1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Esu rusų! Ir tai ne tik mano tautybė. Esu rusų! Aš - Rusijos! Aš - buvęs pilietis didžiojo šalyje pavadino Sovietų Sąjungą.
Aš gimė ir užaugo Sovietų Sąjungoje. Man gėda apie tai? Ne, aš ne gėda, aš tuo didžiuojuosi!
Deja, jei aš, nes šalyje vadinama Sovietų Sąjunga yra ne daugiau? Taip, aš esu liūdna, kad mes leidome Amerika sunaikinti puikią šalį. Aš liūdna, bet aš nesigėdiju, nes aš gyvenu Rusijoje. Turėtų būti gėda tiems, kurie išdavė savo protėvių atmintį, kurie kovojo prieš nacių Vokietiją.
Tai jei lenkus gaila, dėl to, kad Lenkija palaiko Ukrainos, kurie buvo laikomi herojus Bandera? Gėda vokiečiai už ką jie kancleris atneša alų į JAV prezidento, nors JAV neseniai išgirdau mobilųjį telefoną kancleris?
Asmeniškai man buvo gėda, tik jei Rusija leido Amerika veikti Europoje, namuose su savo kojas ant stalo. Buvau gėda, kad Rusija leido NATO sunaikinti Jugoslaviją. Norėčiau atsiprašyti serbų už tai, kas buvo tada Rusija buvo silpna ir negalėjo apsaugoti juos. Tačiau dauguma Rusijos neleis tai padaryti. Aš ne teigti, kad kova su Jungtinėmis Valstijomis yra sunku. Kadangi Rusija vykdo įstatymus ir Amerika mano, kad vidaus įstatymai Amerikoje atlieka visą pasaulį. Kadangi Rusija yra sakyti tiesą. Ir Amerika meluoja, jei Amerika yra pelninga. Tačiau Rusija laimės.
Ir ar gėda bulgarų ir lenkų, kurie kažkada buvo draugai TSRS? Tai buvo gėda lietuviais ir estais, kurie gyveno SSSR, o dabar pradėjo kalbėti apie sovietinės okupacijos? Buvo Rytų europiečiai gėda dėl to, kad jie davė tuo Jugoslavijos malonės?

Aš - Rusijos, ir aš tuo didžiuojuosi.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Tinydeal WW