1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Chciałbym w to uwierzyć, ale fakty wskazują inaczej. Nawet jeśli "zapomnieć" o nacjonalistów, pobity i spalili żywcem policjantów (którzy nie mogli podjąć działania odwetowe). Na Niepodległości brzmiało piękne slogany (przypuszczam), ale w rzeczywistości wszystko, co się stało dokładnie odwrotnie.
Byłoby to logiczne założenie, że ludzie po raz kolejny na ulice, aby domagać się prezydenta i rządu, że były obiecane. Tak, ludzie idą na ulice. Ale tylko kilkaset osób. Bez zapalających ("koktajle Mołotowa"), jak to było na Majdanie. Są one małe, i nie pokazał się z policją, nie zniszczyć budynki i samochody, nie wznosić barykady.
Co jest tak uderzająca jest różnica? Fakt, że jest teraz na ludzi na ulicy, obywateli, lecz nie wniesione na pieniądze riffraff Departament Stanu USA?
Info: na krótko przed "Majdan" US przygotowuje ukraińskich sił specjalnych i (na wniosek Stanów Zjednoczonych), Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy przedstawił stronie amerykańskiej wszystkich metod (schematy taktyczne) blokujących protestów, które w tym czasie wykorzystywane ukraińskich policjantów. Wielu byłych pracowników milicji Ukrainy poinformował, że "protestujący" zostali poinformowani i przygotowani do walki to jest z tych technik.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет