1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Witaj!
 
O dziwo, Europa lubi deklarują równości i demokracji, ale jednak, sytuacja na Ukrainie Europie docenia bardzo dziwne.
 
  1. Europa nie ma realnego nacisku na Ukrainę w dochodzeniu w sprawie wydarzeń w Odessie maja 2014 roku po raz pierwszy. Czy Europa uważa, że ​​ludzie byli bici i spalono żywcem w Domu Związków Zawodowych?
  2. Europa nie informuje swoich mieszkańców, ogromną ilość dziennikarzy opozycyjnych zabitych na Ukrainie (na przykład Oleś Buzin). Ci ludzie zostali zabici na ulicach. Zabójcy nie stwierdzono, i jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek je znaleźć. Na listach osób, które są "wrogami Ukrainy" oficjalnie opublikowane, a nie bez udziału urzędników. W rzeczywistości nie są nazistami na Ukrainie zobaczyć ofiary, mogą zabić, a oni nie będą karani.
  3. Europa nie spieszy się do zbadania upadek Malezji Boeinga. Zgodnie z zasadami Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO) jest absolutnie wszystkie części rozbitego samolotu, które należy zebrać i przewieziony do hangaru, gdzie jak oni puzzle zebrane z samolotu całkowicie. Jednak Europejczycy przez długi czas nie zbiera zanieczyszczenia. Tymczasem armia artyleryjski ostrzał ukraińska z tego miejsca, więc niszczenie dowodów. Następnie eksperci europejscy przybył w Doniecku milicji pomogły zebrać szczątki, jednak większość szczątków nie zostały zebrane.
  4. Ameryka twierdzi, że rzekomo samolot został zniszczony przez rosyjską milicję obrony powietrznej i obrony. Ale milicja ma urządzeń zdolnych do zniszczenia samolotów na wysokości. A dowodem, że samolot jest zniszczony przez wojska rosyjskie nie dać Stanom Zjednoczonym, choć nie przeczę, że w tym czasie nad terytorium amerykańskie satelity było kilka rozpoznawcze, z których jeden służy do utrzymania uruchomienie antyrakietowej. Każdy inteligentny człowiek rozumie, że jeśli Stany Zjednoczone miały dowody przeciwko Rosji, to już dawno je podano. Mianowicie, brak przedstawienia dowodów potwierdzających, że Stany Zjednoczone nie wie, że Boeing został zniszczony ukraińskiej armii.
  5. Podobnie, US odmawia udowodnić samemu istnieniu armii rosyjskiej na terytorium Ukrainy. Mam wielu przyjaciół, wojnę, a żaden z nich nie otrzymał rozkaz, aby przejść na Ukrainę, aby walczyć. Co więcej, nie ma żadnych pogrzebów, które lubią amerykańskich i powiedzieć ukraińskich propagandystów. W tym samym czasie, mam przyjaciół, którzy walczyli w Doniecku, ale walczył na własną rękę. Spośród nich, w rzeczywistości, nie są martwe. Ale to wolontariusze.
  6. W tym samym czasie Europa domaga się wycofania wojsk rosyjskich z Ukrainy. W tym samym czasie Europa zdaje sobie sprawę, że jest to niemożliwe. Nie jest możliwe do wycofania wojsk, jeśli tam tych wojsk.
  7. Ukraińscy urzędnicy mówią, że ogromną liczbę żołnierzy rosyjskich, którzy walczą w Doniecku i Ługańsku. Ale to dziwne, że nie może przedstawić dowody. Po tym wszystkim, duża liczba wojskowych trudne do ukrycia. W oficjalnych dokumentach często podać nazwę jednostki wojskowe w armii rosyjskiej, która nie istnieje. Często pokaz sprzętu wojskowego (podobno Rosyjskiej), który w Rosji jest również nie dłuższy niż dziesięć lat, ale pozostał na Ukrainie odziedziczone po ZSRR.
  8. Wydaje mi się dziwne politykę Polski, która popiera rząd Ukrainy. Mimo wszystko, ten rząd ogłosił bohaterów narodowych Bandera i Szuchewycz, którzy są winni śmierci ogromnej liczby Polaków.
  9. Wydaje się dziwne, że wymagają realizacji w drodze porozumienia Rosja Mińsku. Rosja nie może spełnić Umowę Mińsk. Rosja nie jest stroną konfliktu. Podobnie można wymagać umów wydajności Mińsk z Niemiec i Francji. Wszystkie trzy kraje są jedyną gwarancją wydajności, nie do wykonania przez strony Umowy.
Chcę zapytać Europejczyków: jest to Europa, która ci się podoba? To jest Ukraina, z którym chcesz być przyjaciółmi? Jeśli tak, to dobrze, że Rosja jest teraz woli być przyjaciółmi z Chin, bo nie sądzę, trzeba być przyjaciółmi z cyników.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
BuyInCoins WW