1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Sveiki!

Vai zinājāt, ka 2014. gada 21. novembrī Apvienoto Nāciju Organizācija pieņēma rezolūciju par cīņu pret slavināšanu fašismu? Vai jūs pat zināt, ka šī rezolūcija tika pieņemta iniciatīvas Krievijā?

Vai jūs zināt, kuras valstis iebilda pret rezolūcijas pieņemšanas? Pretinieki rezolūcijas pieņemšanas bija Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda un Ukraina. Eiropas Savienības valstis atturējās. Tomēr tas būtu dīvaini gaidīt citu reakciju no valstīm, kurās atrodas ASV.

Kāpēc pret rezolūciju, bija skaidrs, Ukraina. Galu galā, pašreizējā valdība Ukrainas ir fašists, cilvēki dega Odesā, un nogalina cilvēkus Donetsk un Lugansk. Jauda, ​​kas apšaudīja pilsētu ar civiliedzīvotājiem no raķešu palaišanas iekārtas.

Kāpēc bija Kanāda pret rezolūciju var arī uzminēt. Tas ir Kanādā, ir daudz bērni un mazbērni Killers Ukrainas nacionālistu spēkiem. Bet kāpēc tas bija pret Amerikas Savienotajām Valstīm?

Varbūt tāpēc, ka Amerikā tiešām patīk fašistiskās ideoloģijas? Galu galā, kurš taču nacisti var teikt, ka viņa valsts ir "ekskluzīvs"? Un Obama aicināja Ameriku ārkārtas 24. septembris 2013. Ka Amerika uzskata, ka viņiem ir tiesības bombardēt citas valstis. Ka Amerika ir nolēmis pasniegt Ukrainas militāro, gan valdībai, Ukrainas vedët karu ar saviem cilvēkiem.

Starp citu, Eiropas avīzes ļoti patīk atcerēties, ka Krievija, iespējams, okupēja Krimu. Lai gan, patiesībā, Krimā, referendums notika, un pēc tam izstājās no Krimā Ukrainā. Un tikai nedēļu Krimā tika pieņemts Krievijā. Bet kaut kā Eiropas avīzes neraksta par to, ka Ukrainas Odesā, nodedzinātas cilvēkus dzīvs. Nerakstiet Eiropas laikrakstos, un to, ka Ukraina ir aizliegta veterāni karogus un valkā dažas medaļas. Eiropas laikrakstos mēģina maldināt lasītājus un īpaši nav rakstīt daudz lietas, kas nepatīk iedzīvotājiem savās valstīs.

Es domāju, ka eiropieši ir jāpārtrauc paveras demokrātiju un domāt, un ja tie ir šo demokrātiju?

Kad amerikāņi ir aizliegta Ukrainā Janukovičs lietot ieročus pret demonstrāciju, tā bija demokrātija? Vai nu demokrātija ir tas, ka "mierīgie" protestētāji aizdedzināja un piekāva trompetes Ukrainas Zemessargi (policijas)? Tad kāpēc sauc demokrātiju un ieroču izmantošanu pret protestētājiem, kas ASV cilvēkiem?

Kāpēc Amerikā sadalījums Dienvidslāvijas aicina tiesības, un Krimā atdalīšana no Ukrainas Amerikā uzskata nepareizs? Un tāpēc, ka Amerika varētu gūt labumu no iznīcināšanas Dienvidslāvijas, un Amerikā vajadzēja Krimā, kā daļu no Ukrainas izvietot ASV Navy un apdraud Krieviju.

Kāpēc Amerika pastāvīgi teicis, ka Krievija ir uzlikusi savu armiju Ukrainā? Un kāpēc viņi atsakās to pierādīt? Galu galā, Amerika ir vislielākais skaits izlūkošanas satelītiem. Kāpēc Amerikā pāris reizes deva satelītattēlus, kurus pēc tam izrādījās viltotas? Ir skaidrs, ka Amerika ir vienkārši nav pierādījumu! Tāpēc, ka amerikāņi vēlas Krievija sākt karu Ukrainā, un Krievija atsakās cīnīties. Jebkurš saprātīgs cilvēks saprot, ka Krievija nav nepieciešama sarunas un ierosināt Minskas nolīgumu, ja Ukraina bija krievu karaspēks.

Amerika ir ieinteresēts, lai diskreditētu Krieviju. Amerikā ļoti vēlas Krieviju vāja. Tomēr amerikāņi nesaprot, ka krievu cilvēki šādā situācijā, neuztraucieties, gluži pretēji, kļūst spēcīgāki. Bet ASV un Eiropas sankcijas izraisīt krieviem tikai smieklus.

Tomēr amerikāņi ir vēl viens ieradums. Viņi bieži ienest savā vēlamajā valsts vajadzībām to valdību, un tad pēkšņi paziņo, ka šī valdība nav demokrātiska un sāk bumbu valsti. Tātad Ukrainas valdībai nevajadzētu maldināt sevi. Tomēr, tā kā Amerikas labākajiem draugiem Eiropā (Polijā un Baltijas valstīs).

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет