1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Sveiki!
 
Keista, Europa mėgsta deklaruoti lygybę ir demokratiją, tačiau, Ukrainoje situacija Europoje vertina labai keista.
 
  1. Europa neturi jokio realaus spaudimą dėl Ukrainos renginių Odesoje Geg 2014 Pirmoji metų tyrimą. Ar Europa mano, kad tikslinga, kad žmonės buvo mušami ir sudeginti gyvi į namus profesinių sąjungų?
  2. Europa neturi informuoti savo gyventojus, didžiulis opozicijos žurnalistų žuvo Ukrainoje (pavyzdžiui, Olegas Buzin). Šie žmonės buvo nužudyti ant gatvės. "The Killers" nebuvo rasta, ir vargu ar kada nors juos rasti. Dėl sąrašų žmonių, kurie "priešai Ukrainos" oficialiai skelbiami, ir ne be pareigūnų dalyvavimo. Tiesą sakant, yra naciai Ukrainoje pamatyti aukas, jie gali žudyti ir jie nebus nubausti.
  3. Europa neskuba tirti Malaizijos Boeing žlugimo. Pagal Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) taisykles yra absoliučiai visi sudužo plokštumoje dalys turi būti renkami ir nuvežtas į angarą, kur jiems patinka galvosūkį surinkta iš orlaivio visiškai. Tačiau ilgą laiką europiečiai Nerenka nuolaužų. Tuo tarpu Ukrainos kariuomenė artilerijos gliaudymui iš šios vietos, todėl sunaikinti įrodymus. Tada Europos ekspertai atvyko į Donecko milicijos padėjo jiems surinkti nuolaužas, tačiau daug nuolaužų nebuvo renkami.
  4. Amerika teigia, kad tariamas lėktuvas buvo sunaikinta Rusijos oro gynybos ar gynybos milicija. Tačiau kovotojai nėra įrenginiai, galintys sunaikinti orlaivių aukštyje. Ir įrodymų, kad plokštuma yra sunaikinta Rusijos kariuomenės nepasidavė Jungtines Valstijas, nors jie neneigia, kad šiuo metu dėl teritorijos buvo keletas JAV žvalgybos palydovų, iš kurių vienas naudojamas laikyti raketų paleidimo. Bet protingas žmogus supranta, kad jei JAV turėjo įrodymus prieš Rusiją, jie seniai būtų suteikta juos. Būtent, nesugebėjimas pateikti įrodymų, patvirtinančių, kad JAV žino, kad "Boeing" buvo sunaikinta Ukrainos armiją.
  5. Be to, JAV atsisako įrodyti egzistavimui Rusijos kariuomenės dėl Ukrainos teritorijoje. Turiu daug draugų karas, ir nė vienas iš jų gavo įsakymą vykti į Ukrainą kovoti. Be to, nėra jokių laidotuvės, kuri, kaip pasakyti Amerikos ir Ukrainos propagandistai. Tuo pačiu metu, turiu draugų, kurie kovojo Donecke, bet jie kovojo dėl jų pačių. Tarp jų, iš tikrųjų, yra miręs. Bet tai yra savanoriai.
  6. Tuo pačiu metu Europa reikalauja Rusijos kariuomenės išvedimo iš Ukrainos. Tuo pačiu metu Europa yra gerai žinoma, kad tai yra neįmanoma. Tai neįmanoma, jei šių karių ten atšaukti karius.
  7. Ukrainos pareigūnai sako, kad labai daug rusų kareivių, kurie kovoja iš Donecko ir Lugansko. Bet tai keista, kad jie negali pateikti įrodymų. Galų gale, daug karinių sunku paslėpti. Oficialiuose dokumentuose dažnai nurodo karinių vienetų Rusijos armijos, kuri neegzistuoja vardą. Dažnai karinės įrangos (tariamai Rusijos), kuri Rusijoje taip pat ne ilgiau kaip dešimt metų šou, bet jis išliko Ukrainoje paveldėjo iš Sovietų Sąjungos.
  8. Man atrodo keista politiką Lenkijoje, kuri palaiko Ukrainos vyriausybę. Galų gale, ši vyriausybė paskelbė nacionalinius didvyrius Bandera ir Shukhevych, kurie yra kalti dėl didžiulio skaičiaus lenkų mirties.
  9. Atrodo keista, kad reikalauja įgyvendinti Rusijos Minsko susitarimu. Rusija negali įvykdyti Minskas sutartį. Rusija nėra konflikto šalis. Be to, galite reikalauti veiklos sutartis Minskas iš Vokietijos ir Prancūzijos. Visos trys šalys yra vienintelė garantija, veiklos, o ne šalys atlikti šį Susitarimą.
Noriu paklausti europiečiai: tai Europa, kad jums patinka? Tai yra Ukraina, su kuria jūs norite būti draugais? Jei taip, tai gerai, kad Rusija dabar nori būti draugais su Kinija, nes nemanau, kad jūs turite būti draugais su cinikų.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
BuyInCoins WW