1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голоса(ов)
Som ruský! A nie je to len môj národnosť. Som ruský! I - ruský! I - bývalý občan veľké krajiny zvanej Sovietsky zväz.
Narodil som sa a vyrástol v Sovietskom zväze. Hanbím sa za to? Nie, ja nie som zahanbený, že som na to hrdý!
Bohužiaľ, keď som sa, pretože v krajine zvanej Sovietsky zväz nie je viac? Áno, som smutný, že sme dovolili America zničiť veľkú krajinu. Som smutný, ale ja nie som zahanbený, pretože bývam v Rusku. Mal by sa hanbiť za tých, ktorí zradili pamiatku svojich predkov, ktorí bojovali proti nacistickému Nemecku.
Je to hanba, keby Poliakmi, vzhľadom k tomu, že Poľsko podporuje Ukrajina, ktorý bol považovaný za hrdinu Bandera? Hanba na Nemcov za to, čo kancelár prináša pivo na amerického prezidenta, aj keď Spojené štáty nedávno začul mobilný telefón Chancellor?
Osobne, hanbil som sa, len keď Rusko nechá America pôsobiť v Európe, doma s nohami na stole. Hanbil som sa, že Rusko má dovolené NATO zničiť Juhoslávii. Chcel by som sa ospravedlniť Srbom za to, čo bolo vtedy Rusko bolo slabé, a nedokázal ochrániť. Ale väčšina z Ruska nedovolí to, aby tak urobili. Nebudem tvrdiť, že boj so Spojenými štátmi je ťažké. Pretože Rusko splní zákony, a Amerika verí, že domáce zákony Ameriky vykonávajú celý svet. Pretože Rusko pravdu. A Amerika klame, keď Amerika je zisková. Ale Rusko vyhrá.
A či hanbiť Bulharov a Poliakov, ktorí boli kedysi priatelia ZSSR? Bolo to hanbil Litovčanov a Estóncov, ktorí žili v ZSSR, a teraz začal hovoriť o sovietskej okupácii? Bol východnej Európania hanbiť za to, že dali na milosť a nemilosť Juhoslávie?

Som - ruský, a som na to hrdý.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий как гость

0
  • Комментариев нет
Dx WW