1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)

Sveiki!

Deja, neaiškūs ir migloti dešimtmečio nebuvo Rusijai už nieką. Įskaitant šio klausimo, kuris, atrodytų, negali nieko pakeisti. Atrodė, kad istorija - istoriją, o istoriniai įvykiai nebegali būti pakeista, nes jie jau įvyko. Bet amerikiečiai dėjo pastangas į propagandos srityje. Jie negalėjo pakeisti įvykių save, bet nepavyko įtraukti į savo istorijas apie melą, kad tai buvo naudinga ir pašalinti tiesą, kad jie nėra pelningi. Ir aš, kaip kareivis anūkas, "Shell", šokiravo ir gauti shell fragmentą šonkaulių. Kaip kažkas, kas vis dar ieško savo močiutės broliai, kurie dingo ... Skauda man girdėti, kad ir man gėda iš europiečių, kurie išdavė savo protėvių atmintį. Bet man gėda iš jų, daugelis iš jų - nėra gėda.

Šiuo metu mes matome siaubingą vaizdą. Nei Europa, nei Japonija nežino savo istoriją. Daugelis jaunų Japonijos žmonių mano, kad branduolinės bombos nukrito ant jų Sovietų Sąjungoje, bet iš tikrųjų bombardavo Hirosimos ir Nagasakio, amerikiečiai, nors reikia, tuo metu tai nebuvo. Žmonės Europoje tikime, kad Ukrainiečių Ukrainiečių Priekinis vadinamas todėl, kad kovojo ukrainiečius (iš tiesų, jie taip vadinami, nes jie užsiima Ukrainos išsivadavimo, ir prieš pirmą Ukrainiečių vadinamas Voronežas priekyje, antrasis - stepių, trečioji - Pietvakarių, ir ketvirtasis - Pietų). Jaunimas Europoje mano, kad Europa iš nacių kariuomenė išvadavo amerikiečiai, o ne sovietų karių. Jie net nežino, ką amerikiečiai nepadarė, nes jis visada darė. Jie laukė, kol ji tampa aišku, kas laimėjo, ir tik tada pradėjo dalyvauti dėl pergalių karo. Daugelis net nežino, kad JAV nesumažėjo vieną bombą, ir ji nebuvo pasodinti vieną vokiečių karius. Ir visų svarbiausia nesuprantu lenkus, kurie leidžia Ukraina padaryti herojus iš žmogaus, kurio kareiviai nužudė šimtus tūkstančių lenkų tik dėl jų pilietybės.

Aš nenoriu įtikinti niekam, juolab kiekvienas asmuo turi teisę klysti, bet aš noriu duoti galimybę suprasti tiems, kurie nori suprasti. Tie, kurie nenori išduoti savo protėvių, kurie buvo pagal Vokietijos okupacijos atmintį. Tie, kurie yra svarbesni nei tiesos, o ne gyvūnų baimė Rusijoje.

Visi renginiai aš išreikšti per labai trumpą formą išsamiu ekspozicija užima daug laiko. Manau, kad tie, kurie domisi šiuo klausimu, gali rasti informaciją archyvuose (deja, Europos žmonės dabar yra pavojinga pasitikėti informacija, kuri yra laikraščiuose ir knygose, bet failų - IT archyvai).

Savo darbe aš turiu naudoti automatinį vertėją. Žinoma, programa gali būti negerai. Taigi, aš būsiu labai dėkinga už bet kokią pastabas dėl vertimo klaidų.

Didžiojo Tėvynės karo (1941-1945) - karo tarp SSRS ir Vokietijos Antrojo pasaulinio karo sistemą, kuri baigėsi Sovietų Sąjungos prieš nacius pergalės ir Berlyno surinkimo. Didžiojo Tėvynės karo buvo vienas iš baigiančių II pasaulinio karo.

Pagrindiniai laikotarpiai Didžiojo Tėvynės karo

Pradinis laikotarpis karo (22 Bir 1941 - 18 Lap 1942). Birželio 22, Vokietija įsiveržė Sovietų Sąjunga ir iki metų pabaigos, galėjo laimėti Lietuvą, Latviją, Estiją, Ukrainą, Moldovą ir Baltarusiją - persikėlė karius į šalį užfiksuoti Maskvą. Rusijos kariuomenė patyrė didelių nuostolių, gyventojai okupuotose teritorijose buvo vokiečių nelaisvėje ir buvo deportuotas į Vokietiją kaip vergai. Tačiau, nepaisant to, kad sovietų armija prarado, ji dar sugebėjo sustabdyti vokiečius kelyje į Leningrado (miestas buvo imtasi apgulties), Maskvoje ir Novgorod. Planas "Barbarossa" nedavė norimų rezultatų, už miesto kova tęsėsi iki 1942.

Nuo radikalių pokyčių laikotarpis (. 1942-1943 GG) 19 Lap 1942 prasidėjo priešieškinį puolimą iš sovietų karių, kurie davė reikšmingų rezultatų - viena vokiečių ir keturi Sąjungininkų armijos buvo sunaikinti. Sovietų armija tęsė puolimą į visas puses, jie galėjo nugalėti keletą armijas, persekioti ir stumti vokiečius atgal į priekinės sienos į vakarus. Ačiū statyti karinius išteklius (karinė pramonė specialiu režimu) Sovietų armija labai pranašesnis vokiečių ir dabar gali ne tik pasipriešinti, bet ir diktuoti karo sąlygomis. Nuo ginti SSRS kariuomenę į puolėjas.

Trečiasis laikotarpis karo (1943-1945 gg.). Nepaisant to, kad Vokietija galėjo žymiai padidinti savo armijos galią, tai dar blogesnės sovietų ir Sovietų Sąjunga ir toliau vaidinti pagrindinį vaidmenį karinius puolimo operacijas. Sovietų kariuomenė ir toliau iš anksto į Berlyną, laimėjo okupuotose teritorijose. Tai buvo užkariauta Leningrado, ir 1944 metais, sovietų kariai persikėlė į Lenkiją ir tada Vokietija. Gegužės 8, Berlynas buvo imtasi, ir vokiečių pajėgos paskelbė besąlygišką perdavimo.

Pagrindiniai mūšiai Didžiojo Tėvynės karo

Arkties gynyba (29 Bir 1941 - 1 lapkritis 1944);

Mūšis dėl Maskvos (30 rugsėjis 1941 - 20 Bal 1942);

Leningrado blokada (8 rugsėjis 1941 - 27 Sau 1944);

Mūšių Rzhev (8 Sau 1942 - 31 Kov 1943);

Stalingrado (17 Lie 1942 - 2 vasaris 1943) mūšis;

Mūšis dėl Kaukazo (25 Lie 1942 - spalis 9, 1943);

Kurskas mūšis (5 liepa - 23 rugpjūtis, 1943);

Mūšis dėl dešiniuoju pelės Bank Ukraina (24 Grd 1943 - 17 Bal 1944);

Baltarusių operacija (23 birželis - 29 rugpjūtis, 1944);

Baltijos šalyse operacija (rugsėjo 14 - 24 Lap 1944);

Budapeštas operacija (29 spalis 1944 - 13 vasaris 1945);

Vyslos-Oderio operacijos (sausis 12-vasaris 3, 1945);

Operacija Rytų Prūsijoje (13 sausis - 25 balandis, 1945);

Mūšis dėl Berlyno (balandis 16-gegužė 8, 1945).

Vedančia iki Didžiojo Tėvynės karo 1941-1945.

Antrojo pasaulinio karo pradžia buvo vokiečių puolimas Lenkijoje, rugsėjis 1, 1939. Karas prasidėjo pyktis į vieną ar kitą šalį. Vyslos upės karo pradėjo vaikščioti į Vakarų ir Šiaurės Europoje, ir pasiekė Balkanuose. Karinės operacijos buvo atliktos Atlanto, Šiaurės Afrikoje ir Viduržemio jūros regione. Tuo pačiu metu, vis daugiau ir daugiau veikla tampa agresyvus veiksmai prieš Kinijos, Japonijos ir Pietryčių Azijoje. Po greito okupacija Prancūzijoje 1940 gegužės-birželio, taip pat pelnas tais pačiais metais, kitų Vakarų Europos šalių (išskyrus Švedijos ir Šveicarijos), Vokietijos vyriausybė 1940 Liepos m ÷ nesį galutinį sprendimą - maždaug po metų pradėti prieš Sovietų Sąjungą karas. Iki to laiko tapo aišku, kad planuojamas 1940 Vokietijos invazijos į JK teritoriją nebus imtasi, nes vokiečiai neturėjo už karinės operacijos vykdymą, vadinama "Jūrų liūtas" reikiamą energijos kiekį. Visos jos pagrindinis jėgos Vokietija perdavė Sovietų Sąjungoje.

31 liepa 1940 Hitleris pareiškė, kad Anglijos pasipriešinimas dar nėra slopinamas, nes ši šalis remiasi tuo, kad Sovietų Sąjunga vis dar egzistuoja, ir per jį laimėti reikštų per Anglijos ir pergalę. Hitleris paskirtas terminas surinkimo SSRS - tai nutiks 1941 metų pavasarį. Nuo operacijos "Jūrų liūtas" buvo atkurta tik popieriuje ir jos pagrindinis tikslas buvo - įbauginti Didžiosios Britanijos. Specialiai peraugti gandai apie sandorį jis buvo geras dezinformacija ir gerai padengtas tikruosius planus Vokietijoje prieš Sovietų Sąjungą. Siunčiami Vokietijos karo mašina iš Sovietų Sąjungos, kaip rezultatas išsaugotą Anglija nuo pralaimėjimo kryptimi. Vokietija siekiama surengti Blitzkrieg, kad būtų atrodė "Blitzkrieg". Planas išpuolis SSRS buvo vadinamas "Barbarosos operacija". Turintys gerą karinio ir ekonominio potencialo, Vokietija pavyko sukurti gana galingą karinę jėgą.

Aš ne kalbėti apie Sovietų Sąjungos renginiuose. Gyventojai, kurių seneliai kovojo patys žinote, tačiau Europa Goraždė žmonės bus įdomu sužinoti, kas, kaip ir kada išlaisvintos savo šalį nuo nacių. Taigi pasakykite daugiau informacijos apie Europos išlaisvinimo.

Europos nuo nacių karių išlaisvinimo.

1942 spalio kontratakavo britų karius į Šiaurės Afriką pagal Bendrojo BL komandą Montgomeris. Atsižvelgiant El Alamein mūšio Italijos ir Vokietijos kariai nugalėjo. Pradėjo savo nonstop išvykimo į Vakarus. Lapkričio priešingoje pusėje Šiaurės Afrikoje, Maroke, nusileido amerikiečių karius pagal Bendrojo Dwight D. Eisenhower komandą. Presuotos abiejose Italijos ir Vokietijos karių pusių buvo spaudžiamas Tunise, kur jis gražintų Geg 13, 1943 jūrą.

1943 liepos sąjungininkai išsilaipino Sicilijoje. Iš priešo karių pasirodymas jos pačios teritorijoje sukėlė fašistinio režimo Italijoje krizę. Musolinis buvo nuverstas ir suimtas. Naujoji vyriausybė, vadovaujama maršalo Badoglio. Fašistinė partija buvo panaikinta, ji surengė politinius kalinius amnestiją, buvo pradėtas slaptas derybas su sąjungininkais. Rugsėjis 3 sąjungininkai kirto Mesinos sąsiaurį ir nusileido ant Apeninų pusiasalyje. Tą pačią dieną Badoglio pasirašė sutartį su Jungtinių Tautų paliaubas. Italijos kariai baigėsi jų atsparumą sąjungininkų. Šiuo metu, iš į šiaurės Italijoje, greitas kovo vokiečių karių atvyko. Norėdami Neapolio šiaurėje susiformavo dar Europoje priekyje. Be vokiečių okupuota dalis Italijoje buvo atkurta fašistinį režimą vadovaujamą atleidimo nuo globos Mussolini. Bet dabar jo galia pailsėję tik Vokietijos kariuomenės jėga. Badoglio vyriausybė savo ruožtu, paskelbė karą Vokietijai.

Nebuvo lūžis Atlanto mūšio. Pirmiausia, sąjungininkai sugebėjo sumažinti nuostolius iš Vokietijos povandeninių laivų veiksmus. Visi laivai pradėjo kirsdami Atlantą tik saugomose konvojų. Per visą Šiaurės Atlante dislokuoti nuolatinio stebėjimo orlaiviai sistemą, apie 3 tūkst laivai buvo pasiruošęs pradėti povandeniniams laivams medžioklę, kai tik jie atsidūrė atrado. Vokiečių povandeniniai laivai buvo priversti likti dauguma laiko po fliusu, sumažinti veiksmų spindulys ir likti perspėjimo. Nuostolių pradėjo augti Vokietijos povandeninių laivų laivyną, ir jos papildymo galimybė sumažėjo. Per 1942 jis buvo paskandintas apie 200 povandeninių laivų. Jie praktiškai nustojo atakuoti vilkstines ir vadovavo medžioti tik su keliais atsilikėlius ir otbivshimisya teismuose. Convoys pradėjo laisvai kirsti Atlanto vandenyną.

1944 buvo visiško išlaisvinimo SSRS teritorijoje metais. Per žiemos ir pavasario įžeidžiantis operacijų Raudonosios armijos buvo visiškai pašalintas iš Leningrado blokada, apsuptas ir užėmė Korsunės-Ševčenkos priešo grupę, išleido Kryme ir dauguma Ukrainoje.

Kovas 26 pajėgos 2. Ukrainos fronto pagal maršalo komanda ŽIRGAI pirmą kartą atvyko į TSRS valstybinės sienos su Rumunija. Minint trečiąsias nacistinės Vokietijos užpuolė Sovietų šalis pradėjo ambicingą Baltarusijos įžeidžiantis veikimą, atlikti iš vokiečių okupacijos išlaisvinimo didelę dalį Sovietų teritorijoje. 1944 metų rudenį buvo atkurta visas valstybės sienos SSRS. Pagal Raudonosios armijos smūgius fašistų blokas žlugo.

Sovietų valdžia oficialiai pareiškė, kad Raudonosios armijos įrašo apie kitų šalių teritorijoje dėl visiško pralaimėjimo Vokietijos ginkluotųjų pajėgų būtinybė ir nėra skirtas pakeisti politinę struktūrą šiose šalyse arba pažeisti teritorijos vientisumą. Sovietų kariuomenė turėjo kovoti dėl daugelio Europos šalių užima vokiečiai teritorijoje - iš Norvegijos į Austriją. Dauguma (600 tūkstančių) Sovietų kariai ir pareigūnai žuvo ir palaidotas, kas yra dabar Lenkijoje, daugiau nei 140.000 - Čekijoje ir Slovakijoje, 26.000 - Austrijoje.

Kova Karaliaučiaus gatvėse

Plačiu mastu Raudonosios armijos Vidurio ir Pietryčių Europoje derlius iš karto iškėlė santykių ateities regiono šalimis su TSRS klausimą. Remiantis ir per tuos didžioji ir gyvybiškai regione Sovietų Sąjungos mūšio išvakarėse pradėjo atvirai remti prosovietinių politiką šių šalių - daugiausia iš komunistų. Tuo pačiu metu, Sovietų vadovybė siekė JAV ir Didžiosios Britanijos pripažinimo savo ypatingų interesų šioje Europos dalyje. Atsižvelgiant į sovietinių karių ten buvimo faktą, Čerčilis susitarė 1944 m įtraukti visas Balkanų šalys, išskyrus Graikiją, Sovietų Sąjungos įtakos sferai. 1944, Stalinas padarė pro-sovietinės valdžios Lenkijoje, lygiagrečiai išeivijos vyriausybės Londone kūrimą. Iš šių šalių tik Jugoslavijoje, Sovietų kariai turėjo stiprią paramą iš partizanų armiją Josip Broz Tito. Kartu su partizanai spalis 20, 1944 Raudonoji armija išvadavo nuo priešų Belgrado.

Kartu su sovietų karių į savo šalių išsivadavimą dalyvavo Čekoslovakijos korpusą, Bulgarijos kariuomenės Liaudies išlaisvinimo armija Jugoslavijoje, 1 ir 2 lenkų kariuomenėje, kai Rumunijos vienetų ir formacijos. 1944 metų vasarą sąmokslo - į monarchists komunistai - atsirado su šiuo tikslu Rumunijoje. Šiuo metu Raudonoji armija buvo kovoja jau Rumunijos teritorijoje. Bukareštas, rugpjūtis 23 buvo valstybės perversmas. Kitą dieną, nauja vyriausybė paskelbė karą Vokietijai.

Rugpjūčio 31, sovietų kariai įžengė Bukareštas. Rumunų kariuomenė prisijungė sovietų frontuose. Karalius Mihai vėliau net gavo užsakymą iš Maskvos "Pergalė" (dar prieš savo kariuomenės ir kovojo prieš Sovietų Sąjungą). Tada pavyko gauti iš karo, o garbingieji sąlygos Suomija pasirašė paliaubas Rgs 19, 1944

Per karą, Bulgarija buvo žinutę Vokietijos sąjungininkė ir kovojo prieš Britaniją ir JAV, tačiau Sovietų Sąjunga nebuvo paskelbti karą ant jo. Rugsėjis 5, 1944. Sovietų valdžia paskelbė karą Bulgarijai, suteikusi užsakymą ataką, bet vienas iš pėstininkų padalinių Bulgarijos kariuomenės, liniuotas kelių susitiko mūsų kariai dislokuoti raudonas vėliavas ir šventinis muzikos. Po tam tikro laiko tie patys įvykių įvyko kitose srityse. Ji pradėjo spontaniškai Fraternizacja su Sovietų kariai Bulgarų žmonių. Dėl rugsėjis 9 naktį, Bulgarijoje buvo be kraujo praliejimo perversmo. Į valdžią Sofijoje nauja vyriausybė, stipriai įtakoja komunistai. Bulgarija paskelbė karą Vokietijai.

1944 rugpjūčio pabaigoje, Slovakijos nacionalinė kovos su fašistine sukilimas prasidėjo ir pagalba jis persikėlė dalis 1. Ukrainos fronto, kuris kovojo kaip dalis 1. Čekoslovakijos armijos pagal Bendrojo L. Svoboda komandą. Sunkusis Kovos prasidėjo nuo Karpatų kalnų apylinkėse. Spalio 6 sovietinės ir Čekoslovakijos kariuomenė įžengė Čekoslovakiją ant šalia Dukla Pass žemės. Ši diena yra švenčiama dabar kaip Čekoslovakijos liaudies armijos diena. Kruvinas mūšiai truko iki spalio pabaigos. Sovietų kariai negalėjo visiškai įveikti Karpatų kalnai ir susisiekti su sukilėliais. Tačiau palaipsniui Rytų Slovakijoje išsivadavimas toliau. Jame dalyvavo ir sukilėliai, kuris nuėjo į kalnus ir tapti partizanai ir civiliai. Sovietų komanda jiems padėjo žmonėmis, ginklų ir šaudmenų.

Sovietų tankai remiantis Vokietijos miesto gatvėse

Iki spalis 1944 Vokietija išliko tik sąjungininkas Europoje - Vengrija. Spalio 15 d aukščiausiasis valdovas šalyje, Miklosas Horthy, taip pat bandė pašalinti ją iš karo, bet veltui. Jis buvo suimtas vokiečiai. Po to Vengrija turėjo kovoti iki galo. Patvarūs Kovos baigėsi Budapešte. Sovietų kariai sugebėjo priimti jį tik trečias bandymas Vas 13, 1945 Neseniai mūšiai Vengrijoje baigėsi balandį. Vasarį jis buvo nugalėtas Budapešto grupės vokiečiai. Atsižvelgiant į Balatono ežero (Vengrija) srityje, priešas padarė paskutinį mėginimą išsiveržti į puolimą, bet buvo nugalėtas. Balandį sovietų kariai išlaisvino Austrijos sostinėje Vienoje ir Rytų Prūsijoje paėmė Karaliaučiuje miestą.

Vokiečių okupacinio režimo Lenkijoje buvo labai griežta: Per iš 35 milijonų žmonių karas žuvo 6 milijonai žmonių. Vis dėlto, kadangi ten karo pradžia veikė pasipriešinimo judėjimo, žinomas kaip "armijos" ("Tėvynės armijos"). Ji pritarė Lenkijos vyriausybė tremtyje. 20 liepa 1944 nuo Lenkijos teritorijoje, sovietų kariai įžengė. Iškart jis buvo sukurtas laikinąją vyriausybę, vadovaujamą komunistų - nacionalinio išlaisvinimo komitetas. Jis pakluso kariuomenės Liaudies ("Žmonės Army"). Kartu su sovietų karių ir kariuomenės padaliniams Ludovít komitetas persikėlė į Varšuvą. Pagrindinis armija stipriai priešinosi į valdžią šio komiteto didėja. Taigi ji bandė išlaisvinti Varšuvą iš vokiečiai dėl jų pačių. Rugpjūčio 1 d miestą sukilimas įsiplieskė, kuriame dalyvavo dauguma Lenkijos sostinėje gyventojų. Sovietų vadovybė reagavo labai neigiamai sukilimo. Stalinas rašė Churchill rugpjūčio 16: "Varšuva veiksmai yra neapgalvotas ir baisus lošti, stovi gyventojų daugiau aukų Šioje situacijoje Sovietų komanda priėjo prie išvados, kad ji turi atsiriboti nuo Varšuvos nuotykius, nes jis negali būti bet kokio tiesioginio ar. netiesioginė atsakomybė už Varšuvos veiksmų ". Nepalaikė sukilėlius, Sovietų vadovybė atsisakė lašas savo ginklus ir maistą iš orlaivių.

Rugsėjo 13, sovietų kariai atvyko į Varšuvą ir įsikūrė ant kito banko Vyslos. Iš ten jie gali pamatyti, kaip vokiečiai nagrinėjami negailestingai su sukilėliais. Dabar jie pradėjo teikti pagalbą sovietų lėktuvai nuleisti viską, ko jums reikia. Tačiau sukilimas jau išblėso. Per savo represijų jis žuvo apie 18.000 sukilėlius ir 200 tūkstančių civilių Varšuvos. Spalis 2 lyderiai Varšuvos sukilimo nusprendė pasiduoti. Kalbant apie sankcijas, vokiečiai beveik visiškai sunaikinta Varšuvą. Gyvenamieji namai buvo sudeginti arba susprogdintas. Išlikę gyventojai pabėgo į miestą.

Kova Vienos gatvėse

Iki 1945 metų pradžioje kaip dalis esamų sovietų karių buvo dvigubai daugiau kareivių nei priešiškas jėgas, laikas dar trys tankai ir savaeigiai pistoletai, keturis kartus tiek ginklai ir skiediniai, beveik aštuonis kartus daugiau karo lėktuvai. Mūsų aviacijos nepadalytas linguoti į orą. Greta su Raudonosios armijos kovojo beveik pusę mln karius ir karininkus savo sąjungininkais. Visa tai leido Sovietų komanda dislokuoti tiek puolimą palei visą priekio, ir smogti priešą, kur jis buvo patogu mums, ir kai ji buvo pelninga mums.

Iki žiemos pradžios atnešė septynis fasadai karių - trys Baltarusijos ir Ukrainos keturi. 1. ir 2. Baltijos fasadai toliau blokuoti nuo priešo grupės Kuršo žemėje. Baltijos laivyno padeda sausumos pajėgos judėti palei pakrantę ir Šiaurės laivyne, jei transportavimas Barenco jūroje. Pradėjo įžeidžiantis planuojama antrąjį pusmetį sausio mėnesį.

Tačiau sovietinė komanda buvo priversta pakeisti savo planus ir štai kodėl. 1944 gruodžio viduryje vokiečiai netikėtai užpuolė amerikiečių ir britų pajėgos Ardėnų, remiantis Belgijos ir Prancūzijos pasienyje, ir išmetė sąjungininkų karius ant 100 km į vakarus, link jūros. Ypač skausmingai suvokia, kad pralaimėjimas britų - situacija priminė tragiškų dienų 1940 birželio, kai jų kariuomenė buvo spaudžiamas į jūra Diunkerko rajone. Sausio 6 Churchillis kreipėsi į Supreme Commander kariuomenės Sovietų Stalino su prašymu paspartinti Raudonosios armijos puolimą perėjimą prie palengvinti Anglo-amerikiečių karių padėtį. Šis prašymas buvo patenkintas, ir Raudonoji armija, nepaisant mokymo, sausio 12 neužbaigtumo, 1945 priėmė bendrą puolimą ant Baltijos jūros kranto pietų spurs Karpatai. Tai buvo didžiausias ir galingiausias įžeidžiantis karo.

Pagrindiniai ataka kariai 1. Baltarusijos ir Ukrainos frontų 1. pažangos nuo Vyslos upės, į pietus nuo Varšuvos, ir perkelti į vakarus iki Vokietijos ribų. Šie fasadai buvo įsakęs Tarybų Sąjungos maršalas Georgijus Žukovo ir IS ŽIRGAI. Kaip dalis šiose srityse, ten buvo 2 milijonai. 200 tūkstančių. Karininkai ir kareiviai, daugiau nei 32 tūkst. Ginklai ir skiediniai, 6500 tankai ir savaeigiai artilerijos pabūklai, apie 5 tūkstančiai žmonių. Karo lėktuvai. Jie greitai susmulkinti vokiečiai visiškai sunaikinta 35 priešo padalinius. 25 priešo padalinių prarado 50-70% savo sudėtį.

23 dienų truko nuolat išpuolį prieš Vakarus. 500-600 km buvo kovojo sovietų karių. Vasaris 3 jie jau buvo ant Oderio krante. Prieš juos pakloti Vokietijos žemę, atėjo pas mus nuo karo rykštės. Dėl Vokietijos miesto pakraštyje gesinimo sausio 17, sovietų kariai įžengė į Lenkijos sostinę. Miestas virto griuvėsiais, atrodė visiškai miręs. Atsižvelgiant į Vyslos-Oderio operacijos metu (1945 vasaris) nuo nacių okupantų buvo visiškai pašalinta iš Lenkijos, Vyslos-Oderio operacijos išgelbėti nuo pralaimėjimo sąjungininkų pajėgų Ardėnų, kur amerikiečiai prarado 40 tūkstančių. Žmogus teritoriją.

Sovietų komanda pasiūlė surengti derybas su požeminės armijos vadovybė. Tačiau per pirmąjį posėdį savo galvos generolo L. Okulicki jis buvo suimtas. 1945 birželio Maskva surengė atvirą bandomąją Buveinės armijos lyderių. Kaip ir ankstesniais atvirų tyrimų metu Maskvoje, atsakovai pripažino savo kaltę ir atgailavo dėl "antitarybinę veiklą". 12 iš jų nuteistas kalėti.

Be sausio vidurio Rytų Prūsijos prasidėjusios mažiausiai galingą puolimą iš 3 ir 2. Baltarusijos fronto pagal armijos generolas ID Chernyakhovsky ir maršalas Rokossovsky. Rytų Prūsija - Prūsų lizdą savininkai ir karinė - naciai virto spirituoto plotas su stipriais betono įtvirtinimus. Priešas organizavo gynybą savo miestuose iš anksto. Į požiūriai į jį, jis apėmė įtvirtinimus (pritaikant senus fortai, pastatytas pillboxes, bunkerių, apkasų, ir taip toliau. D.) ir per miestų gynybinės dauguma pastatų buvo pritaikyti, įskaitant gamyklos. Daugelis pastatų turi visų pusių matomumas, o kiti šonuose su jais būdus. Kaip rezultatas, jis buvo sukurtas stiprios taškų palaikymo ir pasipriešinimo vienetai, gelžbetonio barikadų, grioviuose, spąstų daug. Jei mes pridėti prie anksčiau, kad kai kurių pastatų sienos nebūtų kelią net 76 mm sviedinius padalinių ginklai ZIS-3, tampa aišku, kad vokiečiai galėjo turėti ilgas ir užsispyręs atsparumą mūsų pažangos karių.

Ir į miestų kovoti priešo taktika buvo užtikrinti, kad tvirtai laikosi pozicijos (spirituoto pastatų, gyvenamųjų rajonų, gatvių, alėjų), didelio tankio gaisro sutrukdytų priekį į atakos objekto judėjimą ir į praradimą kontratakas atveju iš kaimyninių namų, iš naujo sukurti ugnies maišus netoli nufotografuotos objektą ir taikyti būsimą pralaimėjimą, sutrukdyti priepuolis. Įgulos pastatas (blokas) buvo gana daug, kaip iš miesto gynyba ne tik nuolatiniai karių Vermachtas, bet ir milicija (Volkssturm).

Kova Berlyno gatvėse

Sovietų kariai patyrė didelių nuostolių. Vasaris 18 nukrito ant mūšio priešo kriauklių šrapnelis smogė Antrojo pasaulinio karo, neįvykdyti vadas, 3-iojo Baltarusijos fronto generolas Chernyakhovsky vadas herojus. Žingsnis po žingsnio, clutching aplink juosia vokiečių kariuomenės žiedas, mūsų kariai, kovojantys už tris mėnesius pašalinta iš Rytprūsių visai priešą. "Sturm Karaliaučiaus prasidėjo balandžio 7 d. Tai lydėjo precedento puolimą artilerijos ir oro paramą organizacijai, kuriai priklauso oro pajėgų Oro maršalo Novikovas vadovas gavo Sovietų Sąjungos didvyris. Taikymas 5000 šautuvus, įskaitant sunkiosios artilerijos kalibro 203 ir 305 (!) Mm ir 160 mm minosvaidžius 2500 orlaivių "... stiprinti tvirtovę sunaikinta ir demoralizuota karius ir karininkus. Ėjimas į gatvę gauti ryšį su atitinkamomis dalimis Mes nežinome kur eiti, jis praranda orientaciją, todėl sunaikinta ir deginimas su vaizdu į miestą pasikeitė "(liudytojo iš Vokietijos pusėje) štabų. Balandis 9 naciai pasidavė pagrindinę tvirtovę - apie Karaliaučiaus (dabar Kaliningrado) miesto. Beveik 100 tūkstančių. Vokiečių kareiviai ir karininkai atsisakyta, dešimtys tūkstančių buvo nužudyti.

Ir šiuo metu iš priekio pietuose, netoli sovietiniai kariai išlaisvino 13 Vas 1945 Budapešte, naciai nesėkmingai bandė pasinaudoti iniciatyvos ir pakartotinai prašė kontratakuoti. Kovo 6, jie net išvyko į didįjį puolimą tarp Balatono ežero ir Velence, į pietvakarius nuo Budapešto. Hitleris įsakė perkelti čia iš Vakarų Europos priekio, iš Ardėnų, didelių šarvuotų jėgų. Tačiau sovietiniai kariai 3 ir 2. Ukrainos frontų, sumušė nuožmi išpuolių priešų kovo 16 atnaujino puolimą, išlaisvino Vengriją iš nacių, įstojo į Austrijos teritoriją ir 13 Bal užėmė sostinę - Viena.

Vasario ir kovo sovietiniai kariai sėkmingai apribotas bandymas kontratakomis priešą Rytų Pomeranija ir išvijo nacius iš šios senosios Lenkijos regione. Nuo balandžio vidurio 1945 4 ir 2. Ukrainos fasadai pradėjo galutinius kovas dėl Čekoslovakijos išlaisvinimo. Balandis 30 buvo išleistas pagrindinis pramoninis centras Čekoslovakijoje - Moravijos Ostrava. Bratislava, Slovakija buvo išleistas balandžio 4, bet sostinė Praha, Čekoslovakija buvo dar toli. Tuo tarpu, nuo 5 nacių okupuotoje Prahoje gegužės prasidėjo ginkluotas sukilimas gyventojus.

Naciai rengėsi skandinti kraujyje sukilimą. Sukilėliai įjungtas į sąjungininkų pajėgų radijo skambinti pagalbos. Sovietų komanda atsakė į šį kvietimą. Du bakas armijos 1-ojo Ukrainos fronto padarė tris dienas trehsotkilometrovy precedento nuo kovo Berlyno pakraštyje į Prahą. Gegužės 9, pateko į broliškos tautos kapitalą ir padėjo išgelbėti ją nuo sunaikinimo. Įžeidžiantis prasidėjusios iš Drezdeno į Dunojų, įskaitant visus iš 1, 4 ir 2-asis Ukrainos frontų kariuomenė. Užpuolikai buvo visiškai pašalintas iš Čekoslovakijos.

Balandis 16 pradėjo Berlyno operaciją, kuri baigėsi dviejų savaičių kėlimo raudoną vėliavą virš Reichstago nugalėjo. Po Berlyno surinkimo, ginkluotosios pajėgos 1. Ukrainos fronto padarė greitą žygį į sukilėlių Prahoje pagalbos ir ryte gegužės 9 imtis Čekoslovakijos sostinės gatvėse. Per 8-9 1945 gegužės mėn Berlyno priemiestyje Karlshorst atstovai Vokietijos komandą naktį pasirašė apie besąlygišką Atsisakius visų Vokietijos ginkluotųjų pajėgų aktą. Karas Europoje baigėsi.

Esminis pokytis Didžiojo Tėvynės karo metais kaip kovinių operacijų Raudonosios armijos rezultatas sukelia stiprų kilimą anti-fašistų ir nacionalinio išsivadavimo judėjimų okupuotose šalyse, kurios išsivystė iš ankstyvųjų dienų Antrojo pasaulinio karo, ir buvo pavadintas varža. Tai buvo neišvengiama reakcija į okupuotose šalyse iki nustatyta tvarka Vokietijoje, Italijoje ir Japonijoje gyventojų. Šalių pozicija jie perimta buvo skirtingi - kai nepriklausomybė tiesiog sunaikinti, kiti buvo įkurta režimus, kurie dubliuotų valstybės sistema Vokietijoje (Slovakija, Kroatija). Bet "naujos tvarkos" reikšmė visada buvo tas pats: nepriklausomybės ir suvereniteto visų demokratinių ir socialinių prieaugio, nežabota ekonominio išnaudojimo ir tironijos įsibrovėlių pašalinimo. Norėdami tai mes turime pridėti Vokietijos okupacinės valdžios veiksmus dėl politikos rasinių naikinimo "prastesnės" tautų įgyvendinimą.

Visoje Europoje buvo išsibarstę koncentracijos stovyklas, iš kurių didžiausia buvo Aušvice, Majdanku, Treblinka, Dachau, Buchenvaldo, Sachsenhausen, Ravensbruck, Mauthausen. Jie merdėjo karo belaisviai nariai pasipriešinimo judėjimo, žmonės paskelbė rasiniu prastesnės. Iš viso stovyklos pasirodė 18 milijonų žmonių, iš kurių 12 buvo nužudyti. Milijonai žmonių Europoje buvo prievarta ištremti į darbą Vokietijoje. Siekiant išlaikyti gyventojus į paklusnumą plačiai naudojamas sistemą įkaitus ir žudynių civilių. Šios politikos simboliai buvo visiškai sunaikinami iš Oradour kaimiečių Prancūzijoje, Lidice į Čekoslovakiją, Chatynė Baltarusijoje. Tose vietovėse gyvena slavų tautų, naciai sukūrė jų laipsnišką degeneracijos ir mirties sąlygas. Sami šios teritorijos buvo sprendžiami arijų. Tai buvo genocido politika.

Atsparumo formos buvo skirtingos. Kai kuriais atvejais tai buvo renkami ir perduodami iš vertingos informacijos sąjungininkų. Kita - diversija, sutrikęs karinių prekių, karinės produkcijos ritmo sutrikimas, sabotažas. Tais pačiais metais buvo sukurta ir pirmieji partizanų būriai Lenkijoje, Jugoslavijoje, Albanijoje ir Graikijoje. Vienas iš pirmųjų aktų Europos pasipriešinimas buvo Varšuvos geto sukilimas 1943 m. Beveik mėnesį prastai ginkluoti gyventojai žydų gete, pasmerktas sunaikinimui, kariavo didvyrišką mūšį su vokiečių karių. Jie pradėjo formuotis valdymo organų bendros pasipriešinimo judėjimo. Taigi Prancūzija vienija generalinio Šarlio de Golio vadovybę.

Pasipriešinimas įgijo masinį pobūdį, jos gretose buvo atstovai įvairiuose sektoriuose gyventojų. Aktyvus vaidmuo pasipriešinimo grojo komunistus. Jie linkę tapti organizatoriai partizanų grupių, sukurtų fašistų gale išlaisvintose srityse, kuriose galia priklausė Liaudies Demokratinės tarybų ar komitetuose. Komunistų partijų kovoje su fašizmu institucija išaugo, padidėjo jų skaičių.

Komunistų partija veikė savarankiškai, kaip Comintern buvo panaikintas. Komunistai aktyviai kovojo prieš fašizmą, dalyvavo pasipriešinimo judėjimo vadovybė, įgijo prestižą ir reikalavimą į valdžią ar bent dalyvauti vyriausybės daugelyje šalių. Taigi, atleidimas dalis Italijoje Vyriausybės atstovai visų antifašisto šalių, įskaitant dviejų komunistų. Be teritorijose, kurios buvo išleistas britų ir amerikiečių karių, Vakarų šalys palaikė liberalios partijos ir grupės ir siekė visomis priemonėmis stumti komunistus iš valdžios. Jie teisingai mačiau komunistai, nepaisant jų kovoje prieš fašizmą, kad naikinamosios galios Vakarų civilizacijos, nes komunistai buvo siekiama jo sunaikinimo savo veiklą. Šalyse, kuriose atleisti sovietinėje armijoje, buvo remiama komunistų pajėgas. Su Sovietų Sąjungos paramą, įskaitant karines, Rytų ir Pietryčių Europos šalyse į valdžią atėjo į vyriausybės kovos su fašistine jėgas, kuriame komunistai vaidino svarbų ir dažnai lemiamą vaidmenį.

Sąjungininkų pajėgų Tiesioginiai Europoje.

Normandija operacija arba operacija "Overlord" (nuo anglų Overlord «Viešpatie, Viešpatie"). - Strateginis operacija sąjungininkų karių iškrovimo Normandijoje (Prancūzija), kuri prasidėjo anksti 6 birželis 1944 ryte ir baigėsi 31 Rgp 1944, po kurio sąjungininkai kirto Senos upės, Paryžius buvo išleistas ir išvyko į Prancūzijos ir Vokietijos sienos puolimą.

Operacija atidaryta Vakarus (ar vadinamoji "antroji"), priekinio Europoje Antrojo pasaulinio karo metu. Iki šiol didžiausias jūrų desanto operacijos istorijoje - jis dalyvavo daugiau nei 3 milijonai žmonių, kurie kirto Lamanšo sąsiaurį iš Anglijos į Normandijoje.

Jungtinių Valstijų ir Didžiosios Britanijos vaidmenį Antrojo pasaulinio karo įvykius.

Per 1924 metų vasarą Londono sueiga priėmė projektą perpus Vokietijos reparacijų išmokas ir sprendimą apie jų aprėpties šaltinių problemą. Tačiau pagrindinis tikslas JAV buvo sudaryti palankias sąlygas JAV investicijų, kurios buvo galima tik vokiečių ženklo stabilizavimo. Šiuo tikslu pagal iš bendrovės žarnyno sukūrė "JP Morgan" "planas, Vokietija turėtų padaryti paskolą 200 milijonų JAV dolerių sumą, iš kurių pusė ateina tik tuo JP Morgan. Iki rugpjūčio 1924 metai Vokietijos markė pakeičiama nauja, o rašo italų ekonomistas ir istorikas Guido Giacomo Preparata savo knygoje "Hitlerio Inc. Didžioji Britanija ir JAV sukurta Trečiasis Reichas ", Veimaro respublika buvo paruošta" gražiausių ekonominės pagalbos istorijoje, po to graudžiai derliaus pasaulio istorijoje -. Vokietijoje finansinė pagrindinę nekontroliuojamos užtvindytas Amerikos krauju " Pasekmės buvo ne ilgai laukti.

Kaip jis rašė savo atsiminimuose, buvęs Vokietijos kancleris Brüning, nes 1923 m Hitleris gavo dideles sumas iš užsienio, per Šveicarijos ir Švedijos bankuose. 1922 Miunchene, Hitleris susitiko su JAV karo atašė Vokietijoje kapitonu Trumano Smith, iš jos Vašingtonas viršininkų sudėties (karinės žvalgybos tarnyba) išsamią ataskaitą, kurioje jis kalbėjo labai Hitleriu. Tai buvo per Smith ratą pažįstamų buvo įvesta Hitleris Hanfstaengl pravardžiuojamas "Putzi" - Harvardo universiteto, kuris suvaidino svarbų vaidmenį Hitlerio formavimas, kaip politiko Magistras, suteikti jam didelę finansinę paramą ir suteikti jam pažinimas ir bendravimo su aukšto rango Vakarų skaičiai.

4 sausis 1932 buvo susitikimas gubernatorius Anglijos Montagu Norman banko su Hitleriu ir ateitis kancleris Veimaro Respublikos von PAPEN, kuris buvo sudarytas slaptas susitarimas dėl NSDAP finansavimo. Šiame susitikime taip pat dalyvavo broliai John Allen Dulles, kas nepatinka paminėti savo biografai. 14 sausis 1933 tarp Hitlerio ir von PAPEN von Schroeder, bankininkas ir pramonininkas Kepler susitikimas, kuriame Hitlerio programa buvo visiškai patvirtintas. Būtent čia, kad pagaliau buvo išspręstas iš galios perdavimo naciams klausimą ir sausis 30 Hitleris tapo kancleriu. Čia prasideda kitą etapą Anglo-amerikiečių strategijos įgyvendinimą.

Gegužę 1933 iš Reichsbank Hjalmar Schacht prezidentas vėl apsilankė Amerikoje, kur jis susitiko su prezidentu Roosevelt ir didžiausių Amerikos finansininkai. Netrukus Berlynas gauna investicijas į Vokietijos pramonės ir paskolas iš JAV iš viso daugiau nei milijardą dolerių. Mėnesio, birželį, tarptautinėje konferencijoje Londone Hjalmar Schacht taip pat turi keletą susitikimų seriją ir pasakoja su britų banko N. Montague. Kaip tada per Niurnbergo proceso, ji sakė J. šachtoje, Vokietija, Jungtinė Karalystė numatė paskolų viršija milijardą svarų, o doleriais sudarė dviejų milijardų dolerių.

 

Dėl Antrojo pasaulinio karo išvakarėse, korporacijos ir bankai investavo JAV $ 800,000,000. Pramonės ir šalies finansų sistemą. Tomis dienomis didelius pinigus. Iš jų viena iš pirmaujančių kvartetas Amerikos investavo į militarizuotu Vokietijos ekonomikos apie 200 milijonų dolerių. "Standard Oil" "- 120 mln," General Motors "- 35 milijonų EUR investicija" ITT "sudarė 30 mln, o" Ford "" 17.500.000 $ ,

Ji negali šokiruoti, kad net po JAV įsigaliojimo Antrojo pasaulinio karo 11 Grd 1941 JAV korporacijos ir toliau aktyviai vykdyti užsakymus kompanijos priešo šalyse, remia jos dukterinių įmonių Vokietijoje, Italijoje ir net Japonijoje veiklą. Norėdami tai padaryti, tiesiog turėjo kreiptis dėl specialaus leidimo vykdyti ūkinę veiklą su kontroliuojamų nacių ar jų sąjungininkų įmonių. Dekretas dėl Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentui gruodis 13, 1941 leidžianti panašūs sandoriai daryti verslą su įmonių priešu, jei ten buvo ne specialus draudimas Finansų Amerikos ministerija. Labai dažnai, Amerikos korporacijos be jokių problemų gauti leidimą veikti su priešo įmonėms ir tiekia jiems reikalingą plieną, variklių, reaktyvinių degalų, gumos, radijo komponentų ... Taigi karinės pramonės Vokietijoje galios ir jos sąjungininkų paremti ekonominę veiklą JAV, kurios bendrovės gauna perteklių pelną savo pasiūlymai su priešu.

Finansinė parama į fiureriu ir Jungtinėse Amerikos Valstijose ir toliau teikti karo metu. Pavyzdžiui, 1942 metų vasarą, Amerikoje sumušė didžiulį skandalą. NewYorkHerald laikraštis apšvietimas "Hitlerio Angels - tris milijonų JAV dolerių banke" (pagal "angelų Hitleris" reiškė Fiureris vidinį ratą -... Apie ED). Žurnalistai rašo, kad Hitleris, Goebbelsas ir Gėringas "pasodinti Amerikos lizdą kiaušinių" ir "New York investicinį banką UnionBankingCorporation (UBC) buvo" pagrindinis organizavimas plovimas nacių pinigų. " Kaip tyrimo, kurį atliko FTB rezultatas, paaiškėjo, kad šios investicijos leido Vokietijos plieno Pasitikėjimas gaminti 50% ketaus pagamintos Reicho, 35% iš sprogmenų, 38% iš cinkuoto plieno ir 36% plieno lakštų. Beje, Direktorių valdyba, o BMS įžengė Prescott Bush, senelis buvęs JAV prezidentas George'as W. Bushas.

Per Niurnbergo teismą buvusio Prezidento Reichsbank Hjalmar Schacht interviu su Amerikos teisininku interviu, sakė: "Jei nori apkaltinti pramonininkus, kurie padėjo persiginkluoti Vokietija, turite apkaltinti save. Jums reikės apkaltinti amerikiečius. Automobilių gamykla "Opel" ", pavyzdžiui, negamina nieko, išskyrus karinius produktus. Savininkas pats tai savo "General Motors". Beveik iki karo, su specialiu leidimu pabaigos prekybos su Vokietija, Italija, Japonija, JAV atliktas savo verslo telekomunikacijų iki ITT. Ne nutraukė gamybą Prancūzijoje po vokiečių okupacijos savo auto giganto "Ford", su specialios apsaugos veikla "Ford" Europoje asmeniškai Hermann Gėringas, galvos pramoninės grupės "Reyhsverk Hermanas Gėringas". Ką pasakyti, net jei toli nuo karinių reikalų bendrovės "Coca-Cola" sukūrė Vokietijoje gėrimo "Fanta" gamybą!

Garsusis "Standard Oil" Hitlerio kariuomenė reguliariai teikia įvairias kuro ir maisto pramonė pateikti Sintetinis kaučiukas ir įvairių žaliavų. Pristatymas taip pat buvo Italijoje ir Austrijoje. JAV karo metu buvo rimtų problemų, susijusių su sintetinio kaučiuko tiekimą JAV pramonėje. Negalima pertraukti karo "Standard Oil" "naudojant britų tarpininkus sudaryti sutartį su bendrove" I. G. Ferbinidustri ", kuri leidžia aviacinio kuro Vokietijoje. Taigi plokštumų "Luftwaffe", kuris bombardavo taikius miestus Sovietų Sąjungos, Didžiosios Britanijos, žuvo britų ir amerikiečių karių, kurie gavo benzino sukurtą amerikiečių korporacija. Per II pasaulinį karą, niekas tanklaivis "Standard Oil" "buvo paskandintas Vokietijos povandeninių laivų.

Beveik iki karo, su specialiu leidimu pabaigos prekybos su Vokietija, Italija, Japonija, JAV atliko savo verslą "ITT". Ne nutraukė gamybą Prancūzijoje po Vokietijos okupacijos automobilių koncerno "Ford". Speciali apsauga grupės veikla Europoje teikti asmens Hermann Gėringas, kuris vadovavo pramonės grupė "Reyhsverk Hermanas Gėringas". Net ne kariniai reikmenys bendrovei "Coca Cola" sukūrė Vokietijoje gėrimo gamybą "Fanta". Ir tai dar ne visos bendradarbiavimo stambiojo verslo ir JAV nacistinės Vokietijos karo metu pavyzdžiai. Vėliau Yalomir kasyklos interviu su amerikiečių gydytojas Gilbert per Niurnbergo proceso interviu, sakė: "Jei nori apkaltinti pramonininkus, kurie padėjo persiginkluoti Vokietija, turite apkaltinti save. Automobilių gamykla "Opel" ", pavyzdžiui, negamina nieko, išskyrus karinius produktus. Savininkas pats tai yra jūsų "General Motors" ... Kaip žinote, Niurnbergo tribunolo paskelbė nekaltą Ya Mine.

Bendrovė "Random House", kaip Bertelsmann AG, užsiimanti nacių propagandos paskelbimo, įskaitant išleido knygą, pavadintą "Sterilizacija ir eutanazija. Indėlis į krikščionių etikos" "Bertelsmann AG" vis dar valdo ir eksploatuoja keletas bendrovių. Random House "1997 metais, nusprendė išplėsti" nacių, nacių "koncepciją Webster žodyne. Šnekamojoje kalboje, jie sušvelnino apibrėžimą. (Šaltinis: Niujorkas Stebėtojas ADL)

Per Antrasis pasaulinis bendradarbiavo su Hitleriu šios bendrovės: General Electric "(GE)," General Motors "Standard Oil, ITT," Hugo Boss "," Kodak "," IBM "," Coca-Cola "," Random House ", Chase Bank.

Jalta (Krymas) konferencija Antantės (vasario 4-11 1945)

Antrasis susitikimas iš lyderių antihitlerinės koalicijos eilės - TSRS, JAV ir JK - per Antrąjį pasaulinį karą, skirta pokario pasaulio tvarkos nustatymo. Konferencija vyko Livadijos (baltas) rūmuose Jalta, Krymo ir buvo paskutinis konferencija antihitlerinės koalicijos "Big Three" pasirengimo branduolinės eros lyderių.

Hirosimos ir Nagasakio bombardavimo JAV orlaivių

(6 ir 9 1945, atitinkamai rugpjūtis) - vieninteliai žmonijos istorijoje yra du pavyzdžiai kovos branduolinio ginklo panaudojimo. Atliekama JAV pajėgų baigiamuosiuose etapuose Antrojo pasaulinio karo (oficialiai pareiškė, kurios tikslas - paspartinti Japonijos perdavimą), pagal Ramiojo vandenyno teatro Antrojo pasaulinio karo.

Remiantis 6 rugpjūtis 1945 ryte Amerikos bombonešis B-29 «Enola Gay", pavadintas po motinos (Enola Gay Haggard) įgulos vadas pulkininkas Paulius Tibbets, nukrito ant Japonijos miesto Hirosimos atominę bombą "Mažylis" ("The Kid"), atitikmuo 13-18 kilotonų TNT. Po trijų dienų, rugpjūčio 9 1945 atominė bomba "storas vyras" ("Fat Man") buvo numestas ant Nagasakio bandomojo Charles Sweeney vadas B-29 bombonešis «Bockscar». Iš viso žuvusiųjų svyravo 90-166 tūkst Hirošima ir 60-80.000 žmonių - Nagasakis.

Iš atominių sprogdinimų Jungtinių Valstijų šokas turėjo didelę įtaką Japonijos premjero Kantaro Suzuki ir Japonijos užsienio reikalų ministras Shigenori Togas, kurie linkę į tai, kad Japonijos vyriausybė turėtų sustabdyti karą.

15 Rgp 1945, Japonija paskelbė jo perdavimą. Buvo pasirašytas perdavimo aktas, kad oficialiai baigėsi Antrasis pasaulinis karas, rugsėjis 2, 1945.

Sovietų nuostoliai Antrojo pasaulinio karo

Avarijų TSRS - 6,3 mln kariai žuvo ir mirė nuo žaizdų, 555 tūkst mirė nuo ligos, žuvo incidento, pasmerktas mirčiai (pagal karių, ligoninėse, kariniai teismams ataskaitas) ir 4,5 mln paimtas į nelaisvę ir. trūksta. Bendrosios demografinės nuostolius (įskaitant negautas civilius gyventojus okupuotose teritorijose ir padidinti mirtingumą Sovietų Sąjungos dalimi nuo karo kančių) - 26.600.000 žmonių;

Bendras nuostolis iš Raudonosios armijos personalo Antrojo pasaulinio karo metu, atsižvelgiant į patikslintus duomenis iš Gynybos ministerijos Rusijos sudarė 8,668,400 žmonių.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Sammydress WW