1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Rád bych tomu věřit, ale fakta naznačují opak. I když jste "zapomněli" o nacionalisty, biti a zaživa upálili policisty (kteří nesměli přijmout odvetná opatření). Na nezávislosti znělo krásné slogany (předpokládám), ale že ve skutečnosti všechno, co se stalo přesně opak.
Bylo by logické předpokládat, že lidé budou opět vyšli do ulic, aby požadovat, aby prezidenta a vlády, že jim bylo slíbeno. Ano, lidé jdou do ulic. Ale jen pár set lidí. Bez zápalnými ("Molotovovy koktejly"), jak to bylo na Maidan. Jsou malé, a oni nemají porazit policii, ne rozbít budovy a auta, ne postavit barikády.
Co je tak nápadný je rozdíl? Skutečnost, že je nyní na ulici lidi, občany, ale nikoli zaplaceny z peněz, lůza ministerstvo zahraničí USA?
Info: krátce před "Maidan" USA připravuje ukrajinské speciálních sil a (na žádost Spojených států), ministerstvo vnitra Ukrajiny má za předpokladu, že americká strana všech metod (taktická schémata) blokování protesty, které v té době používaných ukrajinské policii. Mnoho bývalí zaměstnanci milice Ukrajiny uvedl, že "protestujících", byli informováni a připraveni bojovat, je s těmito technikami.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Sammydress WW