1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Ja hovorím vopred: Aj absolútne ľahostajný k homosexuálom. Aspoň tak dlho, kým nie sú ma obťažovať.
Ale to, čo ma dráždi. Oficiálne homosexuáli chcú rovnosť s heterosexuálmi. Ale nikto proti. Práce, rovnako ako všetci ostatní, a to, čo as kým budete robiť doma - je to vaše vlastné podnikanie. Ale prečo trávia gay sprievody a odhaľujúce bozk na verejnosti? Už ste niekedy videli "hitov heterosexuálmi", ktorí vodili svoje heterosexuality? Ja som nikdy. Tak prečo homosexuáli cítiť lepšie ako ostatní. Naozaj, v tomto prípade, už to nie je o rovnosti.
Videli ste na Facebooku avatary s "dúhy" farebných filtrov? Zaujíma vás, čo váš partner sexuálnej orientácii? Jediná vec, ktorá označuje takú avatar - obsedantno túžba povedať všetkým, že nikto nie je záujem. Tie často vidieť v heterosexuáli nápis "I - heterosexuálny"? A ja som nevidel. Aj keď, v reakcii na gay posadnutosť, takýto systém sa tiež začínajú objavovať, ako je Facebook.
V Amerike a Európe, vyhodení zo zamestnania heterosexuálne nie je problém. Ale mnoho problémov môže byť vyhodený, ak gay !!! Začnite dlhé príbehy o netolerancii orgánov, porušenie práva homosexuálov, atď Opäť sa považujú za lepší ako ostatní?
Takže ak gayovia chcú mať rovnaké práva, potom nech majú rovnaké práva. A niekto nezaujímajú podrobnosti o ich sexuálnom živote.
Ale dúha bola vždy symbolom šťastného detstva! A nič z toho nikdy homosexuálnych vzťahov neboli.
Homosexuálne páry nie sú schopní mať deti.
 
Return the rainbow to children!!
 
Použite hash značky v sociálnych sieťach:
#ВернитеРадугуДетям #Returntherainbowtochildren #pridetobestraight #гордбытьнатуралом

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет