1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Es krievu! Un tas nav tikai mana tautība. Es krievu! Es - krievu! Es - bijušais pilsonis lielā valstī sauc par Padomju Savienību.
Esmu dzimis un audzis Padomju Savienībā. Man ir kauns par šo? Nē, es neesmu kauns, es esmu lepns par to!
Diemžēl, ja es, jo no valsts sauc Padomju Savienība vairs nav? Jā, es esmu bēdīgs, ka mēs esam ļāva America iznīcināt lielu valsti. Es esmu bēdīgs, bet es nekaunos, jo es dzīvoju Krievijā. Vajadzētu kaunēties tiem, kas pievīla atmiņā to priekštečiem, kas cīnījās pret nacistisko Vāciju.
Tas ir kauns, ja poļiem, jo ​​fakts, ka Polija atbalsta Ukrainas, kas tika uzskatīts par varoni Bandera? Kauns par vāciešiem par ko viņi Chancellor nes alus ASV prezidenta, gan ASV nesen bija izdzirdēju mobilo telefonu Chancellor?
Personīgi, man bija kauns, tikai tad, ja Krievija ir atļauts America rīkoties Eiropā, mājās ar kājām uz galda. Man bija kauns, ka Krievija ir atļauts NATO iznīcināt Dienvidslāviju. Es gribētu atvainoties serbiem par toreizējā Krievija bija vāja, un nevarēja tos aizsargāt. Bet lielākā daļa no Krievijas neļaus to darīt. Es ne apgalvot, ka cīņa ar Amerikas Savienotajām Valstīm ir grūti. Jo Krievija izpilda likumus, un Amerikā uzskata, ka vietējie likumi Amerikā veic visu pasauli. Tā kā Krievija ir stāsta patiesību. Un Amerika guļus, ja Amerika ir rentabla. Bet Krievija uzvarēs.
Un vai kauns bulgāriem un poļiem, kuri reiz draugi PSRS? Tas bija kauns par lietuviešiem un igauņiem, kuri dzīvoja PSRS, un tagad sāka runāt par padomju okupāciju? Bija Austrumeiropieši kauns par to, ka viņi deva žēlastību Dienvidslāvijas?

Es - krievu, un es esmu lepns par to.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Aliexpress WW