1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Já říkám předem: Já naprosto lhostejný k homosexuálům. Aspoň tak dlouho, dokud nejsou mě obtěžovat.
Ale to, co mě dráždí. Oficiálně homosexuálové chtějí rovnost s heterosexuály. Ale nikdo proti. Práce, stejně jako všichni ostatní, a to, co as kým budete dělat doma - je to vaše vlastní podnikání. Ale proč tráví gay průvody a odhalující polibek na veřejnosti? Už jste někdy viděli "hitů heterosexuály", kteří vodili své heterosexuality? Já jsem nikdy. Tak proč homosexuálové cítit lépe než ostatní. Opravdu, v tomto případě, už to není o rovnosti.
Viděli jste na Facebooku avatary s "duhy" barevných filtrů? Zajímá vás, co váš partner sexuální orientaci? Jediná věc, která označuje takovou avatar - obsedantně touha říct všem, že nikdo není zájem. Ty často vidět v heterosexuálové nápis "I - heterosexuální"? A já jsem neviděl. I když, v reakci na gay posedlost, takový systém se také začínají objevovat, jako je Facebook.
V Americe a Evropě, vyhozeni ze zaměstnání heterosexuální není problém. Ale mnoho problémů může být vyhozen, pokud gay !!! Začněte dlouhé příběhy o netoleranci orgánů, porušení práva homosexuálů, atd Opět se považují za lepší než ostatní?
Takže pokud gayové chtějí mít stejná práva, pak ať mají stejná práva. A někdo nezajímají podrobnosti o jejich sexuálním životě.
Ale duha byla vždy symbolem šťastného dětství! A nic z toho nikdy homosexuálních vztahů nebyli.
Homosexuální páry nejsou schopni mít děti.
 
Return the rainbow to children!!
 
Použijte hash značky v sociálních sítích:
#ВернитеРадугуДетям #Returntherainbowtochildren #pridetobestraight #гордбытьнатуралом

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Taobao RU