1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
V ruštině je takový idiom "šlápnutí na hrábě." Pokud nechcete pochopit, co to znamená, pak dal hrábě prsty nahoru, jděte k nim a stupně na zubech. To je asi to teď dělá Evropu a USA.
 
 
V ruštině, to idiom znamená "udělat hloupou chybu." A, můžete "double krok na stejné hrábě" ("ne učit se ze svých chyb").
 
 
USA rozhodl izolovat Rusko. Představte si: Sedíte v přeplněném kině. Pak můžete vstát a odejít z místnosti. Můžete říci, že izolovaná ti, kteří zůstali v divadle?
Z nějakého důvodu, Spojené státy a Evropa věří, že Ukrajina je velmi potřebné pro Rusko. A tak se ukrajinské orgány v tomto naprosto jistý. A oni jsou velmi mýlí. Rusko je soběstačný. A pokud něco není v Rusku, by ruští lidé dělají to.
Celá politika Spojených států je založena na teorii Brzezinski, že za účelem porazit Rusko, je nutné zaplést Rusko s Ukrajině. A nikdo ze západních politiků nechápali, že Brzezinski - není expert na Rusko, a obvyklé politické šarlatán.
Rusko je mnohem větší zájem v záležitostech Šanghajské organizace spolupráce a BRICS, ve srovnání se situací na Ukrajině. Rusko se podílí na výstavbě Nikaragua kanálu, což je velmi nepříjemné America. A na Ukrajině se podobá otravné hmyzu, které se neustále snaží sedět na nose, křičel: "Budu opravdu potřebuji, ale nebudu s tebou!".
Je to čas, USA a Evropa začít platit za jejich Russophobic politiku. Evropa a Spojené státy jsou rádi, že, údajně, ruská ekonomika téměř zhroutil. A obyvatelé Ruska smát pouze na prohlášení amerických politiků. Souhlasím s tím, na krátkou dobu, to bylo mírné zhoršení životní úrovně, ale nyní je vše zpět na místo. To může být v porovnání se stavem narkomana: když přestane brát léky, to se stává špatné. Po nějaké době, zdraví je obnovena. Ale pokud člověk je chytrý, bude mu již nebude to zkusit drogy. Rusko - chytrý země. Takže můžeme říci, téměř jisté: Evropa ztratila důvěru a hospodářských vztahů s Ruskem věčně. Možná, že malá část hospodářských vztahů už někdy obnovena, ale věřte Evropa nebude nikdy Rusové. A nejen Rusové. Indie odmítla koupit od francouzského letadla "Rafale". A chápu, proč se Indie tak učinil. Nikdo nebude kupovat něco od prodejce, kteří mohou získat peníze, a nedal zboží (jako "Mistral"). A to je jen začátek.
Pokud příští zimu v Evropě bude mít problémy s dodávkami zemního plynu, Evropa není na vině Rusko. Evropa může jen obviňovat Ukrajinu a jeho vlastní hloupost. Gazprom opakovaně varovala ukrajinské kolegy, aby se zajistilo nepřetržité dodávky zemního plynu do Evropy, je nutné k čerpání plynu do podzemních zásobníků plynu. Nicméně, Ukrajina odmítla produkovat vstřikování zemního plynu.
Ukrajina prohlásil, Rusko agresor. Ukrajina, nicméně, požádal o slevu z ceny zemního plynu. Gazprom dal slevu, nicméně, Ukrajina opět nespokojen. Ukrajina chce obrovskou slevu. Obecně platí, že Ukrajina (state) se liší aroganci a chamtivost. Zatímco na Ukrajině, tam je mnoho inteligentních a slušní lidé. Ale to se nyní stalo problémem Evropy, nikoli Rusku.
Od Donald Tusk PP: jeho dědečka Josefa Tusk od začátku srpna do konce října 1944 sloužil v rezervních jednotkách SS. A on dobrovolně narukoval v rezervních sil Heinricha Himmlera
 
Evropa může jen těšit, protože Amerika je čerpána z evropských finančních zdrojů. Evropa chtěla dělat s Ukrajinou, ale nakonec, ona byla v pozici oběti. Rusko může jen přát hodně štěstí do Evropy a dál svým vlastním způsobem ... A na vině samotné Evropě.
 

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Newfrog WW