1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Podle ruské bomby zabil žádnou nevinnou americké peníze.
 
Amerika vytvořila koalici bojovat IS (arabsky: الدولة الإسلامية, ad-Dawla al-ʾIslámíja, zkráceně Daiš či Daeš)... ach, promiňte, k boji s Assadem. Koneckonců, musí se Spojené státy rozhodnou, kdo bude prezidentem země v jiném kontinentu. Není třeba se ptát, že lidé v Sýrii. To je v rozporu s pravidly v americkém stylu demokracie. IS pro USA není tak strašné. Je to problém Evropy, ne ve Spojených státech.
Spojené státy klesly padákem zbraní, "umírněné opozice." Podivné, ale tyto zbraně dostaly do rukou IS. Americké bombardovací IS ročně, a oblast vlivu IS stále větší. V poslední době, Spojené státy bombardovaly tři bagry a jeden motocykl IS. Američtí vojáci se připravují na skupinu "mírné opozice", a skupina okamžitě přesune na stranu IS. Spojené státy se připravují druhou skupinu, a ona se vrátí na stranu IS.
Je to voják, "umírněný" (jako názory Spojených států), skupiny střih a jedli srdce nepřítele. A trvalo videokameru.
Ale když Rusko šel do války s IS, USA a Británie hodil záchvat, jako zlobivé dítě. Tady v evropských vydáních publikoval články o oběti v rámci ruské bomby civilistů ... ještě před první ruská letadla bombardovala nepřítele.
Rusko bombardovalo IS jen několik dní. Avšak úspěch Rusku více než v USA na rok. Je to škoda, pro Spojené státy? Myslím, že ne. Hanba na Spojené státy, trochu děsivé. US strach tím, že se ztrácí peníze vynaložené na výcvik teroristů.
Nemyslíš, že je to divné? A nemyslím si, že. Vše je docela logické. Vzhledem k tomu, ve Spojených státech - je největší na světě terorista. USA již připustil, že CIA nastaven a připraven, "al-Káidy", v boji proti sovětské armádě v Afghánistánu. Tak proč potom uspořádat fraška, boji proti teroristické skupiny pod jejich kontrolou?
Ale celý svět uvědomil, jak pošetilé slova Ukrajiny ruské armády bojující na Ukrajině. Ruská armáda snadno zničena vyškoleni a vyzbrojeni teroristé Američany. Někdo stále věří, že stále opilý, vyzbrojený starými sovětskými zbraněmi a nemá žádnou disciplínu Ukrajinská armáda by být problém pro ruskou armádu? Ukrajina však sám byl tak vyděšený, že jsem začal říkat pravdu. Poté, co Putin byl dovoleno používat ruské armádě v zahraničí, ukrajinské ministerstvo zahraničí požadoval, aby ruských ujištění, že ruská armáda nebude bojovat na území Ukrajiny. Ale promiňte, pokud si myslíte, že prohlášení Ukrajiny, ruská armáda již existuje.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
BuyInCoins WW