1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Sveiki!

Ar žinote, kad 2014 m lapkričio 21 d Jungtinės Tautos priėmė rezoliuciją dėl kovos su pašlovinimas fašizmo? Ar žinai, kad ši rezoliucija buvo priimta Rusijos iniciatyva?

Ar žinote, kurios šalys prieštaravo į sprendimo priėmimo? Oponentai rezoliucijos priėmimo buvo JAV, Kanada ir Ukraina. Europos Sąjungos šalys susilaikė. Tačiau būtų keista tikėtis kitą reakciją šalių užimamų JAV.

Kodėl prieš šią rezoliuciją buvo aišku, Ukraina. Juk dabartinė vyriausybė Ukraina yra fašistų, žmonės sudegė Odesoje, ir žudo žmones į Donecko ir Lugansko. Galia, kuri gliaudyti miestą su civilių iš raketų paleidimo.

Kodėl Kanada prieš šią rezoliuciją taip pat gali būti atspėti. Tai Kanadoje, yra daug vaikai ir anūkai kilerių Ukrainos nacionalistų pajėgas. Bet kodėl jis buvo prieš Jungtines Amerikos Valstijas?

Gal todėl, kad Amerika tikrai patinka fašistinės ideologijos? Galų gale, kas, bet naciai gali pasakyti, kad jo šalis yra "išskirtinis"? Ir B. Obama paragino Ameriką išskirtinis Rgs 24, 2013. Kad Amerika mano, kad jie turi teisę bombarduoti kitas šalis. Kad Amerika nusprendė mokyti Ukrainos karinių, nors Ukrainos valdžia vedët karą su savo žmonėmis.

Beje, Europos laikraščių labai mėgsta prisiminti, kad Rusija esą užėmė Krymą. Nors, tiesą sakant, Kryme, buvo surengtas referendumas, o tada pasitraukė iš Ukrainos Kryme. Ir tik Krymo savaitę buvo priimtas Rusijoje. Bet kažkaip Europos laikraščiai nerašo apie tai Ukrainos Odesos, sudegino žmones gyvus. Nerašykite Europos laikraščius ir tai, kad Ukraina uždraudė veteranų vėliavomis ir dėvėti keletą medalius. Europos laikraščiai bando apgauti skaitytojus ir ypač neturi parašyti dalykų, kurie nepatinka savo šalių gyventojų daug.

Manau, kad europiečiai turėtų nustoti giriasi demokratiją, manau, ir jei jie turi šią demokratiją?

Kai amerikiečiai uždraudė Ukrainoje Janukovičiaus naudoti ginklą prieš demonstracijos, tai buvo demokratija? Bet demokratija yra tai, kad "taikūs protestuotojai padegė" ir sumuštas trimitus Ukrainos milicininkai (policijos)? Tada kodėl yra vadinamas demokratija ir ginklų naudojimas prieš protestuotojus JAV žmonių?

Kodėl Amerika Jugoslavijos skyrius ragina dešinę ir Krymo atskyrimas nuo Ukrainos Amerikoje mano neteisingas? Ir todėl, kad Amerika būtų naudinga iš Jugoslavijos pražūtį, ir Amerika reikalinga Krymą kaip Ukrainos dislokuoti JAV karinio jūrų laivyno ir kelia grėsmę Rusijai.

Kodėl Amerika nuolat sakė, kad Rusija įvedė savo kariuomenę į Ukrainą? Ir kodėl jie atsisako tai įrodyti? Galų gale, Amerika turi didžiausią skaičių žvalgybinių palydovų. Kodėl Amerika porą kartų davė palydovinius vaizdus, ​​kurie vėliau pasirodė netikras? Akivaizdu, kad Amerika yra tiesiog nėra įrodymų! Kadangi Amerikiečiai nori, kad Rusija pradeda karą su Ukraina, ir Rusija atsisako kovoti. Bet protingas žmogus supranta, kad Rusija nereikalauja derybas ir pasiūlyti Minsko susitarimas, jei Ukraina buvo Rusijos kariuomenė.

Amerika yra pasirengę diskredituoti Rusiją. Amerika labai nori, kad Rusija silpna. Tačiau amerikiečiai nesupranta, kad Rusijos žmonės tokioje situacijoje, nesijaudinkite, priešingai, tampa galingesni. Tačiau JAV ir Europos sankcijų sukelti rusai tik juoką.

Tačiau amerikiečiai turi dar vieną įprotį. Jie dažnai priima savo norimą šalį reikia jai vyriausybę, ir tada staiga pareiškia, kad ši vyriausybė yra ne demokratinė ir pradeda bombarduoti šalį. Taigi Ukrainos vyriausybė neturėtų savęs apgaudinėti. Tačiau, kaip Amerikos geriausiais draugais Europoje (Lenkijoje ir Baltijos šalyse).

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW