1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
W języku rosyjskim istnieje taki idiom "natrafienia na prowizji." Jeśli nie rozumiesz, co to znaczy, a następnie umieścić zęby natarcia się, idź do nich i krok na zęby. To o to się teraz robi w Europie i USA.
 
 
W języku rosyjskim, ten idiom oznacza "zrobić głupi błąd." I można "podwójne krok na tej samej prowizji" ("nie uczą się na własnych błędach").
 
 
USA postanowił izolacji Rosji. Wyobraź sobie: Siedzisz w zatłoczonym kinie. Potem wstać i wyjść z pokoju. Czy możesz powiedzieć, że izolowane tych, którzy pozostali w teatrze?
Z jakiegoś powodu, Stany Zjednoczone i Europa uważa, że ​​Ukraina jest bardzo potrzebne dla Rosji. Tak jak i władze ukraińskie w tym absolutnie pewien. I są bardzo pomylić. Rosja jest samowystarczalna. A jeśli coś nie jest w Rosji, Rosjanie mogli to zrobić.
Cała polityka Stanów Zjednoczonych jest oparte na teorii Brzezińskiego, że aby pokonać Rosję, konieczne jest uwikłanie Rosji z Ukrainą. I żaden z zachodnich polityków nie rozumie, że Brzeziński - nie jest ekspertem od Rosji, a zwykle szarlatanem politycznym.
Rosja jest znacznie bardziej zainteresowani sprawami Szanghajskiej Organizacji Współpracy i BRICS, od sytuacji na Ukrainie. Rosja uczestniczy w budowie Nikaragua kanał, co jest bardzo irytujące America. I na Ukrainie przypomina, że ​​irytujące owady ciągle starają się usiąść na nos, krzycząc: "Będę naprawdę potrzebujesz, ale nie będę z tobą!".
Nadszedł czas, USA i Europa zacząć płacić za ich polityki rusofobów. Europa i Stany Zjednoczone są zadowoleni, że, podobno, rosyjska gospodarka prawie upadł. A mieszkańcy Rosji tylko śmiać wypowiedzi polityków amerykańskich. Zgadzam się, w krótkim czasie, to było niewielkie pogorszenie standardu życia, ale teraz wszystko jest na swoim miejscu. Można to porównać ze stanem uzależnionego: kiedy przestaje biorąc narkotyków, staje się zły. Po pewnym czasie, zostanie przywrócone zdrowie. Ale jeśli ktoś jest inteligentny, to będzie już nie spróbować narkotyków. Rosja - sprytny kraju. Można więc powiedzieć, niemal pewne: Europa traci zaufanie i gospodarczych więzi z Rosją zawsze. Być może niewielka część stosunków gospodarczych kiedykolwiek dostać przywrócone, ale uwierzcie Europa nigdy nie będzie Rosjan. I to nie tylko Rosjanie. Indie nie chciał kupić od francuskiego samolotu "Rafale". I rozumiem, dlaczego Indie nie tak. Nikt nie kupi coś od sprzedawcy, którzy mogą zdobyć pieniądze, i nie dać towarów (jako "Mistral"). A to dopiero początek.
Jeśli następna zima w Europie będzie miał problemów z dostaw gazu ziemnego, Europa nie jest to wina Rosji. Europa może tylko obwiniać Ukrainę i własną głupotę. Gazprom wielokrotnie ostrzegał ukraińskich kolegów, w celu zapewnienia ciągłości dostaw gazu ziemnego do Europy jest niezbędne do pompowania gazu do podziemnych magazynów gazu. Jednakże, Ukraina nie chciał produkować wtrysk gazu ziemnego.
Ukraina oświadczył Rosja agresorem. Ukraina, jednak poprosiłem o zniżkę na cenę gazu ziemnego. Gazprom dał zniżkę, jednak Ukraina znowu niezadowolony. Ukraina chce ogromne zniżki. W ogóle, Ukraina (stan) różni arogancję i chciwość. Podczas gdy na Ukrainie, jest wiele inteligentnych i przyzwoitych ludzi. Ale to stało się problemem Europy, a nie Rosji.
Od Donald Tusk rodowodzie: Józef Tusk dziadka od początku sierpnia do końca października 1944 służył w jednostkach rezerwowych SS. A on dobrowolnie wstąpił w siłach rezerwowych Heinricha Himmlera
 
Europa może tylko cieszyć się, jak Ameryka jest wypompowywana z europejskich środków finansowych. Europa chce zrobić z Ukrainą, ale w końcu była w pozycji ofiary. Rosja może tylko życzyć powodzenia do Europy i przejść na swój sposób ... I obwiniać samą Europę.
 

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет