1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Jsem ruský! A není to jen můj národnost. Jsem ruský! I - ruský! I - bývalý občan velké země zvané Sovětský svaz.
Narodil jsem se a vyrostl v Sovětském svazu. Stydím se za to? Ne, já nejsem zahanben, že jsem na to hrdý!
Bohužel, když jsem se, protože v zemi zvané Sovětský svaz není víc? Ano, jsem smutný, že jsme dovolili America zničit velkou zemi. Jsem smutný, ale já nejsem zahanben, protože bydlím v Rusku. Měl by se stydět za ty, kteří zradili památku svých předků, kteří bojovali proti nacistickému Německu.
Je to ostuda, kdyby Poláky, vzhledem k tomu, že Polsko podporuje Ukrajina, který byl považován za hrdinu Bandera? Hanba na Němce za to, co kancléř přináší pivo na amerického prezidenta, i když Spojené státy nedávno zaslechl mobilní telefon Chancellor?
Osobně, styděl jsem se, pouze pokud Rusko nechá America působit v Evropě, doma s nohama na stole. Styděl jsem se, že Rusko má dovoleno NATO zničit Jugoslávii. Chtěl bych se omluvit Srbům za to, co bylo tehdy Rusko bylo slabé, a nedokázal ochránit. Ale většina z Ruska nedovolí to, aby tak učinily. Nebudu tvrdit, že boj se Spojenými státy je obtížné. Protože Rusko splní zákony, a Amerika věří, že domácí zákony Ameriky vykonávají celý svět. Protože Rusko pravdu. A Amerika lže, když Amerika je zisková. Ale Rusko vyhraje.
A zda stydět Bulharů a Poláků, kteří byli kdysi přátelé SSSR? Bylo to styděl Litevců a Estonců, kteří žili v SSSR, a teď začal mluvit o sovětské okupaci? Byl východní Evropané stydět za to, že dali na milost a nemilost Jugoslávie?
 

Jsem - ruský, a jsem na to hrdý.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Dx WW