1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Dobrý den!
 
Kupodivu, Evropa rád prohlásit rovnosti a demokracie, ale přesto, situace na Ukrajině Evropě oceňuje velmi podivné.
 
  1. Evropa má žádný skutečný tlak na Ukrajinu při vyšetřování událostí v Oděse května 2014 jako první rok. Je Evropa považuje za vhodné, aby lidé byli biti a zaživa upáleno v Domě odborových svazů?
  2. Evropa nemá informovat své obyvatele, obrovské množství opozičních novinářů zabitých na Ukrajině (například Oles Buzin). Tito lidé byli zabiti na ulici. Vrazi nebyly nalezeny, a je nepravděpodobné, že by někdy najít. Pro seznamy lidí, kteří jsou "nepřátelé Ukrajiny" oficiálně zveřejněny, a nikoli bez účasti úředníků. Ve skutečnosti, tam jsou nacisté na Ukrajině vidět oběti, které mohou zabíjet, a nebudou potrestáni.
  3. Evropa je v žádném spěchu, aby prošetřila kolaps malajského Boeing. Podle pravidel Mezinárodní organizace pro civilní letectví (ICAO), je naprosto všechny části havarovaného letadla mají být shromažďovány a převezen do hangáru, kde se jim líbí puzzle shromážděné z letadla úplně. Nicméně, Evropané na dlouhou dobu neshromažďuje trosky. Mezitím, ukrajinská armáda dělostřelecká palba z tohoto místa, tak ničit důkazy. Pak Evropští experti přijeli do Doněcku milici pomohl jim sbírat trosky, nicméně, hodně z trosek nebyla shromážděny.
  4. America tvrdí, že údajné letadlo bylo zničeno ruskou vzdušnou obranu a obranného milicí. Ale milice nejsou žádné zařízení schopné zničit letadla ve výšce. A důkaz, že letadlo je zničen ruskou armádou nedali Spojené státy, i když nepopírám, že v této době nad územím bylo několik průzkumné amerických satelitů, z nichž jeden slouží k držet raketový start. Každý inteligentní člověk chápe, že v případě, že Spojené státy měly důkazy proti Rusku, by dávno dal jim. Konkrétně neschopnost poskytnout důkaz prokazující, že Spojené státy ví, že Boeing bylo zničeno Ukrajinská armáda.
  5. Podobně, USA odmítne prokázat samotnou existenci ruské armády na území Ukrajiny. Mám mnoho přátel válku, a nikdo z nich se dostal rozkaz jít na Ukrajinu bojovat. Kromě toho, nejsou tam žádné pohřby, které vám říct amerických a ukrajinské propagandisty. Ve stejné době, mám přátele, kteří bojovali v Doněcku, ale oni bojovali na vlastní pěst. Mezi nimi, ve skutečnosti, tam jsou mrtví. Ale je dobrovolníci.
  6. Zároveň Evropa požaduje stažení ruských vojsk z Ukrajiny. Zároveň Evropa si je dobře vědoma, že je to nemožné. Není možné, aby v případě těchto vojáků tam stáhnout vojska.
  7. Ukrajinští úředníci říkají, že obrovský počet ruských vojáků, kteří bojují v Doněcku a Lugansk. Ale je zvláštní, že nemohou poskytnout důkazy. Koneckonců, velký počet vojenských obtížně skrýt. V oficiálních dokumentech často uveďte název vojenských jednotek v ruské armádě, která neexistuje. Často přehlídka vojenské techniky (údajně rusky), který v Rusku je také už ne než deset let, ale to zůstalo na Ukrajině zdědili od Sovětského svazu.
  8. Zdá se mi podivné politiku Polska, která podporuje vládu Ukrajiny. Koneckonců, tato vláda oznámila národní hrdiny Bandera a Shukhevych, kteří jsou vinni smrti obrovské množství Poláků.
  9. Zdá se podivné, že vyžadují provedení dohody Rusko Minsk. Rusko nemůže plnit dohodu o Minsk. Rusko strana konfliktu není. Podobně můžete požadovat výkonnostních dohod Minsk z Německa a Francie. Všechny tři země jsou jedinou zárukou výkonu, nikoli strany k provedení dohody.
Chci se zeptat Evropany: to je Evropa, která se vám líbí? To je Ukrajina, s níž chcete být přátelé? Pokud ano, je to dobré, že Rusko je nyní dává přednost být přátelé s Čínou, protože si nemyslím, že musíte být přátelé s cynici.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
BuyInCoins WW