1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Tere!

Stalin suri 5. märtsil 1953. Seda ma kirjutan neile, kes seda ei tea.

Stalin on ammu surnud, aga kui usa või euroopa propagandistide hakkavad rääkima pro NSVL, kas tänapäeva Venemaad, nad kindlasti meenutavad pro Stalin.

Stalin on ammu surnud. Pealegi, Stalin oli süüdi valitsus NSV liidu ja Kommunistliku Partei, Nõukogude Liidu pärast surma.

Stalin on ammu surnud. Kuid Stalin ei olnud järgija ideid Lenin. Stalin on ammu surnud. Ja teda rünnanud propagandistide Ameerikas ja Euroopas. Aga Stalin oli paljudes küsimustes õigus.

Kõikides kas küsimused on õigus Stalin? Muidugi ei ole. Stalin suri, sest oli vaid inimene. Vaid inimene võib olla ekslik, inimene võib kogeda nõrkus.

Kuid Stalin saatis oma poja sõtta. Kas teie presidendid nüüd saata poja võidelda?

Stalin suri. Stalin oli süüdi. Usa propagandistide teinud läbi Stalini sümbol Nõukogude Liidu. Aga Stalin oli ainult väike osa nõukogude rahvast.

Stalin oli süüdi. Samas mõistis hukka kas Prantsusmaal on Napoleon? Mõistis hukka kas Kreeka Aleksander Suur? Mõistis hukka kas Uk Cromwell? Aga nad olid rohkem julmad, kui Stalin. Lõpp-Harry Truman süüdi tuuma pommitamine Jaapanis? Aga ameeriklased pommitasid rahumeelsed inimesed, mitte jaapani armee. Miks Läti ei mõista hukka tema president, kus isa oli NKVD? Miks poola kodanikud ei mõista hukka oma president, kes toetab arengut fašismi Ukrainas?

Võib-olla sellepärast, et elanikele Euroopas ammu aeg lõpetada olla kuulekas kari usa okupantide. Eurooplastel on pikk aeg lõpetada hooplemine oma demokraatlikku ja õigsuse ja hakata ise mõelda, dokumente lugeda arhiivi, kuid ei usu, ajalehed ja televisioon.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Tinydeal WW