1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Sveiki!
 
Savādi, Europe patīk deklarēt vienlīdzību un demokrātiju, bet tomēr situācija Ukrainā Eiropā novērtē ļoti dīvaini.
 
  1. Eiropai nav reālu spiedienu uz Ukrainu izmeklēšanā notikumu Odesā maijs 2014 pirmajā gadā. Vai Eiropa uzskata, ka ir lietderīgi, ka cilvēki tika piekauti un nodedzinātas dzīvs namā Arodbiedrību?
  2. Eiropai nav informē savus iedzīvotājus, milzīgu opozīcijas žurnālistu nogalināti Ukrainā (piemēram, Oles Buzin). Šie cilvēki tika nogalināti uz ielas. Slepkavas nav atrasti, un ir maz ticams, ka kādreiz atrast. Par cilvēku sarakstu, kuri ir "ienaidnieki Ukraina" publicētie oficiāli, un nevis nepiedaloties amatpersonām. Patiesībā, tur ir nacisti Ukrainā redzēt upurus, viņi var nogalināt, un tie netiks sodīti.
  3. Eiropa ir ne steigā, lai izmeklētu sabrukumu Malaizijas Boeing. Saskaņā ar noteikumiem par Starptautiskās civilās aviācijas organizācijas (ICAO) ir pilnīgi visas daļas no avarēja plaknes, kas jāsavāc, un, lai angārā, kur viņi patīk puzzle savākti no lidmašīnas pilnībā. Tomēr eiropieši ilgu laiku neapkopo gružus. Tikmēr Ukrainas armija artilērijas lobīšana no šīs vietas, tā iznīcinot pierādījumus. Tad Eiropas eksperti ieradās Donetsk milicijā viņiem palīdzēja savākt vraka, tomēr liela daļa atlūzu netika savākti.
  4. Amerika apgalvo, ka apgalvotais lidmašīna tika iznīcināta ar Krievijas gaisa aizsardzības vai aizsardzības miliciju. Bet milicijas nav iespējas spēj iznīcinātu lidmašīnu augstumā. Un pierādījums tam, ka lidmašīna ir iznīcināta Krievijas armijas nedeva ASV, kaut arī viņi nenoliedz, ka šajā laika gaitā teritorijā bija vairāki ASV izlūkošanas satelīti, no kuriem viens kalpo turēt raķešu palaišanas. Jebkurš saprātīgs cilvēks saprot, ka, ja ASV bija pierādījumus pret Krieviju, viņi jau sen ir viņiem dota. Proti, nespēja nodrošināt pierādījumus, ka ASV zina, ka Boeing tika iznīcināts Ukrainas armiju.
  5. Tāpat ASV atsakās pierādīt pastāvēšanu Krievijas armijas par Ukrainas teritorijā. Man ir daudz draugu karu, un neviens no viņiem saņēma pavēli doties uz Ukrainu, lai cīnītos. Turklāt, nav bēres, kas patīk stāstīt amerikāņu un ukraiņu propagandisti. Tajā pašā laikā, man ir draugi, kas cīnījās Donetsk, bet viņi cīnījās par to pašu. Starp tiem, patiesībā, ir miruši. Bet tas ir brīvprātīgie.
  6. Tajā pašā laikā Eiropa pieprasa Krievijas karaspēka izvešanu no Ukrainas. Tajā pašā laikā Eiropa ir labi zināms, ka tas ir neiespējami. Tas nav iespējams atsaukt karaspēku, ja šiem karaspēks tur.
  7. Ukrainas amatpersonas saka milzīgs skaits krievu karavīru, kuri cīnās ar Donetsk un Lugansk. Bet tas ir dīvaini, ka viņi nevar nodrošināt pierādījumus. Galu galā, liels skaits militārā grūti noslēpt. Oficiālajos dokumentos bieži norāda nosaukumu militāro vienību Krievijas armijā, kas neeksistē. Bieži šovs militārā aprīkojuma (domājams krievu), kas Krievijā ir arī ne ilgāk kā desmit gadus, taču tas joprojām ir Ukrainā mantoja no Padomju Savienības.
  8. Man šķiet dīvaini politiku Polijā, kas atbalsta Ukrainas valdību. Galu galā, šī valdība ir paziņojusi valsts varoņiem Bandera un Shukhevych, kuri ir vainīgi nāves milzīgu skaitu poļi.
  9. Šķiet dīvaini, ka nepieciešama īsteno Krievija Minskas nolīgumu. Krievija nevar izpildīt Minskas nolīgumu. Krievija nav puse konfliktu. Līdzīgi, jūs varat pieprasīt izpildes nolīgumu Minska no Vācijas un Francijas. Visas trīs valstis ir vienīgā garantija sniegumu, nevis pusēm, lai veiktu nolīgumu.
Es gribu lūgt eiropiešiem: šī ir Eiropa, kas jums patīk? Tas ir Ukraina, ar kuru jūs vēlaties būt draugi? Ja tā, tas ir labi, ka Krievija tagad vēlas būt draugos ar Ķīnu, jo es nedomāju, ka jums ir jābūt draugos ar ciniķi.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет