1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Mówię z góry: I absolutnie obojętny wobec gejów. Przynajmniej tak długo, jak nie przeszkadza mi to.
Ale to, co mnie irytuje. Oficjalnie geje chcą równości z heteroseksualistów. Ale nikt nie sprzeciwia. Praca, jak wszyscy inni, i to, co iz kim robisz w domu - to twoja sprawa. Ale dlaczego oni spędzić parady gejów i ujawnianie pocałunek publicznie? Czy kiedykolwiek widziałeś "hitów", który paradował heteroseksualnych jego heteroseksualizm? Nigdy nie. Więc dlaczego homoseksualiści czują się lepiej niż inne. W istocie, w tym przypadku, już nie o równości.
Widzieliście Facebook awatarów "tęczy" z kolorowych filtrów? Zastanawiasz się, co twój rozmówca orientację seksualną? Jedyną rzeczą, która wskazuje, takiego awatara - obsesyjne pragnienie, aby powiedzieć wszystkim, że nikt nie jest zainteresowany. Często można zobaczyć w heteroseksualistów napisem "I - heteroseksualny"? A ja nie widziałem. Chociaż, w odpowiedzi na obsesji gejów, taki system jest również zaczynają się pojawiać, takich jak Facebook.
W Ameryce i Europie, zwolniony z pracy heteroseksualna nie jest problemem. Ale wiele problemów może być zwolniony, jeśli gejem !!! Begin długie opowieści o nietolerancji władz, naruszenie praw gejów itp Ponownie uważają się za lepsze od innych?
Więc jeśli geje chcą mieć takie same prawa, to niech mają te same prawa. A kto nie interesuje się szczegółami swojego życia seksualnego.
Ale tęcza zawsze była symbolem szczęśliwego dzieciństwa! I żaden z nich nigdy relacji homoseksualnych nie.
Pary homoseksualne nie mogą mieć dzieci.
 
Return the rainbow to children!!
 
Używać znaczników mieszania w portalach społecznościowych:
#ВернитеРадугуДетям #Returntherainbowtochildren #pridetobestraight #гордбытьнатуралом

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW