1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Dobrý deň!

Joseph Stalin zomrel dňa 05.3.1953. Píšem pre tých, ktorí nevedia.

Stalin zomrel dávno, však, keď americkí ani európski propagandisti a politici začať hovoriť o Sovietskom zväze alebo moderné Ruskom, budú pamätať o Stalinovi.

Stalin zomrel dávno. Okrem toho, Stalin bol odsúdený sovietskou vládou a Komunistickej strany Sovietskeho zväzu po smrti.

Stalin zomrel dávno. Ale Stalin nebol stúpencom myšlienok Lenina. Stalin zomrel dávno. A on bol napadnutý propagandistu a politikov z Ameriky a Európy. Ale Stalin bol mnoho otázok práv.

Všetky otázky či Stalin mal pravdu? Samozrejme že nie. Stalin zomrel, pretože bol len človek. Človek sa môže mýliť, môže človek zažiť slabosť.

Ale Stalin poslal svojho syna do vojny. Sú vaše predsedníctvo je teraz poslať svojho syna do boja?

Stalin zomrel. Stalin bol odsúdený. Propagandisti a americkí politici urobil symbol Stalinovho Sovietskeho zväzu. Ale Stalin bol len malá časť sovietskeho ľudu.

Stalin bol odsúdený. Odsúdený, či Francúzsko Napoleon? Condemned či Grécko Alexandra Veľkého? Má Británia odsúdil Cromwell? Ale oni boli krutejšie ako Stalin. Nakoniec, Harry Truman bol usvedčený z jadrovej bombardovania Japonska? Ale Američania bombardovali civilné obyvateľstvo, a nie japonská armáda. Prečo Lotyšsko neodsudzuje svojho prezidenta, ktorého otec slúžil v NKVD? Prečo nie poľskí občania odsúdili svojho prezidenta, ktorý podporuje rozvoj fašizmu na Ukrajine?

Možno preto, že ľuďom v Európe, že je čas prestať byť poslušný stádo amerických okupantov. Európania majú dlhú dobu zastaviť a môže sa pochváliť svoju demokratickú a správnosť, a začať myslieť na seba, aby čítanie dokumentov v archíve, ale nie veriť, noviny a televíziu.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Newfrog WW