1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Ben şimdiden söylüyorum: gayler için kesinlikle kayıtsız. En azından, sürece beni rahatsız etmeyin kadar.
Ama bana neyi rahatsız ediyor. Resmen gayler heteroseksüel ile eşitlik istiyoruz. Ama kimse karşı çıktı. İş, herkes, ve ne ve kiminle evde yaptığınız gibi - Kendi iş. Ama neden kamu eşcinsel geçit ve açıklayıcı bir öpücük harcamak mı? Hiç onun heteroseksüelliği paraded "hit heteroseksüelleri" gördünüz mü? Ben hiç. O zaman neden eşcinseller diğerlerinden daha iyi hissediyorum. Nitekim, bu durumda, zaten eşitlik ilgili değil.
Siz "gökkuşağı" renk filtreleri ile Facebook avatarları gördük? Sen merak ne muhatap cinsel yönelim? Böyle bir avatar gösteren tek şey - hiç kimse ilgi olduğunu herkese anlatmak için bir obsesif arzu. Sık sık "- heteroseksüel Ben" heteroseksüeller kitabede gördün mü? Ve ben görmedim. Her ne kadar, Gay saplantı yanıt olarak, bu tür bir sistem, aynı zamanda Facebook gibi, ortaya başlamıştır.
Amerika ve Avrupa'da, heteroseksüel bir sorun değildir işlerinden kovulan. Ama birçok problem gay ise ateş olabilir !!! Vb yetkililerin hoşgörüsüzlük, eşcinsel hakları ihlali hakkında uzun hikayeler başlayın Yine kendileri diğerlerinden daha iyi düşünün?
Eşcinseller aynı haklara sahip olmak istiyorsanız, o zaman aynı haklara sahip olsun. Ve onların cinsel yaşam ayrıntıları ilgilenmiyor herkes.
Ama gökkuşağı daima mutlu bir çocukluk sembolü olmuştur! Ve şimdiye kadar eşcinsel ilişkilerin hiçbiri değildi.
Eşcinsel çiftler çocuk sahibi mümkün değildir.
 
Return the rainbow to children!!
 
Sosyal ağlarda karma etiketleri kullanın:
#ВернитеРадугуДетям #Returntherainbowtochildren #pridetobestraight #гордбытьнатуралом

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW