1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Dobrý deň!
 
Napodiv, Európa rád vyhlásiť rovnosti a demokracie, ale napriek tomu, situácia na Ukrajine Európe oceňuje veľmi podivné.
 
  1. Európa má žiadny skutočný tlak na Ukrajinu pri vyšetrovaní udalostí v Odese mája 2014 ako prvý rok. Je Európa považuje za vhodné, aby ľudia boli bití a zaživa upálených v Dome odborových zväzov?
  2. Európa nemá informovať svojich obyvateľov, obrovské množstvo opozičných novinárov zabitých na Ukrajine (napríklad Oles Buzin). Títo ľudia boli zabití na ulici. Vrahovia neboli nájdené, a je nepravdepodobné, že by niekedy nájsť. Pre zoznamy ľudí, ktorí sú "nepriatelia Ukrajiny" oficiálne zverejnené, a nie bez účasti úradníkov. V skutočnosti, tam sú nacisti na Ukrajine vidieť obete, ktoré môžu zabíjať, a nebudú potrestaní.
  3. Európa je v žiadnom zhone, aby vyšetrila kolaps malajskej Boeing. Podľa pravidiel Medzinárodnej organizácie pre civilné letectvo (ICAO), je absolútne všetky časti havarovaného lietadla majú byť zhromažďované a prevezený do hangáru, kde sa im páči puzzle zhromaždené z lietadla úplne. Avšak, Európania na dlhú dobu nezhromažďuje trosky. Medzitým, ukrajinská armáda delostrelecká paľba z tohto miesta, tak ničiť dôkazy. Potom Európski experti prišli do Donecku milíciu pomohol im zbierať trosky, však, veľa z trosiek nebola zhromaždené.
  4. America tvrdí, že údajné lietadlo bolo zničené ruskú vzdušnú obranu a obranného milícií. Ale milície nie sú žiadne zariadenia schopné zničiť lietadlá vo výške. A dôkaz, že lietadlo je zničený ruskou armádou nedali Spojené štáty, aj keď nepopieram, že v tejto dobe nad územím bolo niekoľko prieskumné amerických satelitov, z ktorých jeden slúži k držať raketový štart. Každý inteligentný človek chápe, že v prípade, že Spojené štáty mali dôkazy proti Rusku, by dávno dal im. Konkrétne neschopnosť poskytnúť dôkaz preukazujúci, že Spojené štáty vie, že Boeing bolo zničené Ukrajinská armáda.
  5. Podobne, USA odmietne preukázať samotnú existenciu ruskej armády na území Ukrajiny. Mám veľa priateľov vojnu, a nikto z nich sa dostal rozkaz ísť na Ukrajinu bojovať. Okrem toho, nie sú tam žiadne pohreby, ktoré vám povedať amerických a ukrajinskej propagandistu. V rovnakej dobe, mám priateľov, ktorí bojovali v Donecku, ale oni bojovali na vlastnú päsť. Medzi nimi, v skutočnosti, tam sú mŕtvi. Ale je dobrovoľníci.
  6. Zároveň Európa požaduje stiahnutie ruských vojsk z Ukrajiny. Zároveň Európa si je dobre vedomá, že je to nemožné. Nie je možné, aby v prípade týchto vojakov tam stiahnuť vojská.
  7. Ukrajinskí úradníci hovoria, že obrovský počet ruských vojakov, ktorí bojujú v Donecku a Lugansk. Ale je zvláštne, že nemôžu poskytnúť dôkazy. Koniec koncov, veľký počet vojenských ťažko skryť. V oficiálnych dokumentoch často uveďte názov vojenských jednotiek v ruskej armáde, ktorá neexistuje. Často prehliadka vojenskej techniky (údajne rusky), ktorý v Rusku je tiež už nie ako desať rokov, ale to zostalo na Ukrajine zdedili od Sovietskeho zväzu.
  8. Zdá sa mi čudné politiku Poľska, ktorá podporuje vládu Ukrajiny. Koniec koncov, táto vláda oznámila národných hrdinov Bandera a Shukhevych, ktorí sú vinní smrti obrovské množstvo Poliakov.
  9. Zdá sa podivné, že vyžadujú vyhotovenie dohody Rusko Minsk. Rusko nemôže plniť dohodu o Minsk. Rusko strana konfliktu nie je. Podobne môžete požadovať výkonnostných dohôd Minsk z Nemecka a Francúzska. Všetky tri krajiny sú jedinou zárukou výkonu, nie strany na vykonanie dohody.

Chcem sa opýtať Európanov: to je Európa, ktorá sa vám páči? To je Ukrajina, s ktorou chcete byť priatelia? Ak áno, je to dobré, že Rusko je teraz dáva prednosť byť priatelia s Čínou, pretože si nemyslím, že musíte byť priatelia s cynici.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW