1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Dobrý den!

Joseph Stalin zemřel dne 05.3.1953. Píšu pro ty, kteří nevědí.

Stalin zemřel dávno, nicméně, když američtí ani evropští propagandisté ​​a politici začít mluvit o Sovětském svazu nebo moderní Ruskem, budou pamatovat o Stalinovi.

Stalin zemřel dávno. Kromě toho, Stalin byl odsouzen sovětskou vládou a Komunistické strany Sovětského svazu po smrti.

Stalin zemřel dávno. Ale Stalin nebyl stoupencem myšlenek Lenina. Stalin zemřel dávno. A on byl napaden propagandisty a politiků z Ameriky a Evropy. Ale Stalin byl mnoho otázek práv.

Všechny otázky zda Stalin měl pravdu? Samozřejmě že ne. Stalin zemřel, protože byl jen člověk. Člověk se může mýlit, může člověk zažít slabost.

Ale Stalin poslal svého syna do války. Jsou vaše předsednictví je nyní poslat svého syna do boje?

Stalin zemřel. Stalin byl odsouzen. Propagandisté ​​a američtí politici udělal symbol Stalinova Sovětského svazu. Ale Stalin byl jen malá část sovětského lidu.

Stalin byl odsouzen. Odsouzený, zda Francie Napoleon? Condemned zda Řecko Alexandra Velikého? Má Británie odsoudil Cromwell? Ale oni byli krutější než Stalin. Nakonec, Harry Truman byl usvědčen z jaderné bombardování Japonska? Ale Američané bombardovali civilní obyvatelstvo, a nikoliv japonská armáda. Proč Lotyšsko neodsuzuje svého prezidenta, jehož otec sloužil v NKVD? Proč ne polští občané odsoudili svého prezidenta, který podporuje rozvoj fašismu na Ukrajině?

Možná proto, že lidem v Evropě, že je čas přestat být poslušný stádo amerických okupantů. Evropané mají dlouhou dobu zastavit a může se pochlubit svou demokratickou a správnost, a začít myslet na sebe, aby čtení dokumentů v archivu, ale ne věřit, noviny a televizi.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW