1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Sveiki!

Josifas Stalinas mirė Kov 5, 1953. Aš rašau tiems, kurie nežino.

Mirė Stalinas seniai, tačiau, kai Amerikos ar Europos propagandistai ir politikai pradeda kalbėti apie Sovietų Sąjungos ar šiuolaikinės Rusijos, jie bus prisiminti apie Stalino.

Stalinas mirė seniai. Be to, Stalinas buvo pasmerkė sovietų valdžios ir komunistų partijos Sovietų Sąjungos po mirties.

Stalinas mirė seniai. Bet Stalinas buvo ne iš Lenino idėjų pasekėjas. Stalinas mirė seniai. Ir jis buvo užpultas propagandistų ir politikams Amerikoje ir Europoje. Bet Stalinas buvo daug teisių klausimai.

Visi nesvarbu Stalino klausimai buvo teisus? Žinoma ne. Stalinas mirė, nes jis buvo tik žmogus. Asmuo gali būti negerai, asmuo gali patirti silpnumą.

Bet Stalinas pasiuntė savo sūnų į karą. Ar jūsų pirmininkavimo dabar siųsti savo sūnų kovoti?

Mirė Stalinas. Stalinas buvo nuteistas. JAV propagandistai ir politikai padarė Stalino Sovietų Sąjungos simbolį. Bet Stalinas buvo tik maža dalis sovietų žmonių.

Stalinas buvo nuteistas. Pasmerkė ar Prancūzija Napoleono? Pasmerkti ar Graikija Aleksandro Didžiojo? Ar Britanija pasmerkė Cromwell? Bet jie buvo žiauresnis nei Stalinas. Galų gale, Haris Trumanas buvo nuteistas branduolinės bombardavimo Japonijos? Bet amerikiečiai buvo bombarduoti civilius, o ne japonų armiją. Kodėl Latvija nesmerkia savo prezidentą, kurio tėvas tarnavo NKVD? Kodėl gi ne Lenkijos piliečiai pasmerkė jų prezidentas, kuris remia fašizmą plėtrą Ukrainoje?

Galbūt todėl, kad Europos žmonės atėjo laikas nustoti būti paklusnus banda Amerikos okupantais. Europiečiai turi laiko sustoti giriasi savo demokratinį ir teisingumą, ir pradėti galvoti už save, skaityti dokumentus archyvuose, o ne tikėti, laikraščius ir televiziją.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
BuyInCoins WW