1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Ben buna inanmak isterdim, ama gerçekler aksini iddia. Eğer milliyetçiler hakkında "unutmak" bile, dayak ve (misilleme eylemi için izin verilmemiştir) diri polis yandı. Bağımsızlık güzel sloganlar (herhalde) geliyordu, ancak gerçekte her şeyin tam tersini oldu.
Bu insanlar bir kez daha başkan ve kendilerine vaat edilen hükümete talep etmek için sokaklara süreceğini varsaymak mantıklı olacaktır. Evet, insanlar sokaklara gidin. Ama sadece yüz kişilik bir çift. Incendiary ("Molotof kokteylleri") olmadan, gibi Maidan oldu. Bunlar küçük ve onlar barikatlar dik, binalar ve araçlarda değil şut yok, polis dövmek değil.
Ne fark bu kadar çarpıcı olduğunu? o sokak insanlar, vatandaşlar üzerinde artık, ama para ABD Dışişleri Bakanlığı ayaktakımının ödenmemesi gerçeği?
Bilgi: kısaca "Maidan" önce ABD Ukrayna özel kuvvetler hazırlamaktadır ve (ABD'nin isteği üzerine), Ukrayna İçişleri Bakanlığı o zaman Ukraynalı polis kullanılan tüm yöntemlerin (taktik düzenleri) bloke protestolar, ABD tarafını sağlamıştır. Milis Ukrayna çoğu eski çalışanı "protestocular" bilgilendirilmiş ve bu tekniklerle olduğunu savaşmaya hazır olduğunu bildirdi.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Newfrog WW