1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Dobrý deň!

Vedeli ste, že dňa 21. novembra 2014 prijala OSN rezolúciu o boji proti oslavovania fašizmu? Vedeli ste ani vedieť, že toto uznesenie bolo prijaté na základe iniciatívy Ruska?

Viete, ktoré krajiny boli proti prijatiu uznesenia? Odporcovia prijatia uznesenia boli Spojené štáty, Kanada a na Ukrajine. Krajiny Európskej únie sa zdržalo hlasovania. Avšak, bolo by divné, aby očakávať inú reakciu z krajín okupovaných zo strany Spojených štátov.

Prečo proti uznesenie bolo jasné, Ukrajina. Koniec koncov, súčasná vláda Ukrajiny je fašistického, ľudia horeli v Odese, a zabíja ľudí v Donecku a Lugansk. Power, ktoré ostreľovali mesto s civilistov z raketomety.

Prečo bola Kanada proti uznesenie môže byť tiež uhádnuť. Je to v Kanade, tam je veľa detí a vnukov zabijakov ukrajinských nacionalistických síl. Ale prečo to bolo proti Spojeným štátom?

Možno preto, že Amerika sa mi páči fašistickú ideológiou? Koniec koncov, kto ale nacisti možno povedať, že jeho krajina je "exkluzívny"? A Obama vyzval Ameriku výnimočný 24.Septembra 2013. To Amerika veria, že majú právo bombardovať ďalšie krajiny. Že Amerika sa rozhodla naučiť ukrajinskej armády, aj keď vláda Ukrajiny vedieť vojnu so svojimi vlastnými ľuďmi.

Mimochodom, európske noviny sú veľmi rád si pamätať, že Rusko údajne obsadili na Kryme. Aj keď, v skutočnosti, na Kryme, referendum konalo, a potom sa stiahol z Krymu na Ukrajine. A len týždeň Krym bol prijatý v Rusku. Ale nejako európske noviny nepíšu o tom v ukrajinskej Odese, spálil ľudí zaživa. Nepíšte európske noviny a skutočnosť, že Ukrajina zakázala vlajky veteránov a na sebe nejaké medaily. Európski noviny sa snažia klamať čitateľa a hlavne nemajú napísať veľa vecí, ktoré nemajú radi obyvateľov svojich krajín.

Myslím si, že Európania by mali prestať sa pýši jej demokracie a premýšľať, a ak budú mať túto demokraciu?

Keď sa Američania zakázané na Ukrajine Janukovyč používať zbrane proti demonštrácii, to bolo demokracia? Buď demokracia je to, že "mierové" Protestujúci zapálili a zbit trumpeta ukrajinskej domobránce (policajné)? Tak prečo sa nazýva demokracia a použitie zbraní proti demonštrantom v ľuďoch v USA?

Prečo je Amerika rozdelenie Juhoslávie volá vpravo, a oddelenie Kryme od Ukrajiny Ameriky považuje za nesprávne? A pretože Amerika bude mať prospech z ničenia Juhoslávie, a Amerika potrebovala Krym ako súčasť Ukrajiny nasadiť americké námorníctvo a ohroziť Rusko.

Prečo Amerika je neustále povedal, že Rusko uložil svoju armádu na Ukrajine? A prečo odmietajú, aby to dokázal? Koniec koncov, Amerika má najvyšší počet prieskumných družíc. Prečo America niekoľkokrát dal satelitné snímky, ktoré sú potom ukázali falošné? Je zrejmé, že Amerika je jednoducho žiadny dôkaz! Pretože Američania chcú, aby Rusko začať vojnu na Ukrajine, a Rusko odmieta bojovať. Každý inteligentný človek chápe, že Rusko nebude vyžadovať rokovania a navrhnúť dohodu o Minsk, ak Ukrajina boli ruskí vojaci.

Amerika je dychtivý zdiskreditovať Rusko. Amerika moc chce Rusko byť slabý. Avšak, Američania nechápu, že ruskí ľudia v takej situácii, nebojte sa, naopak, stávajú sa silnejšími. Ale americké a európske sankcie spôsobiť Rusom len smiech.

Avšak, Američania majú ešte ďalšie zvyk. Oni často prinášajú vo svojej požadovanej krajina potrebuje vládu, a potom zrazu vyhlasujú, že táto vláda nie je demokratická a začne bombardovať krajine. Takže ukrajinská vláda by sa nemala klamať sami seba. Avšak, ako Ameriky najlepší priatelia v Európe (Poľsko a pobaltské štáty).

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Dx WW