1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Merhaba!
 
Garip, Avrupa eşitliği ve demokrasiyi ilan seviyor, ama yine de, Ukrayna, Avrupa'da durum çok garip takdir eder.
 
  1. Avrupa Mayıs 2014 birinci yıl Odessa olayların araştırılmasında Ukrayna üzerinde gerçek bir baskı vardır. Avrupa, insanların dövüldü ve Ev Sendikaları diri diri yakıldı, uygun gördüğü mı?
  2. Avrupa, sakinleri, (örneğin,Oles Buzina) Ukrayna'da öldürülen muhalif gazeteci büyük miktarda haberdar değil. Bu insanlar sokaklarda öldürüldü. Katiller bulundu ve hiç onları bulmak pek mümkün değildir edilmemiştir. "Ukrayna düşmanları" resmen yayınlanmış değil, yetkililerin katılımı olmadan insanların listeleri için. Aslında, Ukrayna Naziler öldürebilir, kurbanları bakın, ve onlar ceza olmayacak.
  3. Avrupa Malezya Boeing çöküşü araştırmak için hiç acele olduğunu. Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) kurallarına göre kesinlikle düşen uçağın tüm parçaları toplandı ve bunlar tamamen uçaktan toplanan bulmaca gibi bir hangar, alınacak olmaktır. Bununla birlikte, uzun bir süre için Avrupalı ​​enkaz toplamaz. Bu arada, bu yerden Ukrayna ordusu topçu bombardımanı, yani delilleri yok. Sonra Avrupalı ​​uzmanlar onları enkaz toplamak yardımcı oldu Donetsk milis geldi, ancak, enkaz çok tahsil edilmemiştir.
  4. Amerika iddia uçak Rus hava savunma veya savunma milisleri tarafından tahrip edildi iddia ediyor. Ama milislerin bir yükseklikte uçağın yok edebilecek hiçbir imkanları vardır. Ve onlar toprakları üzerinde şu anda inkar etmiyorum, ancak uçak, Amerika Birleşik Devletleri vermedi Rus ordusu tarafından tahrip kanıt füze fırlatma tutmak için hizmet vermektedir biri birkaç ABD keşif uyduları vardı. Herhangi bir akıllı kişi Amerika Birleşik Devletleri Rusya'ya karşı delil olsaydı, uzun zaman önce onları verirdi anlıyor. Yani, başarısızlık Amerika Birleşik Devletleri Boeing Ukrayna ordusunu imha edildi biliyor olduğunu kanıtlayan delil sağlamak.
  5. Benzer şekilde, ABD Ukrayna topraklarında Rus ordusunun varlığını kanıtlamak için reddediyor. Ben birçok arkadaş savaş var ve bunların hiçbiri savaşmaya Ukrayna'ya gitmek için sipariş aldı. Dahası, Amerikan ve Ukrayna propagandacıları anlatmak istiyorum hiçbir cenaze vardır. Aynı zamanda, ben Donetsk savaşan arkadaşlarım var, ama onlar kendi savaştı. Bunlar arasında, aslında, ölü vardır. Ama gönüllü olduğunu.
  6. Aynı zamanda Avrupa Ukrayna Rus askerlerinin geri çekilmesini talep ediyor. Aynı zamanda Avrupa bu imkansız olduğunun farkındadır. Orada bu askerlerin ise asker çekmeye mümkün değildir.
  7. Ukraynalı yetkililer Donetsk ve Lugansk savaşan Rus askerlerinin çok sayıda söylüyorlar. Ama onlar kanıt olamaz garip. Sonuçta, sert askeri çok sayıda gizlemek için. Resmi belgelerde sık sık yok Rus ordusunda askeri birliklerin adını belirtiniz. Genellikle artık on yıldan da Rusya'da (sözde Rus) askeri teçhizat, gösterisi, ama Ukrayna'da kalmıştır Sovyetler Birliği'nden miras.
  8. Benim için Ukrayna'nın hükümetini destekleyen Polonya, garip bir politika gibi görünüyor. Sonuçta, bu hükümetin Polonyalılar çok sayıda ölüm suçlu ulusal kahramanlar Bandera ve Shukhevych duyurdu.
  9. Rusya'nın Minsk Anlaşması ile uygulanmasını gerektiren garip görünüyor. Rusya Minsk Anlaşması yerine getiremez. Rusya çatışmasına taraf değildir. Aynı şekilde, Almanya ve Fransa'dan gelen performans anlaşmaları Minsk gerektirebilir. Her üç ülke performansın tek garantisidir değil, partiler Anlaşması gerçekleştirmek için.
Bu sizin gibi Avrupa: Ben Avrupalılara sormak istiyorum? Bu hangi ile arkadaş olmak istiyorum, Ukrayna mı? Eğer öyleyse, ben size alaycı tiplerle arkadaş olmak zorunda sanmıyorum çünkü Rusya şimdi, Çin ile arkadaş olmayı tercih olduğunu iyi.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Dx WW