1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Rád by som tomu veriť, ale fakty naznačujú opak. Aj keď ste "zabudli" o nacionalistami, bití a zaživa upálili policajtov (ktorí nesmeli prijať odvetné opatrenia). Na nezávislosti znelo krásne slogany (predpokladám), ale že v skutočnosti všetko, čo sa stalo presne opak.
Bolo by logické predpokladať, že ľudia budú opäť vyšli do ulíc, aby požadovať, aby prezidenta a vlády, že im bolo sľúbené. Áno, ľudia idú do ulíc. Ale len pár stoviek ľudí. Bez zápalnými ("Molotovove kokteily"), ako to bolo na Maidani. Sú malé, a oni nemajú poraziť polícii, nie rozbiť budovy a autá, nie postaviť barikády.
Čo je tak nápadný je rozdiel? Skutočnosť, že je teraz na ulici ľudí, občanov, ale nie zaplatené z peňazí, spodina ministerstvo zahraničia USA?
Info: krátko pred "Maidani" USA pripravuje ukrajinskej špeciálnych síl a (na žiadosť Spojených štátov), ​​ministerstvo vnútra Ukrajiny má za predpokladu, že americká strana všetkých metód (taktická schémy) blokovanie protesty, ktoré v tom čase používaných ukrajinskej polícii. Mnoho bývalí zamestnanci milície Ukrajiny uviedol, že "protestujúcich", boli informovaní a pripravení bojovať, je s týmito technikami.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
BuyInCoins WW