1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Witam!

Czy wiesz, że 21 listopada 2014 roku w ONZ rezolucję o zwalczaniu героизацией faszyzmu? Być może nawet wiesz, że rezolucja ta została przyjęta z inicjatywy Rosji?

A wiesz, które kraje były przeciwnikami przyjęciem uchwały? Przeciwnikami przyjęcia rezolucji były STANY zjednoczone, Kanada i Ukraina. Kraje Unii Europejskiej wstrzymało się od głosu. Zresztą dziwne by było się spodziewać innej reakcji od krajów okupowanych Stanami Zjednoczonymi Ameryki.

Dlaczego przeciwko tej rezolucji była Ukraina rozumiem. Przecież obecna władza Ukrainy jest faszystowskiej, spaliłam ludzi w Odessie, i zabija ludzi w Doniecku i Ługańsku. Władza, która ostrzeliwuje miasta z cywilami z wyrzutni rakietowych.

Dlaczego przeciwko rezolucji była Kanada też można się domyślić. To właśnie w Kanadzie mieszka dużo dzieci i wnuki morderców z ukraińskich nacjonalistycznych wojsk. Ale dlaczego przeciw były Stany Zjednoczone Ameryki?

Może dlatego, że w Ameryce bardzo podoba faszystowska ideologia? Bo kto, oprócz faszystów może mówić, że jego kraj jest "wyjątkowe"? A Obama nazwał Amerykę wyjątkową 24 września 2013 roku. To właśnie Ameryka uważa, że mają prawo bombardować inne kraje. To właśnie Ameryka postanowiła szkolić ukraińskich wojskowych, choć rząd Ukrainy ведëт wojnę z własnym narodem.

Przy okazji, europejskie gazety bardzo lubią wspominać, że Rosja rzekomo zajęły Krym. Chociaż, właściwie na Krymie odbyło się referendum, po czym Krym wyszedł ze składu Ukrainy. I tylko przez tydzień Krym został przyjęty w skład Rosji. Ale dlaczego-to europejskie gazety nie piszą o tym, że w ukraińskiej Odessie spalili żywych ludzi. Nie piszą europejskie gazety i o tym, że na Ukrainie weteranów zabraniają noszenia flagi i niektóre medale. Europejskie gazety starają się oszukać czytelników i specjalnie nie piszą o wielu rzeczach, które nie spodobają się mieszkańcom w ich krajach.

Myślę, że europejczycy muszą przestać chwalić się swoją demokracją, i zastanowić się, czy są u nich ta demokracja?

Gdy na Ukrainie amerykanie zabronili Janukowycz użycie broni przeciwko demonstracji, to była demokracja? Czy demokracja polega na tym, że "pokojowe" protestujący podpalali i bili rurami ukraińskich policjantów? Więc dlaczego nazywają demokracją i użycie broni wobec protestujących w Ameryce ludzi?

Dlaczego podział Jugosławii Ameryka nazywa poprawna, a oddzielenie Krymu od Ukrainy Ameryka uważa za złe? A dlatego, że Ameryka była korzystna, zachwiana Jugosławia, i Ameryce był potrzebny Krymu w składzie Ukrainy, aby umieścić tam amerykańska flota i gróźb Rosji.

Dlaczego Ameryka ciągle mówi, że Rosja wprowadziła swoje wojska na Ukrainę? I dlaczego oni chcą to udowodnić? Przecież Ameryki największą liczbę satelitów wywiadowczych. Dlaczego Ameryka kilka razy dawała zdjęcia satelitarne, które potem okazywały się niewypałem? Jest oczywiste, że Ameryka po prostu nie ma na to dowodów! Bo amerykanie chcą, aby Rosja rozpoczęła wojnę na Ukrainie, a Rosja nie chce walczyć. Każdego inteligentnego człowieka jest jasne, że Rosja nie stała się wymagać negocjacji i oferowania Minsk umowy, gdyby na Ukrainie były wojska rosyjskie.

Ameryka bardzo chce zdyskredytować Rosję. Ameryka bardzo chce, aby Rosja była słaba. Jednak amerykanie nie rozumieją, że rosjanie w takiej sytuacji nie bać, a wręcz przeciwnie, stają się bardziej spójne. A amerykańskie i europejskie sankcje powodują u rosjan tylko śmiech.

Zresztą, u amerykanów jest jeszcze jeden zwyczaj. Często są one wychowywane w potrzebnej im kraju właściwym im rząd, a potem nagle twierdzą, że ten rząd nie jest demokratyczna i zaczyna bombardować kraju. Tak że rząd ukrainy nie powinniśmy się oszukiwać. Zresztą, jak i najlepszym przyjaciele Ameryki w Europie (Polsce i krajach Bałtyckich).

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW