1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Na začátku roku 2015, americký zpravodajský portál, "Business Insider" učinil rating nejabsurdnějšími památníků sovětské éry. Není jasné, proč americká média náhle zájem o památky sovětu. Nicméně, Američané starat o všechno kromě zodpovědnosti za své činy. Bylo by lepší, kdyby si mysleli o estetických kvalit Sochu svobody.
 
Toto hodnocení způsobilo pobouření mezi ruskými občany. Problém je v tom, že seznam přišel plastika "Rodina - matka", který se nachází ve městě Volgograd. Socha znázorňuje vlast jako žena drží meč v ruce, a vyzval své občany k boji s nepřáteli. Věnovaný tomuto sochařství hrdinství sovětských vojáků ve Velké vlastenecké války (bitva u Stalingradu). Později vydání odstranil sochu ze seznamu.
 
Zdá se, že Američané nemají vlastní hrdiny, takže musí přijít s Superman, Batman, atd Ale jak vyjádřit otevřený, závist a nepochopení jiné čin - bezcenné.
 
Předtím tam byl další precedens. V únoru 2014, CNN dělal seznam nejošklivější památek, které vstoupily do památník "Courage", která je součástí památníku komplexu "Brest Fortress - Hero". Po skandálu televizní síť CNN se omluvila a odstranil materiál.
 
V obou případech byl hanlivý informace vymazány. Ale účel a je urazit nahlas a pak tiše omluvit.
 
Nicméně, tyto dva případy jsou poměrně skromné ​​v porovnání s akcí amerických vazalů v Evropě. Je tu válka s památkami se neomezuje pouze na slova a urážky.
 
V červenci roku 2014 v Polsku, ve městě Limanowa byl zničen památník sovětských vojáků-osvoboditelů. V listopadu 2015, město Mielec na jihovýchodě Polska díky demontovat pomník Rudé armády. V květnu 2016 městská rada města Štětína hlasovali pro demolici památníku Díky jednomu z centrálních náměstích. Ten stojí v roce 1950. Seznam je dlouhý. Zámoří hostitel Polská vláda chce zapomenout na Poláky, že polské půdě pozůstatky více než šest set tisíc sovětských vojáků, kteří dali své životy za osvobození země od nacistických útočníků.
 
Obdobná situace v pobaltských zemích.
 
Zároveň chci poznamenat, že to bylo Německo, které bojovaly Sovětský svaz, to patří k pomníku sovětských vojáků s respektem.
 
Ukrajina, se snaží ukázat svou loajalitu do Spojených států, také začal bojovat s památkami. Ale trochu jinak. Na Ukrajině, oni oznámili, že oni odmítají vše, co je spojené s sovětské minulosti. A oni začali pokusit se zničit pomníky Lenina. Vypadá to trochu legrační, ale Ukrajinci ztrácejí dokonce bojovat s památkami. Památky zničené ne vždy, ale často zraněn sebe lidi, kteří se pokusili zničit památku. Možná, že tito lidé jsou špatně učil historii, jinak by věděl, že to byl Lenin vytvořil republiku pod názvem Ukrajiny. Před tím, neexistovaly takové země. Ale není jasné, proč se potýká s dědictvím sovětské éry ukrajinští nacionalisté pokusit se zničit továrny, muzeí, obytných domů, které byly postaveny za sovětské éry.
 

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW