1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Labdien!

Josifs Staļins ir miris 1953. gada 5. martā. To es rakstu tiem, kas to nezina.

Staļins jau sen ir miris, tomēr, kad asv, vai eiropas politiķi sāk runāt par PSRS, vai mūsdienu Krieviju, viņi vienmēr atceras par Staļinu.

Staļins jau sen ir miris. Turklāt, Staļins bija notiesāts valdību PSRS un Komunistiskās Partijas un Padomju Savienību pēc nāves.

Staļins jau sen ir miris. Bet Staļins nav bijis sekotājs Ļeņina idejas. Staļins jau sen ir miris. Un viņam uzbruka politiku no asv un Eiropas. Taču Staļins bija daudzās lietās ir taisnība. Vai visās jautājumos bija taisnība Staļins? Protams, nav. Staļins ir miris, tāpēc, ka bija tikai cilvēks. Kā cilvēks var kļūdīties, cilvēks var izjust vājumu.

Bet Staļins sūtīja savu dēlu karā. Vai esat gatavi jūsu prezidenti tagad sūtīt dēlu cīnīties?

Staļins ir miris. Staļins tika notiesāts. Asvpolitiku, kas no Staļina simbols Padomju Savienības. Taču Staļins bija tikai maza daļa no padomju tautai.

Staļins tika notiesāts. Bet nosoda to, vai Francija Napoleona? Nosoda to, vai Grieķija Aleksandru Lielo? Nosoda to, vai Lielbritānija Cromwell? Bet viņi taču bija vairāk nekā nežēlīgi, nekā Staļins. Galu galā-Harijs Thrumen tika notiesāts par atoma bombardēšanu Japānā? Taču amerikāņi bombardēja mierīgu cilvēku, nevis japānas armiju. Kāpēc Latvija nav nosoda savu prezidentu, kuras tēvs dienēja NKVD? Kāpēc polijas pilsoņi nenosoda savu prezidentu, kas atbalsta attīstību, fašisma Ukrainā?

Varbūt tāpēc, ka iedzīvotājiem Eiropā sen ir laiks pārstāt būt paklausīgs baru amerikāņu okupantiem. Eiropiešiem jau sen ir pienācis laiks pārtraukt lielīties demokrātisks valdnieks un pareizību, un sākt domāt patstāvīgi, lasīt dokumentus arhīvos, bet nav ticēt laikrakstiem un televīzijai.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW