1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Dobrý den!

Věděli jste, že dne 21.listopadu 2014 přijala Organizace spojených národů rezoluci o boji proti oslavování fašismu? Věděli jste ani vědět, že toto usnesení bylo přijato na základě iniciativy Ruska?

Víte, které země byly proti přijetí usnesení? Odpůrci přijetí usnesení byly Spojené státy, Kanada a na Ukrajině. Země Evropské unie se zdrželo hlasování. Nicméně, bylo by divné, aby očekávat jinou reakci ze zemí okupovaných ze strany Spojených států.

Proč proti usnesení bylo jasné, Ukrajina. Koneckonců, současná vláda Ukrajiny je fašistického, lidé hořely v Oděse, a zabíjí lidi v Doněcku a Lugansk. Power, které ostřelovaly město s civilistů z raketomety.

Proč byla Kanada proti usnesení může být také uhodnout. Je to v Kanadě, tam je mnoho dětí a vnuků zabijáků ukrajinských nacionalistických sil. Ale proč to bylo proti Spojeným státům?

Možná proto, že Amerika se mi líbí fašistickou ideologií? Koneckonců, kdo ale nacisté lze říci, že jeho země je "exkluzivní"? A Obama vyzval Ameriku výjimečný 24.září 2013. To Amerika věří, že mají právo bombardovat další země. Že Amerika se rozhodla naučit ukrajinské armády, i když vláda Ukrajiny vedët válku se svými vlastními lidmi.

Mimochodem, evropské noviny jsou velmi rád si pamatovat, že Rusko údajně obsadili na Krymu. I když, ve skutečnosti, na Krymu, referendum konalo, a pak se stáhl z Krymu na Ukrajině. A jen týden Krym byl přijat v Rusku. Ale nějak evropské noviny nepíšou o tom v ukrajinské Oděse, spálil lidí zaživa. Nepište evropské noviny a skutečnost, že Ukrajina zakázala vlajky veteránů a na sobě nějaké medaile. Evropští noviny se snaží klamat čtenáře a hlavně nemají napsat spoustu věcí, které nemají rádi obyvatele svých zemí.

Myslím si, že Evropané by měli přestat se pyšní její demokracie a přemýšlet, a pokud budou mít tuto demokracii?

Když se Američané zakázány na Ukrajině Janukovyč používat zbraně proti demonstraci, to bylo demokracie? Buď demokracie je to, že "mírové" Protestující zapálili a zbit trumpety ukrajinské domobránce (policejní)? Tak proč se nazývá demokracie a použití zbraní proti demonstrantům v lidech v USA?

Proč je Amerika rozdělení Jugoslávie volá vpravo, a oddělení Krymu od Ukrajiny Ameriky považuje za nesprávné? A protože Amerika bude mít prospěch z ničení Jugoslávie, a Amerika potřebovala Krym jako součást Ukrajiny nasadit americké námořnictvo a ohrozit Rusko.

Proč Amerika je neustále řekl, že Rusko uložil svou armádu na Ukrajině? A proč odmítají, aby to dokázal? Koneckonců, Amerika má nejvyšší počet průzkumných družic. Proč America několikrát dal satelitní snímky, které jsou pak ukázaly falešné? Je zřejmé, že Amerika je prostě žádný důkaz! Protože Američané chtějí, aby Rusko začít válku na Ukrajině, a Rusko odmítá bojovat. Každý inteligentní člověk chápe, že Rusko nebude vyžadovat jednání a navrhnout dohodu o Minsk, pokud Ukrajina byli ruští vojáci.

Amerika je dychtivý zdiskreditovat Rusko. Amerika moc chce Rusko být slabý. Nicméně, Američané nechápou, že ruští lidé v takové situaci, nebojte se, naopak, stávají se silnějšími. Ale americké a evropské sankce způsobit Rusům jen smích.

Nicméně, Američané mají ještě další zvyk. Oni často přinášejí ve své požadované země potřebuje vládu, a pak najednou prohlašují, že tato vláda není demokratická a začne bombardovat zemi. Takže ukrajinská vláda by se neměla klamat sami sebe. Nicméně, jak Ameriky nejlepší přátelé v Evropě (Polsko a pobaltské státy).

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW