1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Jestem rosyjskim! I to nie tylko moja narodowość. Jestem rosyjskim! Jestem - rosyjski! Jestem - byłym obywatelem wielkiego kraju nazywa się Związek Radziecki.
Urodziłem się i wychowałem w Związku Radzieckim. Wstydzę się tego? Nie, nie wstydzę się, że jestem z tego dumny!
Niestety, jeśli ze względu na kraj nazywa się Związek Radziecki nie jest więcej? Tak, jestem smutny, że pozwoliliśmy Ameryka zniszczyć wielki kraj. Jestem smutny, ale nie wstydzę się, bo ja mieszkam w Rosji. Powinien się wstydzić za tych, którzy zdradzili pamięć swoich przodków, którzy walczyli z hitlerowskimi Niemcami.
To wstyd, czy Polaków, ze względu na fakt, że Polska wspiera Ukraina, który został uznany za bohatera Bandera? Wstyd Niemców za to, co przynosi piwo kanclerz prezydenta USA, chociaż Stany Zjednoczone niedawno kanclerz podsłuchał telefon komórkowy?
Osobiście wstydził tylko wtedy, gdy Rosja pozwoliła Ameryka działać w Europie, w domu z nogami na stole. Było mi wstyd, że Rosja pozwoliła NATO zniszczenie Jugosławii. Chciałbym przeprosić za to, co Serbów był wówczas Rosja była słaba, i nie może ich chronić. Ale większość z Rosją nie pozwoli, aby to zrobić. Nie będę się spierał, że walka ze Stanami Zjednoczonymi jest trudne. Ponieważ Rosja wypełnia przepisy, i Ameryka uważa, że ​​przepisy krajowe Ameryce wykonuje cały świat. Ponieważ Rosja mówi prawdę. A Ameryka leży, jeśli Ameryka jest opłacalna. Ale Rosja wygra.
I czy wstydzić Bułgarów i Polaków, którzy byli kiedyś przyjaciółmi ZSRR? To było wstydzić Litwinów i Estończyków, którzy żyli w ZSRR, a teraz zaczął mówić o okupacji sowieckiej? Czy wschodni Europejczycy wstydzić tego, że dali na łasce Jugosławii?
 

Jestem - rosyjski, i jestem z niego dumny.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет