32. Çin mahkemesi kurulmasını karşı niçin (Çin, BM Güvenlik Konseyi kararı 2166 uymayı talep)?
 33. Neden Avrupa Ukrayna üzerinden gaz transiti kurtarmak gerekiyor?
 34. Neden Avrupalılar kendi gazete ve televizyon aldatmacasını acı?

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
 • Комментариев нет